Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

szisztok sokan kértek tőlem edzéstervet ezért gondolta néhány dolgt irok hogy mindenki lássa nos badizni legjobban sulyzóval lehet ha valaki nagy akar lenni akkor nagy sulyzó kell hozzá

lehet otthon bohóckodni 1-2-kg os sulyzóval de attól soha nem lessz 50-es karja senkinek

lehet otthon csinálni fekvőtámaszt lehet felülést lehet csinálni huzódzkodást ezek mind nagyon jó gyakorlatok de egy idő után kevés mikor már megtudsz csinálni egyszuszra 200 fekvőtámaszt ezért kellenek a sulyzók hogy az ellenállást tudod növelni nem az ismétlést kell emelni azégig mert egy idő után oda jutsz hogy reggel elkezdel fekvőtámaszozni és estig csinálod és még mindig nemvagy elfáradva ezért kell a sulyzó ha könnyü teszel rá és kész

mert nagy suly =nagy izom ennyire egyszerü

ezt azoknak a fiatal bajnokjelötek számára ajánlom akik azthiszik hogy napi tiz husz perc az egy két kiló sulyzóval elég elég egy darabig csak akkor ne várjunk csodát oké !

gyurjunk wazze! :rolleyes:

kézi sulyzóid vannak?vagy ehhez adnak tárcsákat meg rudat is?

 

egy háromkilós kézim van ,,de a padhoz majd adnak vagy veszek tárcsákat csak tudni kéne mennyit :D de nem gond ;)

Link to comment
Share on other sites

hááát én még csak 3/4 éve edzek úgy normálisan és én észreveszem magamon a változást :P Kép nem hiszem hogy sokat monana :)

 

Mondjuk azért már büszke vagyok magamra, elején még a 40-et alig tudtam kinyomni, most pedig 70/75-tel szériázok :)

Link to comment
Share on other sites

Fontos, hogy soha ne nyomj fekve egyedül, főleg akkor ha most kezded, mert még nem tudod, hogy mennyit bírsz el, mennyiszer bírod kinyomni, stb... Ha már kicsit rutinosabb vagy, akkor leveszel 5-10 kilót és azzal nyomod, hogy még véletlenül se maradj alatta :) Ha viszont van segítség akkor lehet növelni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...