Jump to content
PirateClub.hu

Új konfiguráció vásárlás,vélemények!


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha te egy játék miatt ráköltesz a gépre 1 milliót az elég hülyeség.

Crysis el van cseszve. Ez a fejlesztők is elismerték. Minden más játék maxon megy még egy 4870-el is.

3DMark Vantage pontokkal meg semmire nem mész, mert senki nem foglalkozik vele. Nem attól leszel kemény, hogy lesz x pontod.

Link to comment
Share on other sites

Nézegettem alaplapokat, és nem tudom melyik lenne jobb?Segítsetek dönteni!

GIGABYTE GA-EP45-DS3P

http://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_ga_ep45_ds3p/27050

GIGABYTE GA-EP35-DS4

http://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_ga_ep35_ds4/19152

GIGABYTE GA-EP35-DS3P

http://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_ga_ep35_ds3p/19151

További infók a gyári oldalon, ott többet meg lehet róluk tudni.

Szerintetek melyik jobb? És megéri-e az árkülönbség különbséget?

Esetleg más márkából tudtok valamit ajánlani hasonló kategóriában, és árban?

 

(Már kérdeztem a segítségnél is de ott nem válaszolt senki, így gondoltam hátha itt jobb helyen van.)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Most h piacra dobták a HD 4800-as szériát hirtelen meggondoltam h mégse SLI konfigot dobok össze hanem egy CrossfireX konfigot :D

 

Alaplap: Gigabyte EP45-DS4

CPU: Intel Core 2 Quad Q9450

RAM: Geil PC2-8500 DDR2-1066 Black Dragon Quad Channel Kit 4GB

VGA: Sapphire Radeon HD 4870

PSU: Thermaltake W0116RU Toughpower 750 W

Ház: Cooler Master CM Stacker 690

 

HDD meg ODD nem kell mert az van :D

 

Ez szerintetek jó választás lenne? Vagy ha nem akkor mit ajánlotok? B):rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Q9450 szerintem kicsit drága még. Q9300 jobban megéri, (én is azt néztem)

A memóriáról annyit hogy nem tudom ennek van -e hűtése, de mindenképp olyan ajánlott, és ezekre ha jól tudom csak 5 év gari van, másból találsz 10 éveset is, ez nem azt jelenti hogy addig kell használni, hanem hogy esetleg jobb is van a piacon. De nem tudom, más is nyilatkozzon erről.

Link to comment
Share on other sites

Izé, a proci árak még lentebb fognak esni jóval tehát a Q9450 lesz még olcsóbb is mint 61K, szal nincs veszve még semmi sem :D Ja, asszem a GeIL memórián van hűtés. Hú, sok az a 750W ? :lol::D Azért vennék 750W-at mert ha később veszek még1 HD 4870-t akkor nem kelljen vennem B) Minden esetre amit ajánlottál memória olcsóbb mint a GeIL és 10 év garis ;)

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Szóval szeretném felújitani a gépem vagyis alaplapot, procit, winyót, tápot és persze RAM-ot szeretnék cserélni minderre van 40-50ezer keret azaz az összeset szeretném kihozni ennyiböl. Szóval mit tanácsoltok miből milyet, milyen teljesítményűt, milyen tipúst érdemes venni? A keret miatt ugyan nem lesz valami izmos gép de szeretném a pénzemből a lehető legjobbakat megvenni ezért kérek tanácsokat. Előre is köszönök minden segítséget. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Helo! Ha mindnet 40-50 ből akarsz kihozni akkor bele se fogj! Első kérdés mire is kellene?

 

Namármost ha játék meg netezés filmnézés akkor minden egyben 100-120 E Ft.

 

Én a következőt javasolom játékra:

 

Lap: GIGABYTE GA-EP35-DS3 -> 17.580 Ft

Proc: INTEL Core2 Duo E8200 2.66GHz 775 BOX -> 29.577Ft

Ram: KINGSTON HyperX 2048Mb DDR2 1066MHz CL5 -> 13.548Ft

Vga: SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 -> 37.056Ft

Hdd: WD 250GB 7200rpm 16MB SATA2 -> 11.172Ft

 

Összesen: 108.934 Ft

 

Táp: CHIEFTEC GPS-450AA -> 11.220Ft

 

Összesen: 120.154 Ft

 

 

Én erre gondoltam.

 

Az árak az ipon.hu -ról származnak!

 

Szólj ha nem játékra kell és akkkor összeállítok még 1 et!

 

Üdv: Replica

Link to comment
Share on other sites

Netezős gépet lehet ennyi pénzből:

 

GIGABYTE GA-G31M-S2L 9.972 Ft

CSX 2048MB DDR2 800Mhz 8.124 Ft

INTEL Dual Core E2180 2,00GHz 775 BOX 12.420 Ft

FSP ATX-400PNF 5.940 Ft

WD 160GB 7200rpm 8MB SATA2 9.240 Ft

 

Ez 45.696 Ft ipon.hu-n.

