Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

http://www.aquaesuliswatercoolers.com/catalog/images/Mr%20Muscle%20Kitchen%20Cleaner.jpg

Ha már a koxoknál tartunk ez a legjobb garantáltan érezni fogod a hatását mellékhatások nem ismertek. :\ (Még)

Módosította Gabi89
Direkt link tilos.
Link to comment
Share on other sites

http://www.aquaesuliswatercoolers.com/cata...n%20Cleaner.jpg

 

Ha már a koxoknál tartunk ez a legjobb garantáltan érezni fogod a hatását mellékhatások nem ismertek. :\ (Még)

 

 

:ASD

 

de a kreatin phx mega hmb mehet szerintem, semmi káros hatásuk nincs.

 

 

ezek csak tömegnövelő szerek ,fehérjék :-) és van káros hatásuk,igen büdöseket fingasz meg xarsz tölük :-)

Módosította Gabi89
Összevonva
Link to comment
Share on other sites

hát ha igen büdeseket "fingasz" tőlük akkor valószínű allergiás is vagy rá nemkellene hogy büdöseket fingjál pl: aki allergiás a tejre az is büdöseket fingik mert baktériumok bontják le a laktózt. Én nekem a kazeios fehérjéktől lett aktív a bélműködésem, de a tejsavótól semmi :P szerencsére

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

üdv!

haverom jár gyúrni több mint egy éve, kisebb kihagyásokkal, szedett proteint, de mostanában avval se sokat fejlődött. tervezi hogy elkezd koxolni, nem igazán hosszabb távon, max 3 hónapig. annyit tok hogy tabletta formájában szedné, napi olyan 5-6ot v nemtom. Mien mellékhatásai lehetnek egy 16 évesre? :blink: én lassan fél éve járok, de nem vagyok otthon a szteroidokba. üdv!

 

jaés én ebben a hónapban kezdtem el proteint enni (volumass 35) csak az a cink hogy 10rugó egy norm adag. Olvastam itt a forumba hogy No1 protein használ is, meg viszonylag olcsó, de edzőm a volumasst javasolta. 70 kg vagyok 184 centi, 5 hónapja gyúrok, ezalatt 10 kg-mal vok vastagabb, de továbbra is tömegnövelés a célom.. maradjak volumassnál v tudnátok esetleg másik fehérjét ajánlani? üdv!

Módosította Gabi89
Összevonva
Link to comment
Share on other sites

hát a volume 35 az tömegnövelő abba van taurin kreatin, ch sok minden hát szóval 16 évesen ne kezdjen el koxolni mert nagyon megjárja, inkább csináljon étrendet egyen normálisan és majd fejlődni fog. Mellékhatások: hajhullás, herezsugorodás, mellnövé(női mell), egyes steriodoktól vért pisilsz lázas beteg leszel tőle aztán rá 10 év mulva tönkremegy a veséd a májjad érrendszer kb ezeket szokta tönkretenni és nemhiába illegális mivel káros és minden esetben káros mindig előjön valami ha nem 10 évre rá akkor 20-30 évre rá. Szedése se egyszerű mivel beszeded jó fejlődsz de ha vége a kűrának akkor is szedned kell anti ösztogént meg ilyenekt nagyon nemértek énse hozzá de nagyon nemajánlom plána 16 évesen. Versenyzők szokták alkalmazni ha nem testépítő akkor fölösleges.

Link to comment
Share on other sites

..... tervezi hogy elkezd koxolni, nem igazán hosszabb távon, max 3 hónapig. annyit tok hogy tabletta formájában szedné, napi olyan 5-6ot v nemtom. Mien mellékhatásai lehetnek egy 16 évesre? :blink: én lassan fél éve járok, de nem vagyok otthon a szteroidokba.

 

Írj ide pontos nevet mert erre így nem lehet mit írni, vagy legalább kategorikusan határold be hogy miről akarsz beszélni.

 

Pl: ha mondjuk Clenbuterolt szedne, soha az életbe nem hullna a haja, meg a heréje stb stb. Vagy az amelyik bántja a vesédet igazából mondjuk Parabolan, nem is szedhető tablettában, viszont ö nem mérgezi a májadat.

 

Általánosan a problémák 16 évesen, hogy nem érett erre a dologra meg, nincs meg felelő ítélő képesség még, hogy mit hogyan és annak milyen következménye lehet.

 

Kell készíteni egy tervet pár hónapra, egy évre, tízen öt évre, és egy életre. Ennek szinkronban kell lennie, és ennek megfelelően kell cselekedni. A fő kérdés mit akarok?

