Jump to content
PirateClub.hu

Ki fél a Mennytől?


netocsi
 Share

Ki fél a Mennytől?  

81 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ki fél a Mennyt?l?

    • Én félek.
      8
    • Nem félek.
      73


Recommended Posts

na attól 1 kicsit lehet, hogy parázok. nem jó az egyensúlyérzékem, és leesnék a felhőről, aztán ittmaradhatok ebben a világban pff. 1ébként örömmel várom :P

Link to comment
Share on other sites

Ha a felhős teóriát vesszük akkor félek, mert lehet hogy átmegy azon a felhőn egy Boeing, vagy eső alakul ki belőle, és én pont rajta vagyok, azt lepottyanok, vagy akár hurrikán is képződhet... Szóval akkor félek... De ha nem oda kerülök (márpedig én nem hiszem hogy a felhőkhöz kerülnék kis szárnyacskákkal, meg lanttal) akkor nincs okom félni... :)

Link to comment
Share on other sites

Én félek mert hogy oda jussak meg kéne halnom, de hát azt nem akarok szóval nem éri meg :) Lehet hogy olyan a pokol meg a menny mint a Hitman -ben :) lennt nagy orgia meg buli fent meg unalmas zene beszélgetés meg pezsgő :D

 

jaja sztem is így van, a pokol buli és a menny uncsee ;) , de nem várom, mert a Föld a legjobb hely B)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...

Én bevallom, félek a mennytől. Mert abban biztos vagyok, hogyha nem az újjászületés teória az igazi (attól még várom, mert én leszek ennek alapján a következő Bill Gates :D), akkor ide kerülök. Merthát, igen, én egy csodás és hibátlan ember vagyok! :D De több dolog miatt is félek a mennytől: Például nem akarok olyan világító glóriát a fejem fölé, mert én csak full sötétben tudok aludni. És én imádok aludni, nekem nem menny az olyan hely, ahol állandóan ébren vagyok. Aztán fehérben nyomuljak egész nap? Neszívassanak már, nemszeretem a fehér színt. És mi van a szárnyakkal? Azok persze kellenek, de nem ilyen szar galambszárnyak. Hanem olyan kéne ami jól néz ki. :D:P Na nekem ezek a félelmeim, de szerintem ezeket meg lehet majd dumálni Szent Petivel, remélem megértő lesz :D Ha meg nem, akkor húzok le a Pokolba, ott legaláb több a haver, Luciferrel is összebratyiznék, oszt oszthatnám a népet :D De inkább a menny :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Én sem nagyon félek tőle, mert ha van , akkor tuti nem ott kötök ki.Ahhoz túl soxor emlegetem a teremtőt naponta, a bejutáshoz szükséges feltételektől igencsak eltérő szövegkörnyezetben. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...