Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

lál :P ez jó kb mint a bicepszezés szóval oké hogy 85 kiló vagy de az hogy oszlik el túlsúlyos vagy e vagy izmos ha izmos akkor lábad hasad melled karod hátad mennyire aztán milyen a testalkatod iszonyat sok mindenem múlik, de nagyon akasz valami választ akkor 85 kiló körül már illő 100 fölött nyomni jóval

Link to comment
Share on other sites

Akkor leírom mi is ez a Gerovit. Ez egy vitamin összetétel amit öregembereknek adnak amikor már fizikailag nem érzik jól magukat fáradtak stb... és egy olyan alkotóból is áll vagy is annak a töredéke van benne ami a nerobolban is benne van és anno ezt a gyógyszer készítményt a badisok nerobol helyett is nyomtak csak nem 3 darabot ami a dobozra van írva hanem annak a 10 szeresét ... Ez az anyag tiltólistán van mivel a doppingvizsgálaton pozitív eredményt mutatnak ki a vizeletből ! Asszem kipróbálom ! Vény nélkül kapható és egy doboz amiben 20 darab van 650 Ft-ba kerül.... Másfél hét múlva mondok véleményt majd , hogy mit is érzek tőle ... Lehet hogy semmit nem fogok lehet hogy megfog dobni de sztem ami már a tiltólistán van az nem lehet rossz mert pl. rengeteg termékre ugye rávan írva , hogy doppingvizsgálaton átesett meg stb ami által ugye nincs benne semmi. Kérdem én !? Olvastam nemrég , hogy egy kapszulára rávolt írva a szkájtek által hogy hatalmas izomtömegnövelés pár hét alatt stb... és olvastam miből van mint pl. rózsasziromkivonat meg ilyen buziságok és tulajdonképpen arra akartam most kilyukadni hogy sztetek ettől nő egy badis amit a képeken láttok ? nahhh ne én ezt nem veszem be... most már mindeféle fajta kreatinról meg porról lemondtam mert semmit nem érnek ! Egy a lényeg hogy rendesen kajálj és ha jól akarsz kinézni akkor sajnos a pult alól kell kérned a cuccokat , hogy 1-2re juss ha valami fasza izmot elakarsz érni értem ezalatt hogy pl. a 160 kgokba tudjál nyomogatni... Jól van itt van pl. a Fekete Laci meg Nick Árpi meg társai de Istenem ki akar úgy kinézni mint ők ? :)

Link to comment
Share on other sites

Annyiban igazat kell adnom neked hogy egy bizonyos szint után nemlehet vagy csak nagyon lassan továbbfejlődni, de én most próbálom ki jövő héten az attackot :P az ilyen desing kreatin bedurranásfokozó sok reményt fűzök hozzá teszemazt normálisan betudom tőle durrantani a mellemet a többi testrészemmel most elégedett vagyok híztam is most 3 kilót ugye étrendet betartom :P majd megkérdem bátyám hogy mondjon valami erről a Gerovit-ról csak jobban ért hozzá mint mi.

Link to comment
Share on other sites

a Nick Árpi nerobolozott még régen, 200 felett nyomott fekve. Akik az újságokban vannak azoknak hihetetlenül jó a genetikájuk + 1 kis cucc ennyi. Sok újságban az van, hogy csirkével, rizzsel, táplálékkiegészítők-kel és heti pár nap edzéssel mindenki olyan lehet, mint a testépítés szupersztárjai, de ez nem így van. De naturálon is ellehet érni 1 jó fazont!!!!

Gerovit:

methandrostenolon van benne ilyen negyedmiligrammos mennyiségben. Tehát ahhoz, hogy egy mondjuk egy naposim tablettára elegend? adagot kihozzál bel?le, ahhoz 20 kapszulára volna szükséged, így tehát laza napi 100 kapszulával tudnál biztosítani érzékelhet? hatóanyagmennyiséget.

