Jump to content
PirateClub.hu

40 cm-s törpe


Corso666
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odaadnám a kutyámnak :lol: aztán félholtan melóztatnám, majd túladagolnám koffeinnel :P és amikor már 200at pörög a szíve, diktálnék neki, hogy írja a gépen, persze gyorsan, mert ha nem siet, kap még koffeint, vagy megrázom árammal. a végén asszem élve ledarabolnám, és megetetném 1esével a darabjait vele amíg él, utánna a halaim ennék meg :rolleyes:

 

na komolyan nem lennék vele asszem annyira perverz. ijen melózó kisrobotnak használnám. elvégez mindent helyettem, de azért nem kínoznám :) nem vagyok ojan szadista, mint amennyire láccik

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ha árulnának ilyeneket, nekem biztos mindennap újat kellene venni, feltéve ha élő példány kell :D

 

Ja és mekkora ezeknek az intelligenciája?, mert ha okosak akkor megiratnám vele a házit, megtanulhatná helyettem a szóbelit, és amikor dogára vagy felelésra kerülne a sor ott ülne a vállamon és diktálná az anyagot :lol:B);):rolleyes::P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

én fellőnék 1et az űrbe, és kiraknám űrruha nélkül. biztos érdekes látvány lenne. bár a skinhead sereg se 1 rossz ötlet, bár én inkább csak hjtónak vinném őket, és inkább a kisebbségre mennék az úthengerrel, és ha kész, akkor jöhetne a korong/törpe lövészet!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Háát ha lehetne választani én olyan törpét választanék aki a digit tanáromra hasolnít :D Minden munkát vele csináltatnék,ha valami/valaki miatt ideges lennék össze-vissza verném :Dfeltépkedném a köremit és megszorkálnám gombostűvel a sebét mjad pedig egy kis ecetet rá v sót :D vagy szögesdróttal szorosan körbetekerném :D

Link to comment
Share on other sites

Én először is kiakasztanám a falra a két lábánál és két kezénál.Elkezdeném rugdosni meg ütögetni.Majd egy jó félórás korbácsolás.Aztán fúróval egy két helyen bemennék csontig.És miközben kiáltozna én csak röhögnék(BUHAHAHA).Hogy ha kegyelemért esedezne akkor ezt megint végig csinálnám.Aztán elengedem és azt kérem tőle hogy a vért ami kifolyt belőle azt mossa fel.Ha nem tudja akkor az egészet újra kezdem.És miután annak is vége akkor beállítom a szoba közepébe és erőteljesen kirugom az ablakon.

Nah kb ennyi.Hát bocsi ha kicsit durva.Senkit se szerettem volna irritálni.Most kicsit ideges vagyok azért írtam.Kicsit szadista vagyok.

Link to comment
Share on other sites

én kifurnám az eggyik szemét majd ólmot öntenék az egyik fülébe,kitörnémaz eggyik lábát és icsi kis kampókkal tele szurkálnám majd a kampókra kilos husokat tennék és beküldeném a pittbull-ok hoz ha túl élné

leültetném egy elhagyatott raktárba lekötözném a székre körbe önteném benzinnel és rá gyujtanám a raktárat :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...