Jump to content
PirateClub.hu

Új konfiguráció vásárlás,vélemények!


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hali !

 

Ha ennyire nem számít a pénz, akkor én gyorsabb memóriát vennék.

 

Üdv.: Dadus

 

 

De számít a pénz azért vennék ilyen ramokat, én ugy gondoltam, h későőbb vennék bele jó memóriát. Most 200e ftm lenne rá és még talán 20e et össze tudnék szedni.

 

Ja és a videókártya jó, vagy legyen inkább gtx260?

Link to comment
Share on other sites

ilyen árért jó, csak az Asrock témát hanyagold. nekem is megmondták, az asus hulladékából épül. inkább asus, gigabyte, msi. abit-ot is hanyagold, mert már lállították a gyártását, és ha esetlegesen frissítésre lenne szükséged az alaplaphoz, azt már nehezen fogsz találni.

 

GIGABYTE GA-M61PME-S2 11.315 Ft(9.430 Ft)

 

Link to comment
Share on other sites

"Általánosan 5%-kal olcsóbb minden Magyarországon."

 

ezt most mire érted? most így a válság során? vagy hogy? :huh:

Neem, a feljebb ment árak most lejjebb mentek kb 5%-kal úgy kompletten minden hardver területén.

 

Alaplapból Gigát vegyél, me olcsó és jó. Mint a Galaxy videókártyák.

Link to comment
Share on other sites

Nah megcsináltam az AMD Zero továbbfejlesztett képét és a neve AMD Zero One

Kép:

http://images.netbag.hu/20081130/15002462946.jpg

Remélem már mindenkinek megfelel és többet nem akarok lépni a határon.A határ 60-ezer lettvolna de mivel mindenki változtat rajta ezért mehettem még egy párezret de többet nem megyek és akinek nem teccik az ne nézze meg és ne segitsen.Köszönöm a megértést :)

Link to comment
Share on other sites

Neem, a feljebb ment árak most lejjebb mentek kb 5%-kal úgy kompletten minden hardver területén.

 

Alaplapból Gigát vegyél, me olcsó és jó. Mint a Galaxy videókártyák.

oh érthető. ^^ galaxyt am ajánlom énis, az ocerclocked [húzott] vga ugyanannyiba kerül, mint egy másik márkájú "sima". és egyik legmegbízhatóbb.

 

mddevil:

köszi a linkeket :)

amúgy most hallottam hogy ati 4800 széria árcsökkentés lesz. 4830 ára 100 dollár lesz kb, bár mondjuk még ígyis hazai ára 29-30k forint lesz. szerintem. (mert ugye nem csempészve hozzák az árut külföldről :D )

 

szerk.: hopp, most nézem pixmania-n 4830 28 ezer Ft. :o ez most nagyon jól esett a kicsi szívemnek :) talán így kijön 75k-ből e5200, p35 deszka, 2 giga ram meg 4830 ^^

Link to comment
Share on other sites

Nah megcsináltam az AMD Zero továbbfejlesztett képét és a neve AMD Zero One

Kép:

http://images.netbag.hu/20081130/15002462946.jpg

Remélem már mindenkinek megfelel és többet nem akarok lépni a határon.A határ 60-ezer lettvolna de mivel mindenki változtat rajta ezért mehettem még egy párezret de többet nem megyek és akinek nem teccik az ne nézze meg és ne segitsen.Köszönöm a megértést :)

Ne haragudj, de ahhoz hogy rámondjuk, hogy mi a nem jó, meg kell nézni.. Mellesleg mi az hogy ne segítsen, azért írtál ide, hogy segítsünk... Nem azér mondjuk hogy vmi nem jó, mer nekünk nem tetszik, itt csak neked akarunk jót, úgyhogy nem nagyon értem hogy mire fel írod ezt, de te tudod...

 

Pixmániáról pont pár nappal ezelőtt hallottam egy csomó rosszat, hogy csalnak, meg késve érkezik a rendelés, meg fel van bontva a csomag...

Link to comment
Share on other sites

Az a baj, főleg ipon-nál, hogy az árak napi szinten váltakoznak. Ma az USD elég jelentőset erősödött, ipon-ék egyből emeltek is.

A konfig, amit linkeltél szerintem teljesen korrekt.

Szerintem már csak annyi dolgod van, hogy napi szinten figyeled az árakat és rendelj, amikor elérik a kívánt szintet.