 

UI: A 120kilos le szálkásított 55-ös kezű, vidám, egészséges ember képe, csak egy szentimentális nem létező álmodozás.

Link to comment
Share on other sites

hát a volume 35 az tömegnövelő abba van taurin kreatin, ch sok minden

azt tudom, de nincs is vele bajom, már 3 használat után érzem vmennyire a hatását, de ahhoz képest hogy kis adag stem 6 rugó krva sok érte.. de m1 ha annyira jó maradok ennél.

Link to comment
Share on other sites

egy két kurától senki nem lesz beteg csak nem kell tulzásba esni főleg ha nincsen valakinek versenyzői álma

pénzileg olcsóbbra jössz ki ha veszel 200 szem naposint mintha veszel egy csomó táplálékkiegészitőt sokkal többe kerül és szerintem nem is látszódik meg annyira bár a koxoláson két három év badizás után érdemes csak elgondolkodni mert addig anélkűl is fejlődik az ember . :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek az előttem szólóval, csak mondjuk én a napozim-ot nem javasolnám.

Két ok miatt

 

1: Amennyit eladnak belölle a fekete piacon évente, egy kimutatás szerint 1000%-osan meghaladja a gyártok kapacitását vagy is 90% a piacon HAMIS.

 

2: A keleti tartomány cuccai közismerten nem a legsterilebbek, ráadásul ezt a cuccot disznókra fejlesztették ki eredetileg.

 

Ez valamivel tisztább

 

http://www.slchealth-fitness.com/dianabol-pink-5mg-x1000-452-p.asp

Link to comment
Share on other sites

A hatóanyag és a mennyiség nagyban hasonló, mondhatni ugyan az (methandrostenolon/metandimon)

DE nagyon nem mindegy hogy ki gyártja. Mindegyik 5mg-os kivétel az amit te írsz az Orosz Danabol az 10mg.

 

Ugyan az a történet mint az ampulláknál, teljesen egyforma hatóanyagú, menyiségü, de három teljesen más országban készült cucc. Az egyiktől szétrobban a fejed a másiktol álat leszel a harmadiktol meg lehet hogy mütteni kell a segedet mert akkora csomot hagy maga után (ez megtörtént)

 

 

Anabol: Tablets 5mg tabl. L.P. Standard Labs.Do. Thaiföld

Anabolin: 5mg tabl. Leira Finno.

Andoredon: 5mg tabl. Takeshima-Kodoma Japan

Dialone: 5mg tabl. Major USA

Dianabol: 5mg tabl. Ciba Nagy-B., Németo.USA

Enchepan: 5mg tabl. Sato Japan

Metanabol: 5mg tabl.,1mg tabl.Polfa Lengyelo.

Methondrostenolonum: 5mg tabl. Oroszország

Pronabol5: 5mg tabl. P*B Labs. Prinose india

Stenolon: 5mg tabl. Lecira Csehszlovákia

Trinergic: 5mg kapszula India

Naposim: 5mg tabl. Románia

 

 

th_steroid1017781268.jpgth_steroid1017781339.gifth_steroid1017781364.jpgth_steroid1091379271.jpgth_steroid1091398100.jpgth_steroid1091379459.jpgth_steroid1091379614.jpgth_steroid1091379056.jpg

Link to comment
Share on other sites

hát nemértem ezt a nagy koxolós hangulatot de akkor létszives aztis mond meg a haverodnak hogy lemegy egy kúra utána elég kemény izomveszteség várható. HA nem versenyző vagy akkor nagyon nem ajánlatos vagyis ez az én véleményen vannak olyan tápkiegészítők amiket simán használhatsz és biztos segítenek hot blood volume 35 el használd az tuti hogy hoz valamit csak 16 évesen nemvalami sok értelme van koxolni mert még a 20 éves gyerekeknek se szokták ajánlani.

Link to comment
Share on other sites

d4s0t !

 

Remélem te visszaírtad az egós haverodnak , hogy te míg 30 évesen gépeken fogsz élni a többi öreg ember mellett és impotenciában fogsz megrohadni addig én meg megqrom az összes csajt akit te felszedtél a strandokon :P

 

Én is anno érdeklődtem a különböző koxok után , de mára már nem érdekelnek. Lassan de biztosan kox nélkül is tud fejlődni az ember nem kell ahhoz protein meg ilyesmi... Kitartás és türelem ! Jó edzést mindenkinek !

