Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Ok nagyon szépen köszi a tanácsaidat juhzo!!

 

Még egy utolsó kérés:!

 

Egy ilyen kis gyakorlatsort össze irnál most nekem!

 

Köszi az eddigi segítségedet/segítségeiteket!!

 

Nem is tudtam hogy a kóla ilyen káros, a cigit meg már régóta le akarom tenni, de ha nem gyújtok rá, rosszul vok, de holnaptól nem gyújtók rá azért sem, mert nem akarom roncsolni a szervezetem!

 

 

Link to comment
Share on other sites

attól függ h tömegelni vagy szálkásítani akarsz, tömeg nagy súly kis széria, szálka kis súly nagy széria.

Nekem olyat mondtak tömegelésnél, hogy amilyen súllyal 10nél többet tudok csinálni egyszerre, az nem jó, nagyobb kell. Tápkieget meg én Cytogen Whey Gainert mondanám, 6kilós 15ezer körül van, ugyan az van benne mint a nagyon emlegetett volumass 35ben, az ananász vanília íztől nem kell megilyedni, finom.

 

Juhzo:mellre csak fekvenyomás szokott menni? azért kérdezem, én ezen a héten tértem át egész testes edzésről bontottra, mert már nem bírtam mindent.

Link to comment
Share on other sites

Ok nagyon szépen köszi a tanácsaidat juhzo!!

 

Még egy utolsó kérés:!

 

Egy ilyen kis gyakorlatsort össze irnál most nekem!

 

Köszi az eddigi segítségedet/segítségeiteket!!

 

Nem is tudtam hogy a kóla ilyen káros, a cigit meg már régóta le akarom tenni, de ha nem gyújtok rá, rosszul vok, de holnaptól nem gyújtók rá azért sem, mert nem akarom roncsolni a szervezetem!

nagyon pontos gyakorlatsor neked még nem igazán kell, amiket fentebb írtam azokat csinálod, meg fekvenyomogatsz, meg fog látszani rajtad nyugi, mert ez a semminél sok fokkal több lesz mint ami eddig volt :D

Link to comment
Share on other sites

:D hát mit is mondjak nemtudom mennyi a testzsírom de szálkás vagyok eléggé nincs szinte 1 deka zsír se rajtam.

 

Na Rolland. akkor egy mell bicepsz edzést írok neked kezdő szinten.

 

mell:kezdesz fekvenyomással először rúddal csinálj 10 aztán ahogy érzed úgy emelj(4*8 at csinálj), de a technika elsajátítása szerintem elég fontos ezután mehetsz pozitívon fekvenyomni ott 4*10 et. 3. gyarkolat mondjuk próbáld meg a csigázást ha nincs olyan a terembe akkor mondjuk tolodzkodás 4*15 ha nem birod akkor 4*8 vagy amennyi megy és a végére egy kis tárogatás géppel csináld először aztán térj át szabad súlyra később pár hét múlva.

 

kar: először 4*8 at 1 kezes kézi súlyzóval aztán 4*8 at 2 kezessel álva és a végén 4*8 az koncentráltan és szerintem ennyit ha megcsinálsz az elég edzés elött 1 órával egyél és utánna is egyből tejet de inkább fehér húst+rizst

Link to comment
Share on other sites

Na Rolland. akkor egy mell bicepsz edzést írok neked kezdő szinten.

 

mell:kezdesz fekvenyomással először rúddal csinálj 10 aztán ahogy érzed úgy emelj(4*8 at csinálj), de a technika elsajátítása szerintem elég fontos ezután mehetsz pozitívon fekvenyomni ott 4*10 et. 3. gyarkolat mondjuk próbáld meg a csigázást ha nincs olyan a terembe akkor mondjuk tolodzkodás 4*15 ha nem birod akkor 4*8 vagy amennyi megy és a végére egy kis tárogatás géppel csináld először aztán térj át szabad súlyra később pár hét múlva.

 

kar: először 4*8 at 1 kezes kézi súlyzóval aztán 4*8 at 2 kezessel álva és a végén 4*8 az koncentráltan és szerintem ennyit ha megcsinálsz az elég edzés elött 1 órával egyél és utánna is egyből tejet de inkább fehér húst+rizst

 

Köszi szépen! Csak nincs gépem és itt nálunk sajnos nincs konditerem.

 

A gépes gyakorlatok helyett valamit tudsz ajánlani?