Link to comment
Share on other sites

oh érthető. ^^ galaxyt am ajánlom énis, az ocerclocked [húzott] vga ugyanannyiba kerül, mint egy másik márkájú "sima". és egyik legmegbízhatóbb.

 

mddevil:

köszi a linkeket :)

amúgy most hallottam hogy ati 4800 széria árcsökkentés lesz. 4830 ára 100 dollár lesz kb, bár mondjuk még ígyis hazai ára 29-30k forint lesz. szerintem. (mert ugye nem csempészve hozzák az árut külföldről :D )

 

szerk.: hopp, most nézem pixmania-n 4830 28 ezer Ft. :o ez most nagyon jól esett a kicsi szívemnek :) talán így kijön 75k-ből e5200, p35 deszka, 2 giga ram meg 4830 ^^

 

 

az e5200-as kihajtja a 4830-at?

Link to comment
Share on other sites

szerintem ki. 2.53 ghz-en ketyeg. annyiban különbözik egy c2d-től hogy kisebb az l2 cache, ami játékoknál nem mérvadó. játékokban csak 1-2%-al lenne gyorsabb egy 7300-as. 4850-nek se segít sokat, ha 2,53 Ghz helyett 3 Ghz-el pórbálkozunk.

 

szerk.:

 

mddevil, de abba nem csak i7 intel proci megy bele? vagy az már megvan?

Link to comment
Share on other sites

Az E5200 más technologiás, eredeti neve Intel Pentium Dual Core E5200

Az E7200-as az Core2. és nem csak 1-2% jobb mint az E5200!

 

Nembiztos hogy kihajtja. Az E7200-ből 3,0-3,2 kell neki, és E5200 ből lehet hogy 3,5-4 Ghzig kellene húzni, hogy 100%ban ki legyen hajtva a HD4830-as!

E5200 hogy egy 4670 vagy 3850-es passzolna!

Link to comment
Share on other sites

Elkészitettem az AMD Zero Two képét!Véleményeket kérnék hogy szerintetek mien :).

http://images.netbag.hu/20081204/16415854654.jpg

 

Sajnos van ameik drágult és van ameik olcsobb lett igy nem mind1 a legjobb választás de azért probáltam a legjobbat kihozni!! :)

Link to comment
Share on other sites

Én egyébként szerintem várok még egy kicsit az új konfig vásárlásával, amíg egy kicsit lejjebb nem mennek az árak. :D Én nekem amúgy is csak játékra kellene, de egy hibás gta-ért, meg "full-bugos" Undercoverért nem adok ki 120k-t, annyira nem sűrgős. Majd meglátom évközben hogyan alakulnak az árak, aztán majd max jövő karácsonyra ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali ismét..!

 

Olyan kérésem lenne, hogy állítsatok össze egy 4850-es és egy 4870-es konfigot, játékra. Mennyivel nagyobb teljesítményre képes a 70 az 50-eshez képest?

Megéri-e 1 gigás modellt venni pl. 4850-ből vagy az csak parasztvakítás? Ezt főként azért kérdezem, mert több helyen olvastam hogy egyre több játék használja ki és szereti a videókártyában lévő több memóriát....?!

 

A 4850-es konfigra 190 rugó áll lesben (ház ebből 13 lesz, tápot ajánljatok...).

Viszont ha jobban megéri és mondjuk kijön 220-ból egy korrekt 4870-es konfig, akkor az lenne...

Ja igen még egy kérdés. A memóriák sebessége. Az elterjedt a 800 Mhz-es memória, megéri-e egy játékra szánt gépbe plusz ezresekért ugye magasabb órajelű memóriát venni...? Vagy gyakorlatilag semmi jelentősége..?

 

 

Tenksz :)

Link to comment
Share on other sites

jah hát igen. gta-t elbacták :o

kicsit off:

amúgy csak azt láttam hogy 4850/70-en nemmegy meg 3xxx-en. de akkor 4830-on megy? vagy az egész széria alatt nemmegy?

\off

 

amúgy Zs0lt1:

megosztanád, hogy főként mire használnád a gépet?

Hát mindenre amire csak lehet játékkal nem nagyon jáccok mert nincs ami lekössön.Majd a további kialakul inkább Photoshoppolni szoktam,netezgetés,msn,zene hallgatás,töltögetés iesmire kéne inkább gondolom arra meg jó az az AMD Zero Two nem??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...