Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Hát Biotech monohidráttal töltöttem és most attackal tartok szinten. Nekem se hozott eddig nagy tömeget, de láthatóan javulnak az arányim, kb 1-2 kiló jött rám, de az bőven elég. Egy kreatin kúrától max 4-5 kilót várhatsz de abból 2-3 kiló víz. Én most nemigen tudok normálisan kajolni, eszek sokat csak nem minőségi kaját. Majd lesz ami lesz alakulok szépen lassan.

Link to comment
Share on other sites

Nem akarok okoskodni pláne hogy már lassan egy éve teremnek a közelében se jártam, de én a helyedbe tartanék 2-3 hét szünetet, hagynám még a terem gondolatát is, ráadásnak a pihenő alatt egy picit hanyagolnám (persze az ésszerűség határain belül) a minőségi kaját is és ha kedvem tartaná akkor nyugodt szívvel bevágnék egy pizzát vagy egy hambit. Ezek után kipihenve és kiéhezve belekezdenék a kretin kúrába, megadnék a testemnek mindent ami kell és szétcsapnék a súlyok között. Szerintem ezek után ismét fejlődéssel reagálna a tested.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

http://bodysport.hu/testepites/oet-napos-mellizom-centrikus-edzesterv-nehezitett-valtozat

 

Na ezt próbálom most ki tolom egy 2-3 hónapig aztán meglátom hogy van e értelme és használ e. Minden testrészem genetikája fasza kivéve a mellnek, mert olyan nagyon szerencsés vagyok, hogy pont kb a legfontosabb izomzatnak szar.

 

 

Warezking 1 hónap alatt max. annyit érhetsz el hogy valamiféle izomforma látszódni fog, de olyan nagy fejlődést ne akarj, ahoz 4-5 év szükséges.

Link to comment
Share on other sites

Köszönök mindent, és én kérek elnézést, hogy hülyén, meg fél szavakban írtam az előbb!

 

Szóval felvázolnám akkor, hogy mit szeretnék:

 

Nem szeretnék nagy darab, kigyúrt állat lenni, csak szeretnék hízni kb. 10 kg-ot, egy kicsit nagyobb, erősebb alkart és bicepszet.

Főleg a felső testre szeretnék edzeni és fejlődni, lábra nem, mert az rendben van.

 

Az a baj velem, hogy nem vagyok valami nagyon erős fizikumú, nem nagyon sportolok, és azt nem értem, hogy sok helyen azt olvastam, illetve azt mondják, hogyha sokat eszek, és el lustulok, akkor hízok! Nos, én nem nagyon hízok semmit! Mindig tartom a súlyom! :( Pedig naponta 3-4x eszek, igaz reggelire nem eszek sokat, mert egyszerűen nem megy olyankor, nem tudom miért! :(

 

Ezért is gondolkozok ilyen táplálék kiegészítőn, ilyen Scitec-es dolgon, az edzés melle, hogy meglegyen a megfelelő fehérje...stb a szervezetemben.

Mondta haverom, hogy az ő tesója is szedi a Mass-t (kb. ő is olyasmi alkatú volt, mint én), eszik rendszeresen, eljár edzeni, azóta nőt a bicepsze 1-2 cm-t, és nagyon sokat erősödött. Nem lett egy "izomagy" :D, de látszik rajta, és érződik rajta, hogy van benne erő.

 

Szóval rossz szokásaim: néha kávé, rendszeresen dohányzok, alkoholt nem nagyon iszok, csak nagyritkán.

 

Tehát akkor a kérdéseim:

 

1, 1-2 hónap alatt mit tudok elérni, úgy, ha végképp abbahagyom a cigit?

2, a kávé hátráltatja a fejlődést?

3, milyen fajta táplálékkiegészítőt ajánlotok így nekem kezdésként? Haverom öccse a Mass-al kezdte, igaz ő még csak 16 éves, én már 19 vagyok.

De azt mondta haverom, hogy megvette az öccse a Hot Blood-ot a Mass mellé, és egy hétig beteg volt tőle, hányt ...

 

Ezek érdekelnének, és még pár hasznos tanáccsal remélem ti nagyobb arcok, akik már régóta csináljátok, van tapasztalatotok, tudtok nekem írni pár infót, ami hasznos lesz számomra!

 

Előre is köszönöm! warezking

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ácsiii, vegyük szép sorban:

1 hónap alatt felejtős ez a 10kg izom, sőt továbbmegyek, 1 év alatt is.

