Jump to content
PirateClub.hu

Digi Tv Vs. Upc Direct


Leki
 Share

Digi Tv Vs. Upc Direct  

163 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Digi Vs. Upc

    • Digi Tv
      80
    • Upc Direct
      83


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A UPC drágább, de a DigiTV meg nem stabil...

Nekem ez a meglátásom.

3 hónapja van DIGI-nk, de nem volt olyan hét, hogy nem lett volna rajta hang/kép csúszás, vagy rosszabb esetben teljes jeltelenség. (rossz jel, vagy nincs jel üzenet a képernyőn)

 

Ha vki más is tapasztalt hasonlót, vagy tud gyógymódot erre, esetleg tippje van mi lehet a gond, írjon ide !!!

 

szavazatom: UPC, de csak a szolgáltatás stabilitása miatt...

Link to comment
Share on other sites

A hang csúszással sajnos nem tudunk mit kezdeni a hiba a szolgáltatónál van, de talán egyre ritkábban.

Az antenna beállitást meg a szerelő szúrja el nagyon sokan a beltéri értéke szerint állitják be az antenát ami nem ad pontos értéket. Jobb értéket mutat mint ami a valóságban és ha rossz az idő akkor van a baj. Legjobb ha műszerrel van beállitva nálam is sajnos ez a helyzet.

 

Egyébként a www.netboard.hu oldalon a Digi Tv topicban nagyon sok hasznos információt lehet találni a Digi TV-vel kapcsolatban.

 

Én azért a Digi TV mellet voksolok. Szerintem egyre jobb lesz és az ára sem vésszes. Meg vagyok vele elégedve.

 

Ja és elfeljtetem, hogy a fejet ha megnézitek (amit a Digi adott) vannak rajta kis vonalak jobbra-balra.

Lehet a jelen növelni azzal, hogy csavartok a fejen 3 vonalkát az antennával szemben állva balra a fejtartó tetejének a közepéhez viszonyitva.

Módosította Leki
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Raziel#666 ne keverd össze a Upc a Upc Direct-el az egyik kábel a másik műholdas verzió a UPC directnél se telefon se internet nincs. Én nagyon bizom a Digi TV-ben idővel egyre jobb lesz. Hajrá.

Ja bocs, igaz. Nem baj akkor is.

 

Raziel#666 ne keverd össze a Upc a Upc Direct-el az egyik kábel a másik műholdas verzió a UPC directnél se telefon se internet nincs. Én nagyon bizom a Digi TV-ben idővel egyre jobb lesz. Hajrá.

Ja bocs, igaz. Nem baj akkor is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

most váltunk digitv-re... 9000 lenne a upc továbbra is, és azt kicsit húzósnak tartjuk. egyébként az ismerősi körben sokaknak van digitv-je, és náluk akkor is volt jel a legnagyobb viharban, amikor nálunk a hangyák háborúja és a nagy kékség ment...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

EGyértelműen Digi TV, egyrészt sokkal olcsóbb, másrészt, személy szerint nekem a minőséggel sincs gondom, háromhónapban egy este ha elmegy az adás pár órára, mikor jön egy tényleg nagy vihar. De régen UPC-nél is gyakran ment el az adás, építkezések közben elvágták a véletlen a vezetéket, és az egész városban nem volt egy napig, emg hasonlók... Digi TV-n egyébként is több csatorna van, nyelvet lehet választani, feliratot ki-be kapcsolni... (bár azóta lehet a UPC-nél is lehet, nem követtem az igazat megvalva, de mikor Digi-nk lett ez nekem mind újdonság volt.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...