Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

várjuk akkor az új képet is:P

 

hát kar edzésem először francia rúddal scotton csinálok 5 sorozatot én 40 kilóval csinálom de neked elég lenne 20-25 kilóval aztán állva francia rúddal, 1 kezes súlyzóval csinálok megint 5 szériát scotton majd kimegyek van egy kar gép azzal szarakodok és a végén húzódzkodok bicepszre 4*15 öt aztán jön a tricepsz edzés van egy scott pados tricepsz erősítő gép ott 55 kilóval csinálom aztán csigán csinálok még 2 féle gyakorlatot tricepszre és ennyi a kar edzésem.

Link to comment
Share on other sites

hmm ne legyünk nagyot mondóak 63 kiló vagy és 187 cm magas nem hiszem hogy kitudod nyomni a 75 kilót szériába hacsak nem valami robotkezed van ez tudod olyan dolog amit nem tudok elhinni vagy írtó szabálytalan a testfelépítésed vagy nem tudom, de kajak egy ezresem lenne rá hogy elírtad max 187 cm és 73 kiló mer én vagyok 68 kiló és én is csak 70 el edzek és én csak 183 cm vagyok és súlyomhoz képest legtöbbet nyomok a terembe szóval nó kamu nem attól leszel nagy arc.............

Link to comment
Share on other sites

Amúgy beszéltem egy haverommal, és panaszkodtam neki, hogy edzek már pár hete rendszeresen, eszek rendesen mindig, túrót meg mindent ami kell, és nem nagyon hízok, meg erősödök.

 

És azt mondta, hogy az a baj, hogy szálkásítok nem pedig tömeget növelek és szedjek vmi tömegnövelőt?

 

Mi a véleményetek? Tőletek kérdem, mert ti már tapasztaltak vagytok e téren

Hát tömegelj.. az nem az, amit juhzo írt, hogy csak kevés ismétlés az is csak egy mítosz semmi köze a valósághoz, a tömegelés az mikor testsúlyonként 5-6gr szénhidrát megvan és 2gr fehérje is.. ez a túrós hülyeség nem tudom honnan jött, de elég nagy baromság

Link to comment
Share on other sites

Amúgy beszéltem egy haverommal, és panaszkodtam neki, hogy edzek már pár hete rendszeresen, eszek rendesen mindig, túrót meg mindent ami kell, és nem nagyon hízok, meg erősödök.

 

És azt mondta, hogy az a baj, hogy szálkásítok nem pedig tömeget növelek és szedjek vmi tömegnövelőt?

 

Mi a véleményetek? Tőletek kérdem, mert ti már tapasztaltak vagytok e téren

 

meg szerintem pár hét után ne nagyon várj fejlődést. ;) majd belejössz :) türelem :)

Link to comment
Share on other sites

erről jutott eszembe hogy volt egy haverom vagy is van pár haverom akik körülbelül egy olyan jó kemény 2 hetet eddzettek kondiban és mondták hogy mivel nem fejlődtek semmit csak erős izomlázuk van abba is hagyták az eddzést mert azt hitték hogy 2 hét és olyanok lesznek mint Ronnie Coleman :P Ez idősport is sajnos de megéri várni az izmokra :P

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni hogy a proteinről mi a véleményetek? Nem is oly rég érdeklődtem itt is, hogy aktív tehát heti 4 edzés mellé mit érdemes még szedni és tényleg a kreatin monohidráttól kezdve az értágítókon át mindenféle tippeket kaptam, aztán egy haverom aki több éve edz és ez szépen látszik is rajta mondta azt nekem hogy " Ne foglalkozz semmivel, edzéshez csak proteint szedj, mert az az izom építőanyaga, csak arra van szükséged "

 

Ti mit gondoltok? Tényleg nem kell mást, hogyha szedek proteint?

 

Illetve a proteint naponta 2x kell bevenni?

