Jump to content
PirateClub.hu

Új konfiguráció vásárlás,vélemények!


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Annyiban, hogy P35-ös a chipkészlete, ddr3-at is lehet belerakni, lazán viszi majd az újabb procikat mindenféle bohóckodás nélkül. Eleve újabb technológia én már csak ilyet vennék, de te döntesz. Ez a ha a jövőre is gondolsz sokkal jobb vétel, mint a P5B.

Link to comment
Share on other sites

DDR2 PC6400 800MHz 2048MB GEIL ULTRA KIT 2DB (Chip BGA, 1.8~2.3VV, , SPD: 4-4-4-12) 27 179 Ft

DDR2 PC6400 800MHz 2GB GEIL BLACK DRAGON KIT 2DB (SPD: 4-4-4-12, Retail8 Layer PCB with LED) 29 568 Ft

 

Különbség? (csak a LED?)

Link to comment
Share on other sites

Sapphire X1950 PRO,512MB GDDR3/256b,DL-DVI,fan37904 FtSapphire X1950 XT,256MB GDDR3/256b,DualSlotfan44228 Ft

 

Melyik a jobb?

 

Hát én nem adnék ennyit értük, mert dx9-es VGA-ba nem éri meg befektetni ennyit. Én ár/teljesítmény szerint az 512-es pro-t ajánlom az még úgy tűrhető áron van.

Link to comment
Share on other sites

Nem azt mondtam, hogy vegyél dx10-es VGA-t mindenáron, hanem hogy gondold át mennyire éri 30-35k-nál többet adni dx9-es VGA-ra. Az 512es 1950pro elég jól fog muzsikálni a konfigodban ;) RAM-ból viszont mindenképpen vegyél 2GB-ot! Örülök, hogy segíthettem :)

Link to comment
Share on other sites

PxE,

azért mert nagyon megéri most bele ölni 40-50k-t egy dx9-es

 

figy, még a 8800 GTS-el is kitörölheted, mivel az sem annyira kifejlett hogy JÓL vigye a dx10es játékokat, ezért fölösleges dx10-es kártyába fektetni, ha azt hiszed az jobb(Lásd 8600 GTS egy hulladék meg az összes többi 8-as szériás 8800 alatt) illetve a dx10-es játékoknak BIZTOSAN lesz DX9-es átkapcsolója, lásd CoD2, ( minden videó dx9ben készült róla, és mégis át lehet nyomni dx7-be). Ha már komolyan veszed a DX10-et, akkor 8800 GTX, vagy ULTRA.

 

Amúgy tök fölösleges ddr3as alaplap ha semmivel nem tud többet mint a ddr2 EDDIG, de árát tekintve P5KC meggondolandó, kár hogy semmilyen teszt nincsen...

Link to comment
Share on other sites

a kapcsolós dolog, az lehetséges h lesz majd, de a 8800GTS veri az összes dx9-es videókártyát dx9-ben...és addig ne mondj semmit róla amíg nem jött ki egy crysis vagy vmi igazi dx10-es játék. Ne a 8600-os szériát vedd alapul, mert azok iszonyat szarok. Várhatóan a 8800GTS 1280x1024-ben vinni fogja az új játékokat maximális grafikai beállítások mellett elfogadható sebességgel.

 

a P5KC-nél nem a ddr3 az elsődleges szempont, hanem a p35-ös chipkészlet, a tuningpotenciál és az ár.

