Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Nem vagyok valami izomagy :D:P

 

27-es a karom :S

 

De én naponta szoktam csinálni , az nagy gond ?

elég érdekes, én 33.5 cm karral csinálom 15-16-17 kg egykezessel...szerintem ha 15 kgvel csinálod a te esetedben nem lehet szabályos a végrehajtás. fél év neked sok idő? ez az egész a kitartásról is szól, majd később te is belátod.

 

 

Más: ma bejött a terembe két új gyerek, és nagyon menők lettek a 25ös karjukkal, amikor a keresztcsigás gépen a 30 kilóval tudtak tricepsz letolást, csak azt nem vették észre, hogy a gépben össz. 3 csiga van, amik ugye segítik a gyakorlatot :D minél több csigán megy át a drót, annál könnyebb a súly, próbálták volna meg ugyanezt az egycsigás hátgépen :D

Link to comment
Share on other sites

a b.b.hu-n találtam ezt az idézettet érdemes megérteni

Idézet:

Sok kezdő testépítő még ma is azt képzeli, hogy az étrendkiegészítők helyettesíthetik a szteroidokat és hatásuk a gyógyszerekéhez mérhető. Tény, hogy az étrendkiegészítőknek számos pozitív hatásuk van, de arra nem képesek, hogy egy átlagos genetikával megáldott emberből Mr. Olympiát csináljanak. A kiábrándító az, hogy erre még a szteroidok sem képesek.

Greg Zulak

MuscleMag

Link to comment
Share on other sites

nem mindenkinél látszik meg az edzés 2 hét alatt,lehet neked olyan a testfelépítésed,az izmaid hogy több idő kell. Ha edzel annak egy idő után meg kell látszódnia. Én még télen jártam 1-2 hónapot aztán nyáron kezdtem újra és elég jól látszik. Nagyon jó lenne ha suli mellett is tudnék menni de nagyon kevés időm lenne rá.

Link to comment
Share on other sites

Űdv! Nem nagyon haladok hiába csinálom már ugye mióta írtam semmi erősödést, semmi nem látszik azon hogy nőne, erősödne a karom, pedig itt is írtátok hogy meglátszik majd 2 hét alatt is kb. De nem!

Ki mondta? 2 hét alatt elég nagy barom lehetet.. ez nem a gyorsaságról szolló sport :)

amúgy meg lehet azért nem, mert ropi vagy, én is az voltam és nem fejlődtem, elkezdtem sokat kajálni azóta meg növök...

Link to comment
Share on other sites

Jah az edzéseken fogod meglátni hogy érdemes e tovább nyomniXDXDXD

Ezt anélkül is megmondom hogy igen ugyanis lehetetlen hogy ne legyen eredménye.

Amugy nekem azt mondták régebben hogy az első 2 hónap után fog igazándiból meglátszódni a dolog.Ugyhogy ne izgulj nem megy az olyan gyorsan.

Link to comment
Share on other sites

Már boccs de én egyáltalán nem értek egyet ezzel a "túledzés" dolgokkal! Beszéltem már 1-2 "nagyemberrel" és ők ilyenről nem beszéltek!! Am meg én már vagy 2 és fél éve nyomom egyhéten 5-6x és EDDIG semmi bajom!! De ti tudjátok mindenki ugy csinálja ahogy neki jó... Én csak elmondtam a véleményem és a tapasztalatom... ;)

Link to comment
Share on other sites

Két naponta szoktam délután (inkább estefelé) és délelőtt 1 (vagy háromnegyed órát).

Elég 2naponta 1x edzeni nem kell egy nap 2x mi értelme? versenyre készülsz? mert ha nem nincs értelme...

úgy lenne értelme, ha nyomnád a koxot mint a hülye, igen akkor lenne, mert tudnál regenerálódni, de NATURBA? soha

 

sikklaci: igazad van, de lehet, hogy azok a nagy emberek nem naturálok? ja igen akkor meg nincs az a veszély..

koxal mehet a heti 6 edzés simán, nem edzed túl magad

 

Mi előtt letámadnátok, én se tudom, de veszem a fáradságot és utána olvasok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...