Jump to content
PirateClub.hu

Szivatás


arkangel
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én 1 általános iskolai szivatást fogok elmesélni nektek!

 

8-dikban történt,amikor a szexuális felvilágosito óra volt!Az nap 7 óránk volt,ami az utolso osztályfönöki volt.

Az osztályfönök szolt,hogy bent kéne maradnunk,mert jött 1 nö aki a szex-röl fog oktatást tartani nektek.

Eljött az óra.

Arra lettünk figyelmes,h a kilincs nem ált meg az ütközési ponton,hanem ment tovább,erre bejött 1 220*180-as méretü godzilla nö.

Szoltam a havernak,h ez 1 nyilászáro!

Megszolalt 500 watton: " Lányok menjenek ki!"

Erre a másik haver megszolalt,h miért menjenek ki?Hát kin nézük meg,h miröl van szó?

erre "üvöltve" a tanár: Kuss lányok menjenek kifelé!

Erre a lányok teljesen döbbenten kimentek.Erre a nö elövett 1 bazi nagy kartonposztert,amin a nöi nemiszervek rajta voltak,s nem több ,mint 2 percben elmondta azt,amit már százezer éve tudunk,h az egyik jön felülröl a másik alulrol középen kezet fognak,s mennek tovább !

2 perc 10 másodpercel késöbb: van e kérdésetek az elhangzotakkal kapcsolatban?Mondtuk,h nincs.

Küldjétek be a lányokat!

A csajok megkérdezték,h milyen volt.

Mondtuk majd meglátjátok menjetek be!

Erre a godzilla megfordtitotta a kartonposztert: férfi nemi szervek,azaz 1 ugye?! 20 deka krinolin méretben :)

Mi viszont eszméletben dühhel rugdustuk a focit,amit odaadot a tanár,h addig lekössük magunkat,de viszont a tornazsákunkat benthagytuk,mert abban az idöben volt 1 hatalmas vihar,s a torna terem felett lévö tetö megsérült.

Azon filoztunk,h valahogy megkéne zavarni az órát.

Erre a Tamás megszolalt:

"Emlékeztek 2 héttel ezelött a kacsatáncal megkora sikerünk volt?!"

Tényleg! Erre én

Na most ez a kacsatánc igy nézet ki,hogy : mindenki azt mondta,h csip-csip-csip-csip!

Akkor mindenkinek nagyon tetcett ez a poén!

Na hát sorba áltunk,én voltam a második elöttem volt az Ádám az osztályesze.

Rendes srác volt,nem volt stréber,ezért megbocsátottuk,hogy ilyen génhibás :)

Kopogtunk.

Erre 1 hang,h tessék! erre kinyilt az ajtó,s elindultunk befelé,ahogy megbeszéltük,igen ám,de amikor az Ádám bement becsuktam az ajtot!!!Visito röhögés kint-s bent!Erre a tanár megkérdezte,hogy: " Ki ez az állat?"

 

Aztán volt ebben még 1 poén is:amikor bement a Ádám éppen a kakas ,s a tyúk szeretkezéséröl mesélt a nö.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekünk eccer..április elselye volt(bolondok napja)

A tanár be akart jönni tanítani csak mi szemfüles diákok ként be celluxoztuk az ajtót...végig az egészet nem láccott belőle semmi---->a tanár be akart jönni mondani akarta h osztály vigyázz!!!erre seggre esett és aszonta h bassza meg...mindenki megszakadt a röhögéstől (a tanár nem)

 

A másik....A haveromnak volt még a padláson diavetítője megkértük h hopzza el oszt kirándulásra...kerestünk hozzá ilyen hoorror szarságot ésés kivetitettük titokba halkana másik szoba lakóinak falára(tanári szoba)mikor este felkelt az egyik tanár átnézni hoozzánk akkorát visított h megsüketültünk de akkorát röhögtünk rajta....kaptunk is egy egy osztály főnökit mind a 4 en:D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

a mi osztályunkban büdösvíz van, ami kb. 4 éve van a szekrényben, és irrdatlan szaga van ha kinyitják, emellett talán már a dínók is elindultak benne..

ja a másik olszály meg penészt tenyészt a szekrényükben:D az sem semmi látvány... egyik fele az üres üvegek a másikban mek kis poharakban tenyésznek a penészek:D durva

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sajna kihalt a topic :'( :(. Én meg nem nagyon tudok ilyeneket. Ja de egyet amikor táborban voltunk a fiuk meg a lányok külön szobában voltak és volt nálunk ragasztó. A lányok ajtajának kilincsét beragasztóztuk (kívülről) és jön az egyik lány kifele a wc-re kinyitja az ajtót zárná befele és megfogta a kilincset (pillanatrahasztó volt :D ) és nem tudta elereszteni XD. Emlékszek rá, hogy majdnem bepisilt talán egy két csepp be is ment neki :D . Végül a tanár segítette le a kilincsről és az összes fiú kapott azt hiszem egy oszt. főnökit :D .

