Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

én vettem most egy 1 kgos mass gainert de megbántam, több benne a cukor mint a fehérje. Szerintettek nagyon visza fog ha csak napi egyszál cigit szívok? évközbe sajnos ez több. Én általába minden hétvégén iszok, töményet, sört stbb:SSSS

Szeptember elejére, megprobálom a 120 at fekve, ideje lenne már hogy kimenyen,7 hónapja edzek már.

Link to comment
Share on other sites

Srácok, mi a véleményetek az értágítókról?

 

Minden pozitív és negatív véleményt várok, most tervezem hogy kipróbálom... Azon kivül hogy drága minden érdekel róla :) Tehát mennyi idő után veszed észre a hatást ha egyáltalán van értelme, stb stb.. aki próbálta már az plíz vegyen fel MSNre: colinn@freemail.hu vagy mondja a véleményét itt. :)

 

Am én ezt próbálnám ki:

 

BioTech OX SHOCK

 

szóval írjátok meg mit tudtok róla, plíz! :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok szeretném a segitségeteket kérni 65 kg vagyok sportolok minden félét néha néha gyurok is 65 kg létemre melre fekve kinyomok 65 kg ot persze nem egyszer hanem pl 6x6 ot valahogy nem megy a hizás szerintetek szedjek valamit izmos testalaktom van 170 cm vaok aki tud kérem ajánljon valamit szeretnék fejlödni jobban várom a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Davcsi miért olyan fontos hogy bicepsznél kétkezessel kezdjünk? Nálam az második, de inkább harmadik szokott lenni...

ez a bicepsz gyakorlatoknak a fő gyakorlata, csak példa ként, mell-nek a fekvenyomás, láb-nak a guggolás.

 

lehel1989: valószínű negatív kalória egyensúly van, ezért nem hízol, ha pozitív lenne jönnének a kilók ;)

 

Fowl: minek? megvan a kaja? már nem azért, de inkább kajára szánd azt a pénz(és ne pizzára, hanem csirke)

amúgy sincs hasznuk csak nagy a reklám szövegük. valahogy többe nézem a protein port, mint az értágító csodát ;)

 

juhzo: látom már vágom a kaja részt B)

Link to comment
Share on other sites

Rolland szerintem pár hónap és nem ezt fogod mondani, de mindegy.. az 1-3 hónapot mindenki végig fejlődni cigivel kolával mindennel.. de utána nem lesz fejlődés és te megunod és azt mondod minek ez ha nem fejlődök és ennyi vége.

cigit jó lenne ha heti max 3-4 száll-ra szüntetni a kolát pedig ihatod ha annyira kell.. de azért legyen meg a napi rendes folyadék is legalább pár liter, mert ugye azt tudod, hogy a kola meg a mirinda meg izék nem rendes folyadék..

helyesbítek: a szervezeted azt nem tudja felhasználni helyesen.. ezt még a biosz tanárom mondta tavaly ;)

miért nehéz suli mellett? nincs 1 órád rá? csak 1 órával kevesebbet játszol és már kész is :)

Link to comment
Share on other sites

Én 90kg voltam most nyáron elkezdtem fogyni futással+diétával és már a 80kg hoz közledek. Aunonban szeptembertől szeretnék elkezdeni edzeni. A cél inkább az h formás legyek nem az erő.

Ha valaki tud vmi jó tanácsot h h kezdjek hozzá szóljon. Ja és azt már biztos h tudom h hetente max 3 esetleg 4 napot tudok majd járni terembe illetve azt is h a terem nem túl jól felszerelt

Link to comment
Share on other sites

Én heti 4 szer szoktam itthon van pár gépünk (kisebb konditerem) :D haverok átjönnek aztán együtt szoktuk csinálni... Jobb a hangulat is meg ami a legfontoabb hogy kitartónak kell lenni... Nemszabad feladni... úgyis kell idő mire meglátszódnak a dolgok.. persze attól is függ ki milyen komolyan veszi

 

pacsi`

Link to comment
Share on other sites

én is már egy jó ideje járok edzeni... 3 nap egymás után aztán a 4. nap pihi, így mindíg változó hogy 1 héten hányszor járok... minden alkalommal 1,5 - 2 órát intenzíven edzek egy viszonylag jól felszerelt teremben... általában haverokkal szoktam menni, egyedül nem jó mert unalmas meg egyedül veszélyes nagy súlyokat megmozgatni... az én véleményem az hogy semilyen szert nem érdemes szedni, mert mindegyiknek van valamilyen mellékhatása... igaz hogy szerek nélkül tovább tart mire szépen néztek ki, de legalább nem teszitek tönkre a szervezeteteket és ha kihagytok 1-2 hónapot akkor sem fogtok összemenni :)

Link to comment
Share on other sites

ha vissza olvasnál pár lapal már ki volt tárgyalva.. a topika nem hívjuk szereknek, és tudjuk, hogy a táp.kiegekel se fogunk hulkok lenni ennyi.. az összemenés hát elég ... mindegy ha visszaolvasol tudnád mi - mi na mindegy

amúgy meg durván túledzed magad, de mindegy te már csak tudod..

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! én egykezessel (kb 15 kilóval) csinálom itt benn a szobámban folyamatosan az egykezes bicepsz, kalapács bicepszezést?

 

Ez mutat majd valami fejlődést?

Egy ideig persze, de ne naponta csináld elég 2 naponta.. de hamar túl fogod lépni a 15 kilós határt és onnan-tól már értelmetlen lesz az

 

juhzo ott a pont.. végre :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...