Érdekes, hogy írod nem sportolsz semmit, de a lábad rendben van.. Hát most ehhez mit fűzzek hozzá? Ha rendszeresen futnál vagy fociznál sem lenne rendben a lábad, nem hogy így.. Nem csak a felsőtest létezik. Na meg lábedzés nélkül elérni 10kilós növekedést? Maximum ha ráállsz a McDonald's kajákra, akkor... Nem csak alkar és bicepsz létezik, mint izomcsoport. Baromira hülyén fogsz kinézni egy idő után, és magaddal szúrsz ki!

Napi 3-4x kajálás nem elég. Legyen legalább 6. Sokszor egyél keveset, hogy mindig legyen benned kis kaja.

Magától a táplálékkiegészítőktől ne várj csodát. Itt minden a normál étkezéseden múlik. Ha az nincs rendben, akkor nem ér sokat a táplálékkiegészítő. Azt a pénzt inkább fordítsd a normál étkezésedre.

A Mass nevű terméktől még szép, hogy nőtt az illető, mert kb az egész termék cukor..

Rendszeresen dohányzol.. Hát hallod, ez egyre jobb! :D

 

1. Ennyi idő alatt, ahogy Juhzo is írta, maximum az izomforma fog látszódni. De így megjósolni, mekkora fejlődést érhetsz el, hogy ha csak alkarra meg bicepszre akarsz edzeni..

2. Nem hátráltatja, bár azért nem szabad eltúlozni

3. Vitamin és tömegnövelő, ha már mindenképp választani kell. Mást nem érdemes így kezdésnek, amíg a normál étkezésed nincs rendben. Hot Blood 16 évesen??? Nem csoda, hogy szerencsétlen kidobta a taccsot! Még egy 18 évesnek sem nagyon ajánlom, nem hogy egy 16 évesnek. Kiváncsi vagyok melyik baromállat eladó adta neki!! Te semmiképp se próbáld ki még! Majd fél-egy év NORMÁL edzés után, esetleg.

 

A hasznos tanácsom pedig, hogy olvasd el, amit előző kommentben linkeltem! Úgy látom idáig nem tetted meg! :P

 

 

 

 

 

Juhzo!

Majd jelezz vissza 2-3 hónap múlva légyszíves, hogy mire jutottál a melleddel kapcsolatban! Köszi!;)

 

Nekem sajna a hátam a gyengepontom, bármit csinálok, nem igazán szeretne növekedni. Érdekesség viszont, hogy a vállam úgy nő, mint a gomba, így nem is kell nagyon megdolgoznom! :)

Link to comment
Share on other sites

Hot Blood az egy No fokozó az 18 év alatt asszem nemigen ajánlott. Lényeg hogy rendszeres dohányzás igencsak hátráltatja a fejlődést,(azért maradsz sovány) ne dohányozzatok az szarság semmi értelme nincs. Mass helyett egy jumbot vagy egy volume 35-t ajánlanék ezek tele vannak cukorral, ettől hízni fogsz igaz zsír fog többnyire rád jönni de mivel sovány vagy nemfog látszani. Hot blood az jobb bedurranásban segít, kezdőknek szerintem fölösleges meg 1 hónapra szintúgy. 10 kilót én 1 év alatt híztam és az már nagy eredmény volt. :D

 

Hát nekem meg pont a hátam fejlődik :D:D nagyon más ponton nincs gondom, de a mell az elég nehézkes.

Kb ilyen alakja van, hogy érezzétek mekkora szar.

 http://body.builder.hu/kepnagy.htm4?NAGYKEP=1257787759

 http://body.builder.hu/imagebank/starprofile/Dexter_Jackson.jpg

 

az alja ilyen alakú egyik rost túlvan fejlődve vagy ilyen érdekesen tapad.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Úgy látom elég sok ember van aki hamar akar nagydarab lenni.Szerintem ez elég vicces.Ez egy olyan sport ami hosszú évek alatt fogod meglátni az eredményét igaz.Megkérdeztem egy személyi edzőt és azt mondta ha tisztán végig akarom csinálni ezt az utat akkor kb 7év.Kicsivel több mint 1 éve gyúrok és mikor elkezdtem a szériám voltam 30 és a 40be toltam kb 5-öt. Mára már a szériám 50-en és ez alá már akármikor befekszek és dobálom szinte.Most egy hónapja kb kipróbáltam a 60at és belement 2 nagy nehezen és most 1 hónappal később már a 8 is belemegy ha jó napom van.Szerintem ez elég jó fejlődésnek számít.Szerintetek?