Link to comment
Share on other sites

Az ejtő ernyős kiképzés, katonaság illetve kolesz.

 

Szal, van a páciens akinek lekel ugrani bekötött szemmel egy ajtó lapról, amit négyen felemelnek a fejük fölé. Emberünknek be kötjük a szemét, rá áll a földön lévő ajtó lapra, négyen odaállnak egy-egy sarkához plusz valaki az 'ejtőernyős' közelébe és azt mondja hogy tegye a kezét a fejére, hogy amikor emelik érezze, hogy kb: milyen magasan van.

Na a poén az, hogy akik emelik az ajtót max: 20-30cm-re emelik csak fel, viszont az akinek a fején van a gyerek keze lassan le leguggol. így ö azt hiszi hogy kb. 1,5m magasan van, de csak ugye amint írtam 20-3cm. És miután minden vagány marha nagyot akar ugrani, de ugye ott föld.........

A probléma egyszer az volt, hogy a srác tornász volt mi nem tudtuk és ö meg be kötött szemmel szaltót akart ugrani......nagyon össze törte magát.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Én 1 általános iskolai szivatást fogok elmesélni nektek!

 

8-dikban történt,amikor a szexuális felvilágosito óra volt!Az nap 7 óránk volt,ami az utolso osztályfönöki volt.

Az osztályfönök szolt,hogy bent kéne maradnunk,mert jött 1 nö aki a szex-röl fog oktatást tartani nektek.

Eljött az óra.

Arra lettünk figyelmes,h a kilincs nem ált meg az ütközési ponton,hanem ment tovább,erre bejött 1 220*180-as méretü godzilla nö.

Szoltam a havernak,h ez 1 nyilászáro!

Megszolalt 500 watton: " Lányok menjenek ki!"

Erre a másik haver megszolalt,h miért menjenek ki?Hát kin nézük meg,h miröl van szó?

erre "üvöltve" a tanár: Kuss lányok menjenek kifelé!

Erre a lányok teljesen döbbenten kimentek.Erre a nö elövett 1 bazi nagy kartonposztert,amin a nöi nemiszervek rajta voltak,s nem több ,mint 2 percben elmondta azt,amit már százezer éve tudunk,h az egyik jön felülröl a másik alulrol középen kezet fognak,s mennek tovább !

2 perc 10 másodpercel késöbb: van e kérdésetek az elhangzotakkal kapcsolatban?Mondtuk,h nincs.

Küldjétek be a lányokat!

A csajok megkérdezték,h milyen volt.

Mondtuk majd meglátjátok menjetek be!

Erre a godzilla megfordtitotta a kartonposztert: férfi nemi szervek,azaz 1 ugye?! 20 deka krinolin méretben :)

Mi viszont eszméletben dühhel rugdustuk a focit,amit odaadot a tanár,h addig lekössük magunkat,de viszont a tornazsákunkat benthagytuk,mert abban az idöben volt 1 hatalmas vihar,s a torna terem felett lévö tetö megsérült.

Azon filoztunk,h valahogy megkéne zavarni az órát.

Erre a Tamás megszolalt:

"Emlékeztek 2 héttel ezelött a kacsatáncal megkora sikerünk volt?!"

Tényleg! Erre én

Na most ez a kacsatánc igy nézet ki,hogy : mindenki azt mondta,h csip-csip-csip-csip!

Akkor mindenkinek nagyon tetcett ez a poén!

Na hát sorba áltunk,én voltam a második elöttem volt az Ádám az osztályesze.

Rendes srác volt,nem volt stréber,ezért megbocsátottuk,hogy ilyen génhibás :)

Kopogtunk.

Erre 1 hang,h tessék! erre kinyilt az ajtó,s elindultunk befelé,ahogy megbeszéltük,igen ám,de amikor az Ádám bement becsuktam az ajtot!!!Visito röhögés kint-s bent!Erre a tanár megkérdezte,hogy: " Ki ez az állat?"