 

Link to comment
Share on other sites

de ez lehet így, ha kitartó vagy...

 

én már pár hónapja rendszeresen eddzek, látok eredményt de nem túl sokat, napi 25-30 fekvő 3-szor 4-szer + sajnos csak 4kg-os súlyzóm van, ezzel 30-akat de rendesen, nem lóbálva. meg felüléseket szoktam, de igazából szerintem aza baj, azt magyarázta a kémia tanárom, hogy ha nem fejlesztem a lábizmom, akkor a felsőtestem is alig fog fejlődni.

Ez mennyire igaz?

Mert egyébként imádok futni, 2éve atlétikáztam is, de abbahagytam időhiány miatt

szóval volt egy ilyen ásványi anyagokat tartalmazó pezsgőtablettám, Izo sport vagy vmi ilyesmi neve volt, erről tudna valaki valamit mondani, hogy mennyit ér?

Link to comment
Share on other sites

azt mondod 100 kg felett kellene nyomnom 85kg-osan? de 16 évesen mert sztem az is számít vmit még ilyen fiatalon...

kondiban lefiatalabb vagyok de annyival nyomok mint a felnőttek...

most nyomok 85-90 kg-al fekve...

bicepszbe 40-45kg-al nyomom...

még soha nem szedtem semmien fehérje készítményt és sose szedtem kreatint vagy más fajta tömegnővelőt és semmien kokszot nem szedtem pl.:danabol,napozin,szuszta...

max súlyt régen nyomtam már de sztem 105-110 kg körül nyomok ki fekve...

hááát nem tudom én 8 hónapja gyúrok 45 kg-al kezdtem a szériát...

na szal véleményeket kérek xD

Link to comment
Share on other sites

azt mondod 100 kg felett kellene nyomnom 85kg-osan? de 16 évesen mert sztem az is számít vmit még ilyen fiatalon...

kondiban lefiatalabb vagyok de annyival nyomok mint a felnőttek...

most nyomok 85-90 kg-al fekve...

bicepszbe 40-45kg-al nyomom...

még soha nem szedtem semmien fehérje készítményt és sose szedtem kreatint vagy más fajta tömegnővelőt és semmien kokszot nem szedtem pl.:danabol,napozin,szuszta...

max súlyt régen nyomtam már de sztem 105-110 kg körül nyomok ki fekve...

hááát nem tudom én 8 hónapja gyúrok 45 kg-al kezdtem a szériát...

na szal véleményeket kérek xD

Link to comment
Share on other sites

látom kedves jack hogy még kicsit éretlen vagy mert a 85 kiló önmagába vajnyi kevés információ mert lehetsz 160 centi vagy akár 220 centi és akkor már egészen más a helyzet tudod ha azt akarod hogy mondjunk valamit akkor érdemes pontosabban leírnod magad mert így vaktába nem szeretünk írogatni semmit se.

Link to comment
Share on other sites

Ha 16 éves vagy és 110 kg-t kinyomsz fekve, akkor gratulálok! az télleg nagyon szép teljesitmény.. bár sztem még fiatal vagy hogy 100 felett nyomogassál fekve, egyik ismerösömnek elhajllott a karja a tul nagy sulytol, ös is asszem 16 éves, kb 80-90 kg leet.

Link to comment
Share on other sites

Jack666666!

 

Igen elsődleges szempont lenne ha leírnád , hogy milyen magas vagy meg stb. mert ha 160-170 cm között mozogsz akkor még elhiszem amiket írtál de ha magasabb vagy akkor azt kell mondjam te igazán erősnek számítasz ebben a sportágban ilyen fiatalon ! Szerintem a fekvenyomás akkor a legideálisabb , ha a testsúlyod+30kgal tudsz nyomni maxba ! Szal ha 100 kg vagy és 130-ba belemegy egyszer az sztem már elfogadható ! Ne feledjétek ha minél szélesebben fogjátok a rúdat és úgy nyomtok akkor kiiktatjátok a tricepszeteket amivel pluszba rásegítenétek a fekvenyomásban , de ha szélesen fogjátok akkor szinte csak a melleteket dolgoztatjátok meg !