 

Ja és természetes tisztán gyúrok csak az étkezésemre figyelek.

Link to comment
Share on other sites

Valakinek van Veszprémben ismeretsége?:D Milyen termek vannak arra fele stb.., mert jövőre valószínű oda fogok járni. Pannon egyetem hallgatója leszek. Tamás irománya ott sántít hogy egy gyakorlatra szűkíted a fejlődésed. Nem az a lényeg hogy mennyivel szériázol fekve nyomásnál, hanem az összkép. Egyébként, ha jó genetikával vagy megáldva akkor 3-5 év alatt egy tisztességes fizikumot ellehet érni.

Link to comment
Share on other sites

Köszi szépen juhzo és a Torres09! :)

 

Értem a dolgot! Nem is szeretnék egy hónap alatt csodát várni, ez alap! Mindenhez idő kell...ugyebár ehhez is.

Nem focizok, nem futok, igaz régen sokat bicikliztem, de azért inkább a felsőtest, mert az nagyon vékony és gyenge.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a cigi miatt nincs sokszor étvágyam, nem tudok enni. Emlékszek annak idején, mikor nem cigiztem, állandóan csak kajáltam. Igaz akkor se voltam valami baromi vastag (gondolom genetika, anyámék rokonságából mindenki vékony alkat, apáméknál inkább nagy darabok) és én gondolom az anyai ágra ütöttem.

Azt, hogy én napi 6x enni tudjak, az képtelenség. Örülök, ha a napi 3-4 megvan. Egyszerűen sokszor nem kívánom a kaját, nem érzem magam éhesnek, feleslegesem meg nem tömöm magamba, hogy csak rosszul legyek, meg kijöjjön belőlem.

Ezért is gondolkoztam ezekben a táplálék kiegészítőkben. Tudom, hogy ez nem helyettesíti a normál étkezést, de gondolom csak segít valamit rajtam a kaja mellé.

 

És még egyszer leírnám: Nem akarok testépítő, se Ronnie Coleman lenni, se egy izomagy. Csak egy normális alkatú átlagos 20 éves srácnak szeretnék kinézni. Nem 178 cm-re 64 kg és 28-as vékony bicepsz, meg vékony alkar, meg semmi erőnlét.

Hanem mondjuk 178 cm-re, 33-as bicepsz, vastagabb alkar, normális felsőtest + erőnlét pl, fizikai munkához ..stb

Tudom, hogy ez a fórum a Gyúrjunk wazze! :D, de gondoltam ilyen témában is tudtok nekem segíteni.

 

Akkor jövőhéten veszek Jumbo-t, vagy VolumMass-t, cigi nuku + edzés 2 naponta 1,5 - 2 óra. És normális táplálkozás.

 

Egészítsetek ki, vagy véleményeket még szívesen fogadok! és köszi az eddigieket

Link to comment
Share on other sites

warezking:

 

Hát ha most kezded akkor meg van rá az esélyed hogy 1 hónap alatt felszedj max. 2 esetleg ha kiderül hogy isteni genetikád van akkor legyen 3 kiló, de az a 10es elég nehéz dolog. Én is nehezen hízó vagyok és emlékszem hogy az első 1-1,5 hónapban kb híztam 2 kilót és azt hittem hogy ez tök egyszerű, megállás nélkül zabálok ha kell ha nem és ennyi. Aztán jött a nagy koppanás. Amikor már a dögtestem hozzászokott a folyamatos terheléshez a fejlődés is elmaradt. Gondoltam hogy valamit biztos rosszul csinálok, elkezdtem olvasgatni és jött a felismerés ez a dolog nem fog menni egyik napról a másikra. Vért izzadtam mire valamivel kevesebb mint 1,5 év alatt sikerült 10 kilót felszednem. A másik meg az hogy nincs olyan hogy jó a lábad. Én fociztam és atletizáltam elég sokáig, de amikor elkezdtem terembe járni és megláttam a lábaimat a tükörbe röhögnöm kellett. Úgy nézett ki mintha a seggembe szúrtak volna 2 pálcikát. És szerintem ha annyira tápkieget akarsz venni akkor Whey Gainer és Creatin PH-X-et vegyél és valami kis multivitamint.