 

Aztán volt ebben még 1 poén is:amikor bement a Ádám éppen a kakas ,s a tyúk szeretkezéséröl mesélt a nö.

 

Ez Maksa Zoltán rádiókabaré szereplésében volt...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na jó akkor én mondok

 

1.szinte majdnem ugyanaz mint scorpiocoré csak itt vegyél BARNA festéket és itt az a lényeg ,hogy jó feszes legyen a lufi vagy akár zacskó is lehet nade akkor.foglyunk 1 lufit rakjuk bele a festéket és rakjunk bele vizet de mielőtt vizet raknák bele és ügyesen raktuk bele a festéket fújjunk bele 1 kicsit. Na rakjuk rá az áldozat ágyára(kirándulás stb.) vagy székére és ha beleül HOPPÁ!!!már is úgy néz ki mintha beszart volna ezen 1 jót lehet röhögni :D aztán meg próbálhatja magát kimagyarázni. :happy:

 

2.menny be 1 áruházba és tépkedd le a vonalkódokat lehetőleg valami nagy áruházba. NA ha letépkedted a kódokat próbáld meg ügyesen beledobálni az emberek zsebébe stb. fizet az áldozat na, de ha kiakar menni rögtön szól a riasztóóóóó így az emberünk kellemetlen helyzetben foglya magát érezni és ő mondja mondja csak ,hogy de én nem lopok.. persze persze :) ez lehetséges ruhaáruházakban is csak ott ügyesebbek kell lenni.

 

3.menny be egy boltba és lyukaszd ki az óvszereket xD hány gyereknek érezheted magad az apukájuknak xD

 

4. télleg ne mennyen a topic tönkre :rolleyes:

 

 

ha kell még szóljatok

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!!

Mi is állandóan szívatjuk egymást a hawerokkal... Most hirtelen csak 2 jutott az eszembe, de az is több, mint a semmi...

Egyszer ott voltam egyik haweromnál és vártuk a 3.-at. Tudtuk hogy ideér és egyből inni kér (mint mindig), azért kitaláltuk hogy beleteszünk minden amit csak találunk a colába. Az üveg aljába csak annyit hagytunk hogy pont egy pohárnyi legyen, hogy pont nálla foggyon el az üvegből mi meg új üvegből igyunk (amibe nincs semmi). Raktunk bele sót, borsot, szója szószt meg kb a fűszerkészletet, utána átszűrtük hogy ne tűnjön fel neki. De vigyázzatok csak olyan dolgokat tegyetek bele ami nem színezi át az üdítőt (pl citromlé vagy ecet). Jah és persze a szoba közepén ittunk ahol meg nem köphette ki, redőny le volt engedve szal mire ki bírta köpni kicsit rosszul lett :D Mondjuk ez nem olyan nagy szívatás.

 

A második az sztem egy nagyon jóó kis szívatás.

 

Ehhez kell egy gép (ami nem a tied, vagy ha tied akkor más is használja). Alapállásba lefényképezed a monitort (print screen utána paintbe beilleszted és elmented) és beállítod így ahogy van háttérnek. Ezután kijelölöd az asztalon lévő összes ikont és elrejted. Amikor pl hawerod be akar lépni mondjuk a sajátgépbe akkor hiába kattintgat nem történik semmi, mert ugye ott csak rejtett mappa van amit nem tud onnan megnyitni. Tesóm az pl nagyon bepánikolt hogy mitörtént a gépével :D Ezt célszerű úgy megcsinálni hogy a másik ne tudja hogy a gépénél jártál, szal pl hawer gépénél ezt akkor vesd be, ha wc-n van vagy kiugrott valamiért.

 

Remélem érthetően írtam le a dolgokat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hello! amit tuti hogy próbáljatok ki:

ha még jársz suliba(mint én) tesi órán ugye áthuzalkodsz átöltözöl stb... és akit megakarsz szivatni menj ki a Wc-re és annak a cipőjébe pislants bele:) ez tuti jó lesz... vagy ha van nadrágja tegyél bele egy tojást:D ez is tuti... én már próbáltam.. nagyon ott van:D próbáljátok ki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Én olyat csináltam egyszer hogy a kinder tojásból abba a műanyag tojásba 1 darab száraz kutyasz*rt tettem, utánna kihelyeztem az utca másik oldalára aztán a szobám ablakából figyeltem, jött 1 gyerek és felvette, kinyitotta és eléggé meglepődött :D aztán meg körbe nézett mérges fejjel és ment tovább :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