Link to comment
Share on other sites

hát őőő nagyon szélesen fogni se jó mert akkor szinte nincs is mozgástartomány. Elméletileg úgy kell fogni a rudat hogy mikor leengeded akkor derékszögben legyen az alkarod és a felkarod na meg ne erőemelő technikával toljátok, mert pont ma láttam pár gyereket van most vagy 25-30 új srác aki 3 hónap alatt akarja nyárra kigyúrni magát ami kész röhej fele akkora kövér állat hogy nevetséges nameg a másik hogy full szabálytalanul csinálnak mindent mikor fekvenyomnak az is vicces mert leengedik 5 centit a súlyt és vissza jó kis tricepsz dolgoztatás vagy a másik mikor jön a fasza cigány gyerek vagyok és belenyomok egy nagy súlyba na igen :D akkor szokott a borda reccsenni vagy éppen viccesen kinyomja hogy megint leengedi a mellétől 10 centire a rudat és fasza vagyok komám szöveg aztán mikor mondod neki hogy ez hihetetlen nagy ostobaság amit csinálsz egyből mondja hogy jajjj mit tudsz te, na akkor szépen hátat kell fordítani mert a fogyatékosok nyelvén sajnos nem tudok.

Link to comment
Share on other sites

látom kedves jack hogy még kicsit éretlen vagy mert a 85 kiló önmagába vajnyi kevés információ mert lehetsz 160 centi vagy akár 220 centi és akkor már egészen más a helyzet tudod ha azt akarod hogy mondjunk valamit akkor érdemes pontosabban leírnod magad mert így vaktába nem szeretünk írogatni semmit se.

 

Hali már egyszer elmondtam hogy 186 cm vagyok :)

 

Link to comment
Share on other sites

na kipróbáltam az attackot eredmény:több energiám volt az edzésen szériák között kevesebb pihenőt kellett tartani elég könnyen jöttek a súlyok egyszóval eddig jó, majd meglátjuk hogy méretben mit segít a kreatin ami benne van meg a sejttérfogat növelő anyagok, de azt majd késöbb

Link to comment
Share on other sites

azt mondod 100 kg felett kellene nyomnom 85kg-osan? de 16 évesen mert sztem az is számít vmit még ilyen fiatalon...

kondiban lefiatalabb vagyok de annyival nyomok mint a felnőttek...

most nyomok 85-90 kg-al fekve...

bicepszbe 40-45kg-al nyomom...

még soha nem szedtem semmien fehérje készítményt és sose szedtem kreatint vagy más fajta tömegnővelőt és semmien kokszot nem szedtem pl.:danabol,napozin,szuszta...

max súlyt régen nyomtam már de sztem 105-110 kg körül nyomok ki fekve...

hááát nem tudom én 8 hónapja gyúrok 45 kg-al kezdtem a szériát...

na szal véleményeket kérek xD

Nos kedves jack

léci az igazat mond mivel kreatint az szedtél :P

ja és nem 1.5 hónapja nyomom hanem kb össz vissz 3 hete vagy max 1 hónapja :P

de ezt a fiatalságodnak tudható be hogy rossz infókat írsz :P

csao :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:D:D hát azért ez télleg durva:D bakker :P:P:P ennyire hülye emberek vannak akkor én már ne is háborodjak fel azon mikor két cigány kisgyerek lejött gyúrni és hát gépet has gépnek nézték na azse volt semmi, de ez elég komoly értelmi szinvonalra utal. Szerintem ezeknek mondani kell hogy tudod van ez az internet és van rajta sok jó dolog ha télleg foglalkozni akarsz ezzel a testépítés nevű sporttal akkor lécci olvass már utána és ha még mindig nem érted akkor kérdezd meg és elmagyarázom neked :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...