Jump to content
PirateClub.hu

Mit csinálsz ha nagyon de nagyon dühös vagy?


joxy17
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A falat soktam verni de volt hogy csempe volt csak kéznél azt nagyon megszívtam mert eltörött és elvágta a kezem nagyon mindig itt a kezemen a heg kb 3-4 hónapja történt :D ja meg billrntyűt meg egert csapdosom már párat kellett venni belőlük amúgy nyugodt ember vok csak ha elszakad az ékszij akkor ez van :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nekem általában a gép szokta felhúzni az agyam, szal ami kéznél van az egér + a billentyüzet :lol: , vagy csak egyszerűen a gép melletti fal, ami jól megedzi az öklömet :D

Az asztalra csak ritkán csapok, mert volt már olyan hogy lefagyott tőle a gép :D:D:P

Link to comment
Share on other sites

elmúlt 2 évben 8 egér 3 billentyűzet és egyszer a gépet csaptam a falhoz azt törtem darabokra mikor a haverom lenyomott az utolsó véres bonberman csatában. természetesen ittunk és jóideje anyázott h mekkora láma vagy nézdmár lol megint kikaptál. mák h bazi gagyi gépem volt

 

ja és cs meg bw lossok utáni örjöngésem nem is említem. ezért vettem boxzsákot(komolyan) hiába aki nem bír veszíteni...

Link to comment
Share on other sites

Hát nálam az "ékszíj" a számítógép miatt(Windows <_< )miatt szokott elszakadni...ilyenkor jön az asztal csapkodás,de ha van rajta vmi előtte félrerakom szép nyugodtan aztán adj neki :D Na meg ugye a bill és egér is kapja az "égi" áldást bár még nem sikerült 1-et sem megölnöm :P

 

Meg egyszer akkor nagyon ideges voltam beletosztam az ajtóba azt berepedt(5cm vastag acélajtó :P:D )na jó nem acél csak fa,több rétegből van és mint a karatésok a téglát én is széttörtem egy pár réteget :D:D

Most egy kosaras(mi msá :lol: )poszter van ott.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! hát én nem török- zúzok, mert az pénzbe kerül. :D:P:lol: hanem csak kiabálok, de azt nagyon. de ehhez nagyon ki kell hozni a sodromból! szipi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Én max az asztalt verem...meg néha a lábamat :P . Az uccsó hatásos mert akkor már nem lesz kedvem ütni semmit...

Feltettem még anno pár hangklippett amik codozás közben készültek. Dealer és Henker hülyeségeit tartalmazzák. Na a Dealer az amiket tudok az az hogy az egeréből kitépte a görgőt... :P (ez szerepel a Dekaer2 hangfelvételen is) , multkor letépte magárolc a 9000 HUF-os pólót mert nem volt elég FPS-e, meg megkérdeztem nem olyan rég hogy miért nem jáccik mostanában...a válasz ez volt: a csaba lelőtte és ez felidgesítete ekkor megkapta az egeret de ugy hogy az usb csatoló beleszakadt az alaplapba...szal szervizbe van a gépe. Hát sztem ezeken nem lehet tul tenni :P

Módosította Psychooo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
meg van ien kis cucc amire a bill-t kell rakni és azt-at ki kell húzni.

na azt szoktam úgy becsapni, hogy nem lehet utána kihúzni.

 

Na így már én is jártam, bár akkor csak öcsém b***ta fel az agyacskámat, aztán már arra lettem még jobban ideges, hogy nem bírom visszarakni azt a sz*rt a helyére... :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ha gép akkor mindig az egér húzza a rövidebbet, de van hogy a telefont dobom az ágyra (persze a régi siemenst, mert a nokia azért nem bírná..) hallhatóan csukom a szekrény és lakásajtókat, ha tényleg nagyon pipa vagyok, akkor kimegyek az udvarra, ami szerencsére nem utcafront, és keresek valamit, amibe belerúghatok, vagy eldobhatom. Ez alma, ágdarab, kissebb tárgyak szoktak lenni. Általában félrevonulok, hogy ne bántsak meg senkit sem durva és igazságtalan szóval, mert eléggé bánt ha valakinek ok nélkül harapom le a fejét.. ilyenkor mindig figyelmeztetem az embereket, hogy most ne.. és a mutatóújjam már lendül is rázva az ég felé..

Link to comment
Share on other sites

Általában nem török-zúzok, de néhány napja úgy felhúzott a "dvd-játékos" hogy nem vitte az egyik lemezt hogy a távkapcs bánta a dolgot. Egy fél másodperc múlva elszállt a dühöm, és rakhattam össze a kapcsolót , ami darabokra esett szét. Aztán persze már bántam az egészet...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...