Én úgy tudom hogy edzés előtt 2-3 órával, illetve edzés után közvetlenül kell bevenni. Ez így hellyel-közzel helyes, vagy máshogy kell?

 

Nagy kondisok tanácsát epekedve várom :)

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

Üdv:

 

Fowl

Link to comment
Share on other sites

:P fehérjétől senki nem lesz impotens az a májadat meg a vastagbeledet bassza szét ha túl sokat szedsz belőle impotens steroidtól leszel de attól is inkább herezsugorodást kapsz cigitől lehetsz impotens meg az értágítótól szerintem
Link to comment
Share on other sites

fúú hallod.. nem félsz a mellékhatásoktól? :S impotencia stb...

én full naturál nyomom, csak szabályosan lelkiismeretesen edzeni kell és meglesz az eredménye :) de ez csak az én véleményem..

ez ugye vicc akart lenni? tudod mit jelent mikor már nem vagy naturál?

 

juhzo: az a májadat meg a vastagbeledet bassza szét ha túl sokat szedsz belőle most miről is beszélsz? mert ha protein akkor szerintem a húst se edd meg a túrót se, mert abba is van protein..

Link to comment
Share on other sites

értem és szerinted a gabonapehelybe meg a szőlőcukorba fehérje van? :blink:

és szerinted ha szedsz tömegnövelöt akkor már nem vagy naturál?

amúgy meg a szőlőcukor ch, olyan mint a fehérjéhez a protein por.. tehát ha szerinted protein-por nem naturál, akkor a szőlőcukor se

Link to comment
Share on other sites

értem és szerinted a gabonapehelybe meg a szőlőcukorba fehérje van? :blink:

és szerinted ha szedsz tömegnövelöt akkor már nem vagy naturál?

amúgy meg a szőlőcukor ch, olyan mint a fehérjéhez a protein por.. tehát ha szerinted protein-por nem naturál, akkor a szőlőcukor se

 

igen.. én írtam rosszul.. nem fehérje, de telivan olyan tápanyaggokkal amik a fejlődéshez kellenek. a szőlőcukor nagyon hamar felszívódik. nem ismerem a tömegnövelőket, mivel egyikkel sem élek. vagy a protein porral. de leírtam hogy ez csak az én véleményem, ti azt csináltok amit akartok. nekem elég az hogy egy héten 4x 2 órát elvesz az időmből a kondi, nem fogok még 10000eket havonta "tömegnövelőre" meg kitudja mi egyébre költetni, ami még ráadássul az egészségemet is károsíthatja.

Link to comment
Share on other sites

khmm davcsi tudod bátyám orvos és ő mondja meg nekem hogy mit egyet na meg tudod inkább neki hiszek mint neked meg a túlzott fehérjebevitel szét kurja a vastagbeled, vastagbéldaganat kialakulásához vezethet aztán májadat meg a túlzott nitrogén bevitel bassza szét ha nem hiszed el, keress fel valami orvos ismerősödet majd ő megmondja hogy mi és hogy van.

Link to comment
Share on other sites

Én ma voltam egy ilyen üzletben ahol ilyen Scitec cumókat lehet venni, és a faszi tanácsát megfogadva holnap megveszem a Mass-t! Elmondott mindent a cuccal kapcsolatban, és szerinte ez való nekem, és szép lassan lehet utána majd Mass20

Volumass 20 stb.

 

Vélemények davcsi, juhzo és critical source?

Link to comment
Share on other sites

általában ugy van ez hogy testsulykilogrammonként 2 gramm fehérje kajával mindennel együtt nem csak a turmix

napi öt kaja sok fehérhus rizs gyümölcs és kész nem kell itt tudumányoskodni majd ha valaki le akar szálkásitani 140 kg ról 120ra az majd ráér számolgatni

de én ugy veszem észre hogy itt még majdnem mindenkire ráfér 30-40kg izom ugyhogy nyugodtan egyetek edzetek

a többi jön magától!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...