Jump to content
PirateClub.hu

Új konfiguráció vásárlás,vélemények!


Recommended Posts

Szia little rocker 93 !

 

Nekem c2d 4500-asom van, mellé egy gyári tuningos Gainward 8600Gt. A procit alapon járatva tapasztalatom szerint nem tudja kihajtani a VGA-t. Ezt figyelembevéve jóval erősebb proci kell a 9800GT-hez, minimum egy E8400-as, de inkább egy erősebb.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mostanában szántam el magam egy nagyobb gépfrissítésre és véleményeteket szeretném kérni a dologbanó.Már kinéztem egy két dolgot:

Gigabyte MA69G-S3H alaplap

AMD Athlon 64 X2 5600+ CPU (sAM2/AM2+) BOX

2x Kingmax 1GB DDR2 RAM 1066MHz

Sapphire Radeon HD 3650 256MB DDR2, 1GB HyperMemory, 128bit, DVI, TV-out, PCI-E2.0 (PCX)

 

Jekenleg erre lenne kb pénzem.

 

Link to comment
Share on other sites

GIGABYTE GA-MA74GM-S2H 15.384 Ft <-- AMD-s alaplapokhoz annyira nem értek, de ez jobbnak tűnik.

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX 20.628 Ft

CSX 2048MB DDR2 800Mhz CEC FAN KIT 10.308 Ft <--minőségibb, mint a Kingmax és nem is lassabb. 800 MHZ 1.85V-al 4-4-4-12 az időzítése.

SAPPHIRE HD3850 512MB GDDR3 HTD Lite PCIE 21.360 Ft <--2-szer gyorsabb, mint a HD3650

FSP ATX-400PNR 5.388 Ft <--A Codegen mehet a kukába, nagyon rossz táp. Ha nem akarod, hogy a géped szétégjen akkor egy FSP táp nagyon ajánlott.

 

Ez 73.068 Ft az ipon.hu-n. Kicsivel több, mint 70, de ha vársz a vásárlással egy kicsit akkor lemegy majd 70 alá is.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Hamarosan bele szeretnék fogni egy bővítésbe mert a mostani gépem már elég gyengécske, hozzáértő véleményetekre lenne szükségem hogy amit így hirtelen árban elfogadható dolgokat összeírtam, azok jók-e. Nem a legjobb konfigurációt szeretném, csak egy olyat amivel a legújabb játékok simán mennek full grafikán :)

 

Asus P5B alaplap

Nvidia geforce 8800 GT

illetve két procit néztem ki, nemtudom hogy melyik jobb, árban alig van közte különbség: Intel Core2 Duo E6750 2.66GHz 775 BOX vagy Intel Core 2 Duo E6850 3,00 Ghz Box

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Egy Gainward BLISS 8800GT 1024MB PCIe használtam megér 20.000 ft-ot??? Jobb ez mint egy HD 3870 512MB-os?

Elég e hozzá egy E5200 proci?

 

Én sokallom érte a 20k-t. Ha csak 2-3 hónapos akkor talán megéri de én inkább alkudnék.

Valamelyik játékban a HD3870 jobb(pl U3 motoros játékok) és van amelyikben a 8800GT a jobb.

E5200 3 GHz-en elég lenne.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok

 

Haverom szeretnek 94ezer-ből összerakni egy gémer gépet, hogy a mai játékok(nfsu,crysis,gta4) fussanak rajta. Milyen konfigurációt ajánlanátok neki?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(egér,monitor,bilentyűzet,hangfal nemkell)

Link to comment
Share on other sites

mi a különbség a SAPPHIRE HD3850 512MB GDDR3 HTD Lite PCIE és a SAPPHIRE HD3850 512MB GDDR3 HTD Full PCIE között,azonkívül h v az utóbbiban HDMI.Teljesítménybeli különbség v köztük?Elsőránézésre sztem nem,de azért gondoltam megkérdezem :) ./v ink 4670et vegyek?Olvastam róla egy tesztet de ott a 256mb-s 3850 10%-kal gyorsabb vt/ A másik kérdésem pedig cpuval kapcsolatos lenne.Melyik éri meg jobban,a AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2 vagy a AMD Phenom 8450 X3 AM2+ .A Phenomokkal nemigen vok tisztában :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jelenleg az ATI a nyerő választás. A 4670-et a 8800GT ellenfelének szánták. Simán tudhat annyit, mint a 8800GT és még fejlettebb is.

8800 GT sem rossz, de elég belőle az 512MB-os verzió és ha már használtan vesz valaki akkor 16-17k-nál többet ne adjon érte.

Na jó, meggyőztél. :P

 

Szerintem csak a HDMI a különbség, de nem tudom pontosan :S

 

Phenomokkal sajnos én sem, de én inkább vennék vmi Intelt.

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

 

Mostanában sokat olvasgattam teszteket! És leltem egy külföldi oldalt ahol rangsorolták a VGA-kat! És míg a 8800 GT a 16. nak rangsorolták addig a HD4670 est csak a 29.-re!! Tehát nem hiszem hogy egy súlycsoportban lennének!! Habár én nem értek hozzá csak azt mondom amit olvastam!

 

 

Más:

 

 

E5200 vagy E6400?? Melyik proci a jobb??

 

A következö konfigba lenne:

 

alaplap: ASUS P5K

ram: 2x1 G DDR2/800 kingmax

VGA: Gainward NVIDIA 9600 GT, 512MB TV, DVI-HDMI-Display Port, Golden Sample

 

Esetleg nincs-e valakinek eladó proci?

Link to comment
Share on other sites

Az E5200-as 45nm tech.

A 8800Gt-t nem a 4670-el kell összehasonlítani!

A 8800GT egy régi (de jó) kártya! 40-50k körül lehet megkapni manapság ujonnan!

Ennyiért egy 3870 TOXIC, vagy egy olcsobb 4850-est kapsz amik oda-vissza elveri a 8800-gt és a 9600Gt is!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Hi all !

 

Nos szeretnék venni egy új gépet és kb. 150-200.000 FT lenne rá, és az lenne a kérdésem hogy tudnátok-e nekem összeállítani egy olyan gépet ami elég erős gép lenne és nem kellene egy jó ideig hozzá nyúlni, de viszont csak alaplap, memória, táp, videókártya, processzor kellene. Ja és mind1 az hogy AMD vagy INTEL-t állítotok össze.

Kösz a válaszokat előre is!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...