Jump to content
PirateClub.hu

Digi Tv Vs. Upc Direct


Leki
 Share

Digi Tv Vs. Upc Direct  

163 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Digi Vs. Upc

    • Digi Tv
      80
    • Upc Direct
      83


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Ezerszer is UPC...............nekünk volt digi tv-nk,de mikor rossz idő volt ,vagy csak beborult,máris nem volt adás..................................pont mikor bekényszerültem a lakásba+3-szor kellet cserélni azt a sz*r adaptert........tudjátok azt az ezüst színű izét

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

őőő nekem sem direct-em sem digim nem volt ... én nekem csak upc kábelemvolt és most digi-kábelem van. 11ezret fizettünk a upcnek egy 1 mb netért és egy tv családi csomagértt amibe nem volt Eurosport2, egy discovery volt, egy national geographic, egy viasat.... a digikábelnél 5700 ftot fizetünk egy 20mb-ás netért és egy tv csomagért amibe van 4 discovery, 2 national geographic, és 4 viasat(history,explorer,6,3) ... és a minőség tökéletes. egyszer nem ment el a tv és a net sem.... ennyit a zsidó UPC-ról.

Link to comment
Share on other sites

Mindig ez a zsidózás... a Digi meg román.. ebbe felesleges belemenni. De, ha választani kell, akkor inkább a UPC!

 

Egyébként a legújabb "ellenfelük" a T-Home (Magyar Telekom) által indított T-Sat szolgáltatás, amely szerintem kép/hang minőségben egy picit jobb ezektől! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekünk is Digi van, amikor mi vettük, akkor 2500Ft/hó és több csatorna volt rajta mint UPC-n, de az az igazság, hogy most már UPC is van kb. ennyiért, az alapcsomag mellé még előfizet az ember a Sport csomagra, és máris szinte ugyanaz a kínálat, mint a Diginél, ráadásul még csomóféle extra van UPC-nél, elég csak megnézni a TV-s reklámokat, és mindenki tudja, miről beszélek... Szóval a UPC most már jobb, de én azért mégiscsak a Digire szavaztam, elvégre nekünk is az van. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha a kettő között kéne választani, akkor a Digit választanám.

1,5 évig Digi TV volt (műholdas).

De én is és a család is beleunt a Digi TV folytonos hibáiba. Kockásodás, hang és kép nem passzol, elmegy a hang és társai, román EPG, román AXN, amiket a Digi TV felhasználok nagy része szerintem ismer.

UPC nem volt még nálunk, de abba engem az idegesít, hogy olyan csatornákat sem képesek betenni az alapcsomagjukba, ami szerintem már "Piripócsi kábel tv-n" is benne van. Pl. AXN, Cartoon Network plusz csomagban? És még, hogy Sport 1-et meg Sport 2-t nézhessek, még külön sport csomagot köttessek, mikor máshol még az Eurosport 2-it is megkapod alapcsomagban? Szerintem szánalmas!

 

A Digi TV-vel az a baj, hogy túl vannak zsúfolva a transzponderek, ezért ilyen a képminőség. Ott már van csatornakínálat bőven, minden fontos adó ott van, csak egy picit rá kellene gyúrniuk a minőségre, és egy nagyon jó szolgáltatás lenne.

UPC szerintem egy nulla. Semmi új csatornát nem képesek berakni, hol ott látják, hogy a konkurens szolgáltatók mind berakják pl. az Eurosport 2-t, TV6-ot a csomagjukba. De a UPC még erre sem képes.

 

Off: Jelenleg T-Home Sat TV-nk van, immár 3 hete és tökéletesen megvagyunk vele elégedve.

Jó kép, és hangminőség, bő csatornaválaszték (49 csatorna) és mind ez csak: 1990 FT, T-Home net, TV és telefon mellé. Szerintem elég korrekt. És még plusz minicsomagokkal is bővítheted.

 

Link to comment
Share on other sites

Hát.. Én UPC-re voksolok.. A Digi fél év alatt b*szta bekötni a műholdas TV-t.. Nesze neked olimpia,meg foci EB.. :(

UPC meg 2 nap alatt megcsinálta az egészet..Igaz, kicsit drágább,de kibírható. :)

 

 

Üdv.: McKane

Link to comment
Share on other sites

OFF: Mindenki azt mondja, hogy a T-Home DTH jobb a vetélytársainál.Szerintem ez igaz lehet mert 49 csatorna 2 ezer forintért igencsak jó ráadásul a minőség is szuper mert láttam mert élőben set to boxostul együtt. :D

Viszont a Hello HD bukásnak ígérkezik.Vagy tévedek? :OFF

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...