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én 17 éves vagyok ésmég csak párszor jártam kondi terembe kb 1 hónapja 10kg-os súlyzókkal súlyzózok és nemis hittem volna de simán látszik a fejlődés és tök boldoggá tett :D:lol:

 

Egyébként az ilyen táplálék kiegészítőkkel úgy vagyok hogy feleslegesnek tartom előbb utóbb aki rendszeresen kondizik annak megjön a kívánt hatás ;)

 

Kellemes gyúrást :)

Link to comment
Share on other sites

hát igaz, Tamás igazad van:D elsősorban a testépítés nem a izomzatról szól hanem arról hogy mit eszel(egészséges táplálkozás) A táplálékkiegészítők majd egy idő után kelleni fognak, ha nem akarsz napi 3k-t kajára költeni bár, hogy erre a szintre eljuss ahoz több évig kell edzeni.

 

Ez ez "R" nevezetű gyerek meg elég bolond mond meg neki szépen hogy a kis koxal felszedett izomzata sose lesz olyan erős mint a naturon felszedett és még talán sérülékenyebb is lesz és ne félj kúrája után össze fog menni a gyerek.

Link to comment
Share on other sites

Örökzöld kérdés: Valaki szeretne versenyezni, komolyan testépíteni és ott a dopping kérdés. Mit lehet az ilyen döntések előtt állóknak mondani?

 

Nézd, én megmondom őszintén, anélkül nem lehet élsportot vinni. Ezt vagy leírod, vagy nem. Van, aki azt mondja, hogy ilyen nincs, de ez abszurd. Ez egy nyílt titok. Aki kicsit is ért a sporthoz, az tudja, hogy anélkül nem lehet nyerni.

 

kiss_jeno_mr_universe_szabad_poz_2.jpgA testépítést úgy ismerik, ahol ez fokozottan érvényes.

 

A testépítésben ez a dolog csak azért szembetűnő, mert a külsőségekben jelenik meg. Itt olyan szembetűnő, ha valaki elkezd doppingolni, mert néhány hónap alatt rájön nyolc-tíz kiló izom. Ez szembetűnő. Egy futónál azt nem látják az emberek, hogy három hónap alatt mondjuk javult az eredménye két másodpercet a százméteres sprinten. Minden sportban jelen van ez, sőt, van olyan sport, ahol még több szert használnak.

 

Akkor nem is mondhatjuk, hogy a testépítésnél károsabb lenne a dolog, mint más sportágakban?

 

Hasonlítsd össze! Nézz egy kerékpározást, hogy mennyi elhalálozás van! A testépítésben a helyzet teljesen átlag. Csak itt minden szembetűnőbb és esetleg ellenszenvet kelt.

 

De azért kijelenthetjük, hogy vannak a doppingolásnak súlyos következményei?

 

 

Biztosan vannak. Én hál’ Istennek nem tapasztaltam, de ez szervezetfüggő, és fontos, hogy ki mennyire figyel oda. Orvossal ellenőrizteti magát… kell egy orvosi háttér. Van, akinek a szervezete helyre tudja állítani magát és van, akinek egy normál orvosi adagtól tönkre megy a mája. Ez már alkat kérdése, hasonlóan a dohányzáshoz.

 

 

A teljes riport Kis Jenővel itt

http://www.fitway.hu/index.php?module=arckep_all&aid=23

Link to comment
Share on other sites

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3789

kis barátodnak íírom hogy pl: ittvan ez a HGH serkentő mivan rá írva

 

Figyelmeztetés: Ez a kiegészítő nem gyerekeknek és 21 év alatti személyeknek készült és csak akkor használhatják ha azt egy orvos engedélyezi. NE HASZNÁLJÁK TERHESEK ÉS SZOPTATÓS ANYÁK. Konzultáljon egy orvossal vagy egy engedéllyel rendelkező egészségügyi szakemberrel mielőtt e terméket használni kezdené, ha önnek van vagy volt a családjában rákos megbetegedés, prosztata megnagyobbodás, szívbetegség, alacsony "jó" koleszterol (HDL) vagy bármely más egészségügyi probléma, vagy ha éppen valamilyen gyógyszert szed vagy más kiegészítőt, recept nélküli készítményt. Ne lépje túl a javasolt dózist.

 

Mond meg neki....

Link to comment
Share on other sites

hát nemtudom mien alkatod van teszem azt izmos, túlsúlyos(faty) és hogy mien arányban van elosztva az izom esetleg ha leírnád hanyas a karod és hogy kb mennyi a testzsírszázalékod akkor tudnék valami mondani, de ez nagyon változó.

Nagy Hasraütés lesz majd amit mondok dehát te kérdezted:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...