 

1,5 - 2 óra edzés??? Na NEEEE!!! Én a helyedbe sürgősen elkezdenék olvasgatni a témában még akkor is ha nem akarsz IZOMAGY lenni. Én a helyedbe 45 perc - 1 óra edzést javaslok és tudom hogy undorító dolog tömni magadba a kaját de ha csak napi 3-4 étkezés lesz akkor fölösleges venni a tápkieget mert csak elszórt pénz.

 

Itt egy edzésterv:

http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=1

 

tamás007:

Mivel így rákérdeztél ezért elmondom a véleményem. Szerintem ez nem olyan jó fejlődés. Persze azt se mondom hogy rossz, de mivel írtad hogy nem szedsz tápkieget én arra következtetnék hogy a kajálást nem igazítod folyamatosan a súlyodhoz és ezért nem haladsz olyan ütembe ahogy szerintem az elvárható lenne. A másik tippem meg az hogy egyedül edzel és ezért félsz kipróbálni a nagyobb súlyokat. Nyugodtan próbáld ki magad. A legrosszabb ami történhet hogy segítenek a súly kinyomásában, de utána legalább úgy szállsz fel a fekpadról hogy tudod mindent megpróbáltál.

Link to comment
Share on other sites

McCormik: Neked is köszi szépen!

Jó ez a bodybuilder oldal olvasgatok itt!

De nem értem, hogy van az hogy valaki 3-4 hónap alatt hízik 5-6 kg-t ??

Mert van olyan ismerősöm.

Mostanság szokott rá a rendszeres étkezésre, eszik kb napi 5-6x, ahogy kell, eddig főtt ételt alig evett, most Mass-t szed ő is mint a másik srác akit fentebb irtam, eljár gyúrni és 5-6 kg-t hízott 3 hónap alatt!! : :angry2:

Semmi esélyem ehhez akkor úgy látom, világ élembe egy vékony béna senki leszek!

sok ismerősöm életébe nem gyúrt, csak fociznak nagy ritkán, bulizni járnak minden hétvégén részegek, cigiznek, füveznek, meg egész nap gépeznek otthon, még is megvan a normál súlyuk, normális, átlagos, koruknak megfelelő alkatuk. ....... :(

Link to comment
Share on other sites

Warez!

Szard le a többieket! Van, akiknek jó genetikájuk van, és van, akiknek rossz. Te csak magaddal foglalkozz, ne keserítsen el, hogy a többiek gyorsabban fejlődnek..

Amúgy még mindig tartom a véleményem, hogy a Mass az egy ELAVULT SZAR! Szinte csak szénhidrát az egész, azon belül is cukor, amitől nagyra nőhetsz ugyan, de annak legnagyobb hányada zsír lesz. Inkább a Juhzo által javasolt Jumbo vagy Volumasst ajánlanám én is. De mellé vitamin menjen mindenképp!

Link to comment
Share on other sites

Warez!

 

Nem így kell gondolkodni. Gondolj abba bele hogy ezek a hipergenetikával megáldott barátaid, hogy fognak téged irigyelni amikor Te majd elkezdesz röhögni a diéta hallatán. Én is így voltam vele. Lehet hogy nem szedtem fel iszonyat tömeget de ami feljött annak 80% minőségi izom volt nem pedig zsír. ÉS ezt a SENKI hozzáállást gyorsan felejtsd el mert így nem lehet edzeni. Akik ott vannak a terembe azok is valahol elkezdték nem pedig 120 kilósan születtek. Ez a sport vagy életstílus arról szól hogy mennyire vagy türelmes. És hidd el nekem hogyha elkezded látni a fejlődést Te is majd egy IZOMAGY akarsz lenni. Ha egyszer elkap a gépszíj akkor nincs mit tenni. :D Visszatérve a tápkieghez ha nem sajnálod a pénzt akkor valóban Jumbo Profit vegyél, de ha nincs motyesz akkor én még mindig a Cytogen Whey Gainert javaslom.

 

Nem szeretnék vitatkozni Torres09-el, de mi más legyen egy tömegnövelőbe mint CH??? Az tény hogy a Mass tényleg egy szar, de nem értem mi a probléma a cukorral??? Elvileg napi 2x kell fogyasztani reggel és edzés után. És pont ilyenkor van szükség a cukorra ami megnyomja az inzulin szintet ami pedig segít a tápanyagfelvételben. Javíts ki ha tévedek, de nekem ez a meglátásom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...