Van az alaplapon integrált videókártya így azt nem kell venni.

Ha játszani akarsz akkor 15 ezer Ft körül kaphatsz HD 3650-et ami viszi a játékokat medium körül.

 

replica: Jó amit összeállítottál, de ha csak 50 ezer Ft-ja van akkor nem fog 120k-ért gépet venni.

Link to comment
Share on other sites

Nem játékra kell, hanem csak netezgetésre, szóval megfelel az integrált videókártya meg Dual Core proci sem szükséges, jó a síma is vagy nem tudom melyiket ajánljátok jobban.. szóval ne csúcs gépre gondoljatok, hanem valami egyszerűbbre de azért lehessen vele kezdeni valamit már ha megoldható 50-ből :D

 

 

 

Ha megkérhetlek titeket akkor légyszi ajánljatok az alábbi oldalról mert onnan akkor tudok rendelni meg gyorsan megvan a cucc.. :)

 

www.esc.hu

 

köszi

Link to comment
Share on other sites

tkrisz007:

 

én elbizonytalanodtam a táppal kapcsolatban mivel ugye a HD 4870-en 2 db 6 pin-es pci csatlakozó van és ugye a 600-as tápon csak 2 és ha beleteszek még 1 HD 4870-et akkor nem lesz elegendő tápellátása a rendszernek. :blink: én még mindig a 750-es táp felé húzok jobban :lol::D

 

u.i.: ha vki tudna segíteni az vegyen már föl msnre! B)

 

gabriel_cs.15@hotmail.com

 

köfff előre is ;)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Szeretnék egy ilyen konfigot venni a közeljövőben és érdekelne a véleményetek is hogy jó -e és miben lehetne változtatni rajta. A kikötés h a 90-100E Ft-os határ megmaradjon! (az árakat a pcx.hu oldalon raktam össze, sztem elég olcsó bolt,de ajánlhattok mást is!)

 

Processzor: Intel Core 2 Duo 2,4 Ghz (E4600) - 22.220Ft

Alaplap: Gigabyte GA-P35-S3G - 14.373Ft

Memória: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz - 7.728Ft

Merevlemez: Samsung 250GB HDD SATA2 7200 8MB - 9.760Ft

Optikai meghajtó: Pioneer DVR-215D OEM - 5.249Ft

VGA: Galaxy 8800GT 512MB DDR+ PCIe

Tápegység:(350-400W-os FSP,de nem tudom pontosan, h melyik elég), a 350W-os - 5.738Ft

Ház: ez még nincs pontosan meg

 

Összesen így: 94.960Ft

 

Ha változtatnátok rajta,nem bánnám ha a 8800GT megmaradna mert az még jó kártya lesz sztem egy darabig,de írhattok mást is!

 

 

 

Köszi a válaszokat!;)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Szeretném felújjítani a gépemet 85 max. 90k-ért.

Alaplap van (am2-es)úgyhogy csak amds processzor jöhet szóba, egy 480wattos tápra gondoltam (márka bármilyen lehet), egy gigabyte ati 4850es vga plussz még 1db 2gb bármilyen ddr2es memória. Nagytávlatokba erre gondoltam és érdekelne hogy pontosan milyen márkákat ajánlotok. A gép játékra lenne.Fontos az ár/teljesítmény (kinek nem <_<:lol: ) szeretném legalább 1-2 évig játszogatni rajta úgyhogy a 4 magos processzorra is gondoltam, megoldható az inteles proc. is, de én inkább amd párti vagyok.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyok benne biztos de azt hiszem ASUS M2N-MX az a fajta ami támogatja a phenom procit ezért gondoltam hogy 4magosat vennék.

Akkor az egyáltalán nem jó választás???

a táp az elég lesz???(nem Paks mellett lakom :D , meg a villanyszámla :( )

a 2gb kingmax memória nem jó azt olvastam jól tuningolható.

Link to comment
Share on other sites

felesleges vagy nem alkalmas?

Fölösleges, mert a dolgok jelenállása szerint nincs olyan játék amely 100%-osan kihasználná.2009 első negyedévében jönnek talán az első olyanok amelyek kihasználják de ismervén a fejlesztőket lesz 2009 közepe sőt akár vége is.

 

zsolti15:Nem írta le mennyi pénze van rá hanem javaslatot kért arra hogy szerintünk mi lenne számára a legjobb.

"Nem lesz rá gondja jópár évig" ez megint nem igaz ebben a formában mert havonta jönnek ki újabb technológiák tehát ami még ma jó az holnap már nem biztos hogy az lesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...