Link to comment
Share on other sites

na először is davcsinak leírom a kar edzéstervemet aztán írok nektek is dolgokat, szóval először scotton kezdünk ott 4*10 17.5 kilóval aztán állva francia ruddal ott 2 10 est rakok a rúdra ami a nehezebb fajta ottis 4*10 et azután van egy csigás gép ott szoktunk 4*8 at a végén meg koncentráltat 15 kilóval 4*10-t. Davcsi ha valami rossz írjál:D mer a melledzésnél bejött a tanácsotok:P

Huu nemvoltam 2 napig és 3 oldalt teli irtatok, elöször erre reagálok, ha kell késöbb a többire.

Na juhzo.. ezek jó gyaksik, de sz*r a sorrend, minden bicepsz edzés alapja, első gyakorlata a 2kezzes bicepsz! 2. gyakorlatnak én egykezes súlyokat használok, ott ülve vagy állva, utána lehet scott-pad vagy kalapács.. a csigás meg a koncentráltat hagyd másoknak, a mi szintünkön még csak bohockodás az meg a csigás is..

tehát:

1. 2 kezes bicepsz (ezt ne cserélgesd, mindig első)

2-3. 1 kezesel bic, vagy kalapács(ezt érdemes váltogatni)

4. scott-pad (ezt 2-3 hetente)

és szerintem sok lesz a széria is, vagy ezekbe benne van a bemelegítés is? elég a 3 sorozatok ;)

 

Juhzo: a kép elég jó, de azért igazán mert ilyen a has genetikád.. én mikor 55 kiló körül voltam akkor se volt, semmi nyoma pedig sportoltam már akkor is.. szoval szerintem jó a kép ;)

Link to comment
Share on other sites

aki mondja hogy naponta hogy kell táplálkozni, annak mondom hogy ez szinte betarthattatlan.nem hiszem hogy vkinek van ideje ilyen sűrűn zabálni,meg még azt amire szüksége van a szervezetnek.

nekem sikerül betartani, nemtudom, ha dolgozol van pár perc, bedobni egy turmixot vagy egy kis kaját(nem szenyot), olvastam lentebb még ezen az oldalon, hogy iskolába? hát kérlek szépen, megsütöd a csirke husit(naturon, 10perc) beledobod a kenyeredbe/zsömlédbe és kész.. iskolába én se tartom be, de ha itthon vagyok és nincs meló akkor igen :)

 

A túros témára: egyszerű, van a lidl-be folyékony túró, az pedig könnyen ehető, + vannak izésítettek is ami nagyon finom, mi vanilliásat szoktunk venni B) isteni íze van

Link to comment
Share on other sites

a 41. oldalon sok minden elhangzott... és volt sok jó is benne.. de juhzo, már nem is tudom hanyadjára mondom neked ezek nem szerek :D , jó mindegy. de a legfontosabb nem tudom, hány éves vagy szerintem nem vagy még 20 fölött úgy mint én se.. ezért nem ajánlom a bazi nagy súlyokat.. az ízületeidet trapára vágod, de nekem mindegy.

aki kérdezte a táp kieget, azt javaslom(hozzá teszem én is csak kezdő vagyok) hogy vegyen egy 2,35kg vagy egy 5 kgos fehérjét és kész, meg vehet hozzá kis szölöcukrot, és megvan oldva a paraszt kieg from davcsi B) ,

a cigit tényleg elkel felejteni, valaki irta a piát, hát tudom, hogy elvileg azt se szabadna de nemvagyunk szentek, én szoktam töményet és sört is.. de ez nem segíti a fejlődést, 3-4x 6-12 a jó széria váltogatni kell, másképp nem lesz inger.. a tejről pedig, asszem irtad, hogy neked házi tej van, abba van is még kis tápanyag, de itt a többség csak bolti tejet tudna inni az pedig semmit se ér, olyan mint a viz :(

 

Amúgy én nem akarok egy "izomkolosszus lenni" csak egy kis plusszt szeretnék (hízni kb. 10 kg-ot. meg hogy legyen valami karom, meg + egy kis erőnlét! Ennyi! csak
hehe, én is így indultam januárba egy decemberi balhé után, de most már nem bírom abba hagyni :huh:

én is falusi vagyok, csak a garázsba van egy fekpad meg pár súly, most lett lehuzás-hoz gép, és lehet már én is abba hagytam volna, úgy mint a többi haverom, ha nincsenek a sikerek :)

kép majd csak aug végén jön addig még finomítok :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...