Jump to content
PirateClub.hu

Új konfiguráció vásárlás,vélemények!


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Változott a szitu mert vettem 1 fasza vidi karit amin 1024x768 akadás nélkül mint az airborn mind a stalker fut györöüen még majd ve3sszek mellé kis ramot meg később 1 Core 2-es procit és olyan lesz mint az állat :)

 

 

Ja és lenne 1 kérdésem ha az alaplapom ami az 533-as ddr2-es memóriát tudja kezelni és veszek bele 2 1 gigás 800MHz-es memóriát az nem ront a teljesytményen ne cseréljem le a memóriákat?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok szeretném a segítségeteket kérni egy új gép össze álításában mivel én egy kanyit nem érterk a géphez szeretném a segítenétek összeállitani erröl a honlapról

http://www.cbolt.hu

nagyon megösszöném a segítséget :) a gép full játékokra menne és max kb 130.000 lenne és monitor nélkül előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

130k-ból olyan nagyon gépet nem fogsz összerakni game-re

 

játékra 200-250 alatt nem szabad gépet venni :)

 

neked egy M2N-E is jó lesz ez 15k

 

és még mielőtt vki intellel jönne:

 

intel alá egy rendes lap 40k-nál kezdődik..., szerény véleményem szerint inteles gépet csak a már megadott korlát felett érdemes kiépiteni

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

FlashHU: Hát nem tudom az Asus lapjai 30körül szerintem nagyon jók Core2 alá és akkor máris nem 40ezer.Nem kell ide minden új fícsőr mikor az ember nem is használja ki.Ami a txt-be voltak árak azok korrektek :)

Csak szerintem felesleges az SLI-s alaplap mikor nem használja ki meg nem is nagyon éri meg SLI-be venni VGA-t mert csak 2x pénz és nem lesz 2x olyan jó.Inkább 1 vga de erősebb.

Link to comment
Share on other sites

fentebb írtam, hogy neki a wlan miatt kellet ilyen, általános célra az M2N-E tökéletes ez 20k-val olcsóbb és se sli se wlan nincs benne, a HD2600XT jobb játékra, mint az ilyen árban kapható 8600GT, főleg, hogy rendes HD supp is van benne, így az 1080p és 1440p filmekkel se lesz gond

 

spancho: persze, ha haver a boltos..., ismerjük ezeket az én 30Ft-ért szerzem a Verba DVD-t embereket..., amikor meg kell, akkor bocs nincs, vagy a csávó is felszívódik..., árgép korrekt árakat ad, a többi vagy elírás vagy nincs

 

mellesleg: múlkor 2500-ért láttam 400GB-s winyót (egy 0 lemaradt a végéről) kicsit jó vétel :D

Link to comment
Share on other sites

Na szóval kigondoltam mik lesznek, a 4400-as Intel Core2 Duo ugye már biztos, lesz még 7300GT VGA, alaplapnak kinéztem az ASUS P5KC-t, jónak tűnik, má csak a memória kérdéses, mert szeretném a legjobbat kihozni az árból, tehát eddig úgy volt hogy 2x1 GB-os 800 Mhz-s Kingston lesz, ez az ipon.hu-n 30k. De most vettem észre egy olyat hogy Kingston hyperX 2x1GB-os 800 Mhz-s, van 2 változatban is, az egyik CL4-es, a másik CL5-ös, mindegyik 35k. Ja, és mindehhez egy Chieftech 500W vagy 550W-os tápegységet gondoltam.

Ezekről várok véleményeket, főleg a RAM-ról, mert sokan mondják hogy a Kingston az egyeduralkodó és azt érdemes venni, de mások pedig mást ajánlanak. Érveket kérek hogy miért vagy miért nem lenne jó ez a Kingston hyperX vagy a sima!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Megint én. Mert van egy olyan, hogy az ASUS M2NPV-MX alaplapot nem lehet kapni sehol :( :( .

És ajánlottak helyette egy ASUS M2V-MX-et.

Na most a kérdés ugyanaz:

 

1. kérdés

Ez jó gépkonfiguráció?:

 

alaplap: ASUS M2V-MX

proceszor: AMD Athlon 64 3500+

memória: Kingmax KLCD48F-A8KB5

-------------------------------------------------------

2.kérdés

 

Milyen játékok futnának ezzel az integrált videókártyával?

----------------------------------------------------------------------------

Alaplap adatai:

Alaplap

- Socket: AM2

- támogatott FSB: 2000 MT/s

- chipset: VIAR K8M890 / VIA VT8237A

- memóriahelyek: 2 x Dual Channel DDR2 667/ 533, max. 2 GB,

- kártyahelyek: PCIe x16, 2x PCI

- grafikai chip: VIA DeltaChrome

- audio chip: Realtek ALC883 6 csatornás

- LAN: 10/100 Mbps

- csatlakozók: VGA, PS/2 billentyűzet/egér, 4 x USB, RJ45, audio I/O, párhuzamos, soros

- belső csatlakozók: 2 x ATA 133/100, 2 x S-ATA, 2 x S-ATA 3Gb/s, 2 x USB, S/PDIF kimenet, CD audio bemenet

- mATX formátum

 

Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Tudod arról volt szó hogy veszek egy olyan video kártyát ami éppen kielégíti a mostani játékok igényeit, és amikor kijön a Mafia 2 meg a GTA 4, akkor veszek mondjuk egy 512-es 8800-ast. A gép minden más alkatrészén pedig ami viszonylag tartósabb mint egy VGA, attól nem sajnálom a pénzt, és ha majd megveszem hozzá késöbb a jobb VGA kártyát, akkor egy elég erős gépem lesz. És addig is kitart egy 256-os. De tisztában vagyok hogy amit írtam az gyenge a többihez. Szóval most úgy terveztem hogy egyedül a VGA-n spórolok. Az összes többi alkatrészből pedig viszonylag jót veszek. De megnézem azokat is amiket írtál.

Link to comment
Share on other sites

Ezek a dolgok nem éppen lesznek egy súlycsoportban.

A videokártya elég gyengus.

Nincs értelme a Kingston HyperX-nek. Ha veszel 2 giga RAM-ot 25-ért (pl. A-DATA, GeiL), akkor máris lesz pénz egy jó videokártyára. Például egy 7600GT-re.

 

Szerintem is bőven jó lenne neked 2*1GB-s kitben Geil vagy Corsair ram.25k körül van mindkettő,és azt a 10k-t ami marad hozzá is dobhatod a VGA-hoz,amit majd veszel később,annyival is kevesebbet kell rá majd gyűjtened.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...