Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

khmm davcsi tudod bátyám orvos és ő mondja meg nekem hogy mit egyet na meg tudod inkább neki hiszek mint neked meg a túlzott fehérjebevitel szét kurja a vastagbeled, vastagbéldaganat kialakulásához vezethet aztán májadat meg a túlzott nitrogén bevitel bassza szét ha nem hiszed el, keress fel valami orvos ismerősödet majd ő megmondja hogy mi és hogy van.

jó igen biztos igazad van.. legalább akkor én hamar elmegyek innen a nyomorból..

Link to comment
Share on other sites

Hello Janusz és többiek!

 

Most kezdtem a gyúrást és kellene 1 kis segítség. Heti 3szor tudok majd menni edzeni. 190cm vok és 80kg viszont az erőnlétem elég szar tegnap kipróbáltam és kb 20kg szériázok és a 30kg max kétszer megy ki. A konditerem felszereltsége: fekpad, franciarúd, kézisúlyzók, +van 1 gép ami sztem mellre v hátra jó. Szval ezek ismeretében vmilyen edzéstervre lenne szükségem és azt olvastam korábban h te értesz az ilyesmihez.

Link to comment
Share on other sites

EMBER! nagyon durva a melled, ilyet még csak felnőtteknél láttam, leírnád hogy milyen gyakorlatokat csinálsz rá?

Bocsi, hogy most válaszolok :P Hát figyelj: kezdés simapadon nyomás bemelegítés után 100Kgba 4x4 vagy 3 erőtöl függ :rolleyes: utána 45°-os pad 88Kgba nyomtam 4x6-ot (annyi most nem megy) :P A végén szűknyomás simapadon és 45° oson is! A legvége egykezes súlyzóval nyomás! Lehet kicsit hosszú lett, bocsi! Am meg én mellcentrikus vok és ezért hamar fejlődik... állítólag ;) ja és a tolódzkodás... volt olyan hogy egy edzés utána lenyomtam vagy 250et! Én csak azt tudom mondani hogy aki tudja csinálja mert lehet tőle fejlődni renedesen..

Link to comment
Share on other sites

Bocsi, hogy most válaszolok :P Hát figyelj: kezdés simapadon nyomás bemelegítés után 100Kgba 4x4 vagy 3 erőtöl függ :rolleyes: utána 45°-os pad 88Kgba nyomtam 4x6-ot (annyi most nem megy) :P A végén szűknyomás simapadon és 45° oson is! A legvége egykezes súlyzóval nyomás! Lehet kicsit hosszú lett, bocsi! Am meg én mellcentrikus vok és ezért hamar fejlődik... állítólag ;) ja és a tolódzkodás... volt olyan hogy egy edzés utána lenyomtam vagy 250et! Én csak azt tudom mondani hogy aki tudja csinálja mert lehet tőle fejlődni renedesen..

na oké, kb ilyen edzésem van mellre, nemrég kezdtem egy újabb edzéstervet, szóval így csinálom szépen :)

Link to comment
Share on other sites

hmm:D vagány akkor most már limitálom a tárogatós edzéseimet. Szerintetek ez mennyire túl edzés hétfő kedd edzés, szerda pihi csütörtök péntek megint edzés és hétvége pihenő

ezt alkalmazom én is 2-3 hete, és tökéletesen bevált, csak ajánlani tudom :)

 

Én meg most nem tudok edzeni mert meg vagyok fázva, beteg vagyok :(

én is meg vagyok fázva, de attol még lehet edzeni, csak éppen két széria között ki kell fújni az orrom :(;)

ja és picit több mint 1 hónap alatt 5-6 kilót szedtem magamra (mondjuk a semmire könnyű építeni) 59-el indultam, most vok 65,5.

 

Link to comment
Share on other sites

hmm lenne egy most nekem fontos kérdés amint tudjátok többféle fehérje van van ami lassan felszívódik pl: kazein, szója van ami gyorsan felszívódik pl:tejsavó, tojásfehérje és vannak a desinge fehérjék amik ezeknek a kombinálciója de marha drágák most gondolkodtam és arra jutottam hogy beruházok egy kis fehérjére de jót minőségűt akarok szóval írjatok ti mit használtok szerintetek milyen mit írnak róla és mennyibe kerül oktassatok ki, mert ilyen témába eléggé hülye vagyok.

 

 

várom válaszaitokat szerintem sok hasznos dolgot mondtok majd

Link to comment
Share on other sites

hát majd 2 hónap múlva mikor már megy a 80 kilóval való szériázás, amúgy utána olvastam és fehérje az hát normálisan adagolva nem veszélyes. Tudatlan ember voltam:P és most kezdek megvilágosodni, de azért nem kell itten túlzásokba esni:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...