Módosította PxE
Link to comment
Share on other sites

mondjuk ezt tudnám ajánlani

 

Processzor: AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2 OEM

Hűtőventillátor: Cooler Master Hyper TX

Alaplap: GigaByte GA-M59SLI-S4 (nForce 590 SLI) /3 év garancia/

Memória: 2GB /2db 1024MB/ DDR2 800MHz GEIL Ultra /3 év garancia/

Merevlemez: 500GB Samsung 7200rpm 16MB SATA-II /3év garancia/

Videokártya: Gainward GeForce 8800 GTX 768MB (PCI-E) /3 év gar./

CD/DVD: NEC AD-7173S 18x DVD±RW SATA DL Multi DVD Író

Floppymeghajtó: NEC 1.44MB

Hangkártya: integrált 7.1ch Audio

Ház + táp: Gigabyte Triton+Chieftec 550W

Billentyűzet: Logitech Internet 350 HU PS/2 (fekete)

Egér: Logitech G5 Laser Mouse (PS/2+USB)

NETTÓ ÁR: 272 875 Ft

BRUTTÓ ÁR: 327 450 Ft

 

Link to comment
Share on other sites

én ezt tudom neked ajánlani nagyon jó kis konfig

nekem is megtetszett lehet megveszem ha eladom az enyémet

 

Processzor: AMD Athlon 64 X2 4800+ EE AM2 BOKSZ

Hűtőventillátor: Gyári AMD

Alaplap: Gigabyte GA-M59SLI-S4 /nForce 590SLI/

Memória: 2GB /2db 1024MB/ DDR2 800MHz GEIL Ultra /3 év garancia/

Merevlemez: 320GB Samsung 7200rpm 16MB SATA-II /3év garancia/

Videokártya: Gigabyte GeForce 8800 GTS 320MB (PCI-E) /3 év gar./

CD/DVD: LG GSA-H30N 16x DVD±RW SATA DL Multi DVD Író

Floppymeghajtó: NEC 1.44MB

Hangkártya: integrált 7.1ch Audio

Ház + táp: CHIEFTEC ATX Midi 450W APFC

Billentyűzet: Logitech Internet 350 HU PS/2 (fekete)

Egér: Logitech MX400 Performance Laser Mouse (PS/2+USB)

NETTÓ ÁR: 180 425 Ft

BRUTTÓ ÁR: 216 510 Ft

 

Link to comment
Share on other sites

Sapphire X1950 PRO,512MB GDDR3/256b,DL-DVI,fan37904 FtSapphire X1950 XT,256MB GDDR3/256b,DualSlotfan44228 Ft

 

Melyik a jobb?

44k az XT-ért kiváló ár, ár/teljesítményben is odaver a pro-nak rednesen. ráadásul a sapphire pro-ja röviden: szar, és az 512mega is csak parasztvakításnak van rajt. ha pro szintű kari kell, vegyél galaxy 7900gs super-t 30k-ért.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem jó kis gép lesz, kiváncsi vagyok, hogy mit megy majd ;)

 

tkrisz007

"Hát igen, a Core 2 Duo most sokkal jobb, mint az X2-esek, nemcsak árban, de teljesítményben is verik az AMD kétmagosait."

ez magyarázatra szorúl, teljesítményben csak-csak, de árban? :) Amúgy, ha az ár-érték arányt nézed, akkor nem jobb az intel ;) Valaki itt ebben a topicban fogalmazta meg jól, neki az intel tettszik, és ezért fog azt venni, ez őszíntébb, és közelebb áll az igazsághoz, mint amit Te írsz. Nem kötni akarok, csak ezt fontos megemlíteni, hogy objektív képet kapjon a kedves vásárló :)

 

Mutass kérlek akkor ennél a procinál árban és teljesítményben is jobb Intel procit:

http://www.aqua.hu/index.php?id=termekek&art_id=13805&

 

Amúgy én is olcsóbb lapot meg procit vennék, és jobb vga-t, mert az számít játékokban...

Link to comment
Share on other sites

WesterDigital 320GB 7200RPM 16MB CACHE ATA/100 IDE OEM

 

vagy

 

SEAGATE 320GB 7200RPM SERIAL SATA-II (ATA300) 16MB

 

én a Seagate-et venném, mert:

 

1, SATA II-es, míg a másik PATA

2, a Seagate magától próbálja javítani/lezárni a Bad Sectorokat

 

ellene: a WD gyorsabb, bár mivel az PATA, így lassabb lenne

Link to comment
Share on other sites

44k az XT-ért kiváló ár, ár/teljesítményben is odaver a pro-nak rednesen. ráadásul a sapphire pro-ja röviden: szar, és az 512mega is csak parasztvakításnak van rajt. ha pro szintű kari kell, vegyél galaxy 7900gs super-t 30k-ért.