hát 2 haverom egyszer úgy szivattak meg egy gyereket(én csak néztem és röhögtem),hogy vettek medvecukrot,de ilyen nagyon keserű sz@rt nekünk nem izlett ezér az egyik haverom ráfikázott a másik mg ráköpött, utánna odaadták a gyereknek direkt mondtuk neki hogy nekünk nem ízlett mert a gyerek állítása szerint imádja az egzotikus dolgokat :D megette rögtön aztán mi vártuk hogy mindjárt kiköpi,de ő erre felordít hogy mennyire finom,mi meg döltünk a röhögéstől, ő megnemértette hogy mér (kicsit durva sztem így hallani,de látni az kemény volt)

 

ezt a gyereket 2 haverom még ugyis megszivatták hogy egyszer az italába beleköptek

 

Ja meg megint ezt a gyereket az új iskolájában úgy megszivatták hogy kórházba került : A csokis müzlijébe beleöntöttek kólát,narancslét,kolbász darabokat + ACC tablettát és a gyerek nem vette észre(ezt csak hevromtól hallottam ő meg az anyjától, az meg a gyerek anyjától)

 

 

Szegény gyereket sokszor szivatják, bár én egyszer sem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekem is eszembe jutott egy régebbi, kicsit durva szivatás. Parkolóba lógtunk mindig, autók, motorok körül, és volt olyan haver, akinek nemcsak a motorba kellett tankolni benzin, hanem ő is folyamatosan tankolta magába a sört. És bizony ami befolyik az ki is folyik, így a haver elment locsolni, de addig egy másik haver meg a sörébe pisilt bele. A poén az volt hogy amikor a haver visszajött annyira be volt baszva, hogy jóízüen megitta a pisis sört. Mi meg majd megfulladtunk a röhögéstől.

Link to comment
Share on other sites

Egy multinál dolgozom, voltam éjszakás műszakban is, amikor ugye nem csak dolgozunk hanem alszunk is ;-D))

Az alvó embert jó érzés hirtelen megijesztve felébreszteni.

Módszerek (kipróbáltam ;>DDD):

1. Legalább két darab jó nagy fémtárgyat keresni, a lemezdarabok a legjobbak összefogva és földhöz vágva garantált 99% a siker, kolléga m,ajd összefossa magát. 1%: volt egy kollégám aki erre se kelt fel.

2. Ha van sűrített levegő akkoraz arcába fújva igencsak megriad. A fülbe nemszabad, mert baszakadhat a dobhártyája.

 

Egy másik éjszakás sztori: egy dolgozó mikroszkóp mellett ellenőrzött dolgokat, de szívesen úgy tett, mintha dolgozna a mikrószkópra ráhajolva aludt. Szünetkor a műszakvezető apró betűkkel ráírta egy papírra: "kimentünk szünetre" és a mikrószkóp alá rakta és hagyta az ürgét tovább aludni. Erről a szünetről lemaradt...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
1. Legalább két darab jó nagy fémtárgyat keresni, a lemezdarabok a legjobbak összefogva és földhöz vágva garantált 99% a siker, kolléga m,ajd összefossa magát. 1%: volt egy kollégám aki erre se kelt fel.

 

Mi egy 20 kilós kartoncsövet borítottunk fel véletlenül egy klubhelyiségben. Akkorát szólt, hogy mindenki felugrott ijedtében, az épület körül lakók pedig sorban jöttek le megnézni, hogy mi történt. :lol: Ami engem illet, én azt hittem, hogy a közelben leszakadt egy emelet...

 

Erről pedig egy hasonló szituáció jut eszembe. Alsóban volt egy felsőbb éves csaj, akit szünetekben úgy szoktunk csúfolni, hogy "Lidi szájpadlás". Nem részletezem, hogy miért. A lényeg, hogy az osztálytársakkal egyik szünet vége után is folytattuk ezt (mivel késett a tanár), tehát felváltva mindig benyitottunk az osztályba és bekiabáltuk a fenti szöveget. Igen ám, de az osztálytársaim voltak olyan kedvesek, hogy engem is beküldtek, "most én jövök" felkiáltással. Szóval benyitok, bekiabálok, na b.meg nézem ott a tanár!!!! :lol: Hát ez sem volt semmi szívatás...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...