Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

kéne egy kis segítség!

1-2 hónapja gyúrok és ha így folytatom akkor nyárra vmi megfog már látszani?

fekvő felülés fekvenyomás tárogatás guggolás emelés fej mögül!

naponta oan 30-40 fekvő meg vagy 100-120 felülés! súlyokkal meg amennyit bírok! ált abban is oan 100-at próbálok ismételni!(5 Kg-10 Kg egykezes súlyzókkal!) persze nem 1x-re hanem mondjuk 1x 20-at aztán kis lazítás mondjuk köv gyakorlat utána megint 20-at! ez így jó vagy vhogy máshogy kéne h hatásos legyen?

 

nah szval azért kérdem mert egypár nagyszájút megkéne már tanítani jó modorra! 184 cm vok és 71 Kg! persze még fel akarok szedni pár kilót!

 

jah és mellre karra(fel al)hasra!

 

szval ti mit javasolnátok? naponta mennyit mit és mivel? kb tavasz nyárra mennyi menne fel?

 

válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nekem is egy kis tanácsra/segítségre lenne szükségem.

Konditerembe nem szeretnék járni, viszont itthon szeretnék egy kicsit erősíteni. Elsősorban mellizom erősítésre várok itthoni gyakorlatokat. Azt tudom hogy ilyen gyakorlatnak nagyon jó a fekvőtámasz, felülések, hátizomgyakorlatok, de ezeken kívül van még valami ötletetek hogy milyen gyakorlatokkal tudnék egy kicsit erősödni?

 

Köszönöm a segítséget! ;)

Link to comment
Share on other sites

kéne egy kis segítség!

1-2 hónapja gyúrok és ha így folytatom akkor nyárra vmi megfog már látszani?

fekvő felülés fekvenyomás tárogatás guggolás emelés fej mögül!

naponta oan 30-40 fekvő meg vagy 100-120 felülés! súlyokkal meg amennyit bírok! ált abban is oan 100-at próbálok ismételni!(5 Kg-10 Kg egykezes súlyzókkal!) persze nem 1x-re hanem mondjuk 1x 20-at aztán kis lazítás mondjuk köv gyakorlat utána megint 20-at! ez így jó vagy vhogy máshogy kéne h hatásos legyen?

 

nah szval azért kérdem mert egypár nagyszájút megkéne már tanítani jó modorra! 184 cm vok és 71 Kg! persze még fel akarok szedni pár kilót!

 

jah és mellre karra(fel al)hasra!

 

szval ti mit javasolnátok? naponta mennyit mit és mivel? kb tavasz nyárra mennyi menne fel?

 

válaszotokat előre is köszönöm!

ez nem lesz elég nagyszájúak megleckéztetésére, konditerem kell

Link to comment
Share on other sites

jaja, otthoni edzés nem ér semmit (tapasztalat).. pedig neten is utánajártam midnennek gyúrásal kapcsolatba, 2× elolvastam az egész gyúrjunk wazze fórumot elejétől a végéig, de nem fejlődtem annyit fél év alatt, mint kondiba 2 hét alatt... És nemárt egy edző, aki figyel rád, és kiizzasztja belőled a sz*rt is. Leet drágább, de a pénzt ne cigire, piára, drogokra stb-re kölcsed hanem kondira :)

Link to comment
Share on other sites

hmm na hogy is kezdjem a konditerem nem jelenti azt hogy megtudsz verni majd gyerekeket kezdjük ott hogy a kondizás belassít igaz hogy néhány kis csontkollekciót letudsz majd csapni de lehet hogy kondizol ha úgy üt valaki mint egy lány ezt nem rátok értem csak mint megjegyzés mondom szóval ha önvédelmet akarsz akkor ne kondizz inkább íratkozz be valamien önvédelmi tanfolyamra, ha az a célod hogy jól nézz ki akkor otthon edzés nemelég kondi kell hozzá és kemény nagyon kemény edzés jó étrend fekvővel húzodzkodással tolodzkodással egy szintet ellehet érni de onnantól csak terembe tudsz tovább lépni.

Link to comment
Share on other sites

Én nem űzök semmiféle küzdősportot, de valahogy nehezen hiszem hogy a kondizás olyan durván belassítana. Amikor nézem a k1et nekem egyáltalán nem az jön le hogy olyan lassúak lennének a srácok (pl. bonjansky, hari, hoost, karacs) pedig mind1iken 100 kg izom "tornyosul". Ha hülyeséget beszélek akkor előre is bocs. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nekem két kérdésem lenne. Az első az, hogy szerintetek melyikkel eredményesebb az edzés? Mondjuk az egyik nap bicepsz és váll,akkor az edzés első felében megcsinálom az összes bicepsz gyakorlatot aztán utánna az összes vállat, vagy esetleg úgy kéne, hogy 1 bicepsz gyakorlat 1 váll 1 bicepsz stb. A másik kérdésem az lenne, hogy az nem baj ha tul sokat ezsek? Jó persze tudom, h sokat kell enni, mert nagyon fontos az izomépítéshez, de azért nem akarok nagyon elhizni(zsírosan)(Egyébként könynen hizok). Nincs valami felső határa az evésnek?:P :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...