 

te komolyan ilyen hülye vagy? Nem kéne ellentmondani a teszteknek és az emberek tapasztalatának. Akkor most egy-két dolog hozzáfűzök:

1.) Az XT és a pro közötti teljesítmény különbség nem annyi, hogy az közel 10000-Ft-os árkülönbséget eredményezzen. Ezt tesztek bizonyítják nem én találtam ki.

2.)attól függ milyen sapphire, mert nem egy fajta van. Az 512mega parasztvakítás? Komolyan áá.... Már most vannak játékok amiknek kevés a 256 pl.: Oblivion, Stalker a 256-os karival egy idő után leesik az FPS, mert 'megtelik' a memória. Oblivionnál nagyobb felbontásban ez érezhető. Kell az 512...

3.) a gs-t már vagy 1000x leírtuk.

 

@BB7:

Annyit a végére hozzátennék, hogy én azt ajánlom ami szerintem a legjobban megéri ár/teljesítmény szerint. Ezenfelül az vehetsz amit akarsz többet ne nagyon fogok ide írni, mert kezd kabaré jellege lenni a dolognak. Ja és a P5KC támogatja a WiFi routert, mint minden alaplap sztem.

 

én ezt tudom neked ajánlani nagyon jó kis konfig

nekem is megtetszett lehet megveszem ha eladom az enyémet

 

Processzor: AMD Athlon 64 X2 4800+ EE AM2 BOKSZ

Hűtőventillátor: Gyári AMD

Alaplap: Gigabyte GA-M59SLI-S4 /nForce 590SLI/

Memória: 2GB /2db 1024MB/ DDR2 800MHz GEIL Ultra /3 év garancia/

Merevlemez: 320GB Samsung 7200rpm 16MB SATA-II /3év garancia/

Videokártya: Gigabyte GeForce 8800 GTS 320MB (PCI-E) /3 év gar./

CD/DVD: LG GSA-H30N 16x DVD±RW SATA DL Multi DVD Író

Floppymeghajtó: NEC 1.44MB

Hangkártya: integrált 7.1ch Audio

Ház + táp: CHIEFTEC ATX Midi 450W APFC

Billentyűzet: Logitech Internet 350 HU PS/2 (fekete)

Egér: Logitech MX400 Performance Laser Mouse (PS/2+USB)

NETTÓ ÁR: 180 425 Ft

BRUTTÓ ÁR: 216 510 Ft

 

 

ez a gép jó lenne, feleennyiért se.

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Amúgy én is olcsóbb lapot meg procit vennék, és jobb vga-t, mert az számít játékokban...

 

Hát okos játékos, a VGA-hoz választ procit és nem pedig fordítva...mert, ha nem hajtja ki a proci a vga-t akkor fölösleges venni jobb vga-t és ugyanez fordítva.

Link to comment
Share on other sites

Kössz szépen! Most kiűztétek PxE-t a Topicomból! :angry2::( (Pirateon nincs síros szmájli?)

 

Am. @PxE Biztos megy a Wi-Fi Router? Mert sehol nem láttam leírva!

Egy SMC Barricade G Wireless Broadband Router-em van!

 

Valaki ajánljon egy jó kis Corsair 2GB 800Mhz-es memóriát!

Pár nap és lehet h. már megveszem a gépet!

Link to comment
Share on other sites

Az X2-est is felránthatod 3000 fölé, szal még mindig drágább a core ;)

Egyedül a 8800 gtx/ultrát nem hajtja ki egy x2 3000 felett( de egy Core2 se), de az meg szóba se került, egy 8800 gts-t lazán kihajta, egy celeron esetében beszélhetünk arról, hogy nem hajtja ki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...