Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

mia véleményetek az ine felprögetökröl mint a hot blood? régen hatott, 1 hónapja nem ittam, nemrég kiprobáltam megint, de már köelsem olyan jó.

 

Szerintem nem rosszak, csak egy picit drágák (nekem). Amúgy ha a hot bloodmár nem működik akkor javaslom az attack-ot, szerintem az többet ér.

Link to comment
Share on other sites

Az én véleményem szerint ezek az úgymond " pörgetős " szerek mind placebo cuccok. Kipróbáltam az Attack-ot Hot Blood-ot meg még pár cuccot és igaz hogy nem lettem annyira fáradt meg miegymás de ezek olyan elhanyagolható dolgok amiket egy rövid kávéval ellehet érni és még olcsóbban is kijön vele az ember. Mind televannak nyomva taurin-nal ami ezeknek a készítményeknek a fő alappillére ami pl. a redbull-ban is van meg a mostanában közkedvelt Hell-ben. Az embert ne ezek a cuccok inspirálják arra hogy ne legyen fáradt hanem az hogy időben lefekszel aludni és szétszaggatod a súlyokat :P Én 1 hónapja kreatin ph-x-et szedek amivel elértem hogy tudjak szériázni guggolva 140 kg-al és kimenjen a 130kg fekve . Kíváncsiságból beletudtam guggolni azért a 175kg-ba is de annak még nincs semmi értelme mivel csak 1 megy bele :) És 95 kg vagyok ... Nézegetve a Builder Shop-ot találtam egy olyan másik kreatin készítményt aminek a neve CE Extreme és sztem ezt kifogom próbálni be is másolom hogy mit is írnak róla tömören :

 

A CE-EXTREME használatától várható előnyös hatások:

 

* Gyors, nagymértékű erő- és izomtömeg-növekedés!

* Anabolikus és anti-katabolikus hatás!

* Fokozott izomprotein szintézis!

* A sejt-volumen növekedése!

* Védi az agyat, fokozza a mentális teljesítményt!

* Javítja egyes sportokban a teljesítményt!

 

És a hozzászólások is eléggé pozitívak hogy olvasgattam :P

 

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3908

 

Belegondolva ha sima ph-x kreatinnal tök fasza hatást eltudtam érni tömegben izomban és erőben akkor ez mire lehet képes ?

 

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez az egész tabletta szedés meg miegymás egyénfüggő mert amit most te is írtál nálad nem vált be nálam meg plusz 10 kg lökött erőben :P én 8 darabot szedek egy nap kettesével felosztva. Reggel éhgyomorra 2 délben 2 edzés előtt 2 és edzés után vagy esetleg lefekvés előtt 2 és igen bioteches a cucc de ez lényegtelen ha használ :D

Link to comment
Share on other sites

Hello mindenki!

 

Egy kis felvilágosítást szeretnék kérni. Az érdekelne, hogy mi a különbség a szabadsúlyos és a lapsúlyos-csigás kondigépen való edzés között. Úgy értem, pl 60 kilóval nyomsz fekpadon, vagy 60 kilóval egy lapsúlyoson ülő helyzetben (gyakorlatilag ugyanazt a mozdulatsort végzed). Melyiknek mi az előnye hátránya, vagy tulajdonképpen mindegy?

Link to comment
Share on other sites

hmm nemigazán értem hogy milyen gyakorlatot csinálsz de röviden csigás 60 kiló az attól is függ hogy hány csigás az a kondigép minnél több csiga van benne annál könnyebb az a súly, de szerintem szabadsúlyal mindig is jobb volt edzeni hát írj le egy konkrét példát akkor megtudom mondani mi a különbség, bár lehet csak még nagyon reggel van és ezért nemértem :P

Link to comment
Share on other sites

Igazából azért érdekel a dolog, mert vettem egy ilyet (sajnos a munkám miatt nem tudok konditerembe járni):

 

http://dimplaza.hu/plaza/usr/goldensport.hu/img/big/11662872531166287253_61_1.jpg

 

Az érdekelne, hogy ha ezen csinálok fekvenyomást mondjuk 70 kilóval, az mennyinek számít. Mert én is úgy tudom, hogy a csigák miatt könnyebb a valós súlynál. amúgy 7 csigán megy keresztül a súly (8cm átmérőjű csigák).

 

 

Szerk.: Kicsit utánanéztem és számításom szerint 80%-a a valós súlynak.

Módosította Gabi89
Direkt link tilos helyette [code] link [/code]
Link to comment
Share on other sites

Ülve :).

 

A két oldalsó kart tudod nyomni előre is, nem csak összecsukni. Ugyanazt csinálod, mintha fekvenyomnál, csak ülve.

Mindegy, amit az előbb kérdeztem, közben utánaszámoltam kicsit, és kb 80% jött ki a valós súlyra. (Ha 32 cm-t húzok a karon, akkor a súly 26cm-t emelkedik --> 26/32=0,8125)

 

Csak hamarabb kérdeztem, mint gondolkoztam :) .

 

70 kiló ezek szerint az pontosan 56.

Link to comment
Share on other sites

Amúgy tényleg szinte minden izmot meg lehet dolgoztatni vele. Egyedül annyi baja van, hogy mellezéshez kevés az az 50 kiló ami rajta van. Mondjuk van 2 10 kilós tárcsám, azt simán rá lehet még plusszba rakni és el is bírja a szerkezet. Ezen kívül még vagy 20 kilót szeretnék rárakni. Remélem bírni fogja. Az a 90 kiló (ami tulajdonképpen 72 a csigák miatt) bármire elég.

 

Link to comment
Share on other sites

Hello milyen gyakorlatokkal tudom fejleszteni a mell izmot meg a hasizmot ami nagyon használ??Ja és lécci magyarázzátok is el ne csak azt írjátok le hogy mi a neve a gépnek mert én csak annyit tok hogy mi a tárogatás ami ilyen furcsa nevü aztán késsz!

Kössz előre is!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...