Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Én is hasonló cipőben evezek mint hmark024,kango1 és manusz.

 

Én is ilyen csontkollekció vagyok :D :D

 

Így nézek ki:

 

 

Nekem mit ajánlotok? Nézzétek meg a pikcset (nem a fejem a lényeg :D)

 

 

A fiatal srác vagyok én természetesen!!

 

Nekem is 25-ös a bicepszem!!

Link to comment
Share on other sites

Rolland neked meg azt tudom ajánlani mint amit fentebb írtam hogy hogy s mint.Amúgy meg nem a bicepszed, hanem a karod 25 ös. smile.gif és persze terembe lenne legjobb elmenni, ne sajnáld rá a pénzt.

 

Nem sajnálom rá a pénzt, de nagyon sok ismerősőm így fejlődött, hogy nem nagyon járt terembe, és otthon edzsett nem sok cuccal. Jó csigás gépe van otthon + francia rúd, súlyzók, oszt ennyi.

És Creabost meg Volumass 35-öt szedett ritkán.

 

Itt a kép:

 

 

 

 

 

És mennyit lehet fejlődni két három hét alatt? Van valami látható eredménye?

 

Meg nálunk (falun), sajna nincs konditerem :D

Link to comment
Share on other sites

Mennyi idő alatt tudok elérni egy kb. 30-32-est kart?

 

Leírnám hogy mit szoktam, hogy átlagosan kajálni, ha nem jó javítsatok ki:

 

Reggeli (kb. 10 óra felé): 1 péksütemény vagy szendvics kólával (de mindig cigivel kezdem a napot :D)

 

Ebéd: Levest nem nagyon eszek, csak azt amit főznek egy tányérral.

 

Ebéd és vacsi között: max 2 szendvics, egy-két csomag chips, keksz, ilyenek.

 

Vacsora: Akkor is ilyen melegszendvics vagy ilyenek.

 

És egynap megiszok egy üveg kólát, egy doboz cigi majdnem.

 

Ritkán reggelire iszok kakaót, vagy eszek joghurtot, de a tejet magába nem iszok meg (kb. 15 éve :D :D)

 

 

 

nyugi ez nem olyan, a szétrepedés olyan mint egy heg.

 

Köszi! Bár megilyedtem :D

Link to comment
Share on other sites

na akkor csinálok neked egy étrendet szóval cigit kólát felejtsd el szétmarja a gyomrod nikotintól nemfogsz úgy tudni dolgozni plusz a kátrány szétbassza a tüdőd szóval ha 32 es kart akarsz ígyis meglehet az a 32 es kar csak kb 1 év amugy meg 5 hónap

 

Reggeli mondjuk 10 óra:1 pohár tej, zabpehely, péksütemény is jó ennyi kb elég cigit meg hagyjad szokj le róla

köv kajálás 1 óra ebéd egyél sok húst a leves is fontos amugy mer sok zsír van benne (rántás) és 1mol zsírban van a legtöbb energia szóval edzés elött jó dolog.

köv evés edzés elött fél, 1 órával kell megejteni általában sok szénhidrátot kell ilyenkor fogyasztani az erő miatt.

mikor vége az edzésnek megeszel egy kis húst mellé kenyér vagy rizs szóval gyorsan felszívódó fehérje és szénhidrát.

este vacsorának meg kazeinos fehérjét egyél és megint sok szénhidrát. 3 óránként kell enni adhatok pontosabb étrendet is csak a cigit felejtsd el mer az tönkretesz plusz a csajok se szeretik a cigis pasikat hidd el.

 

no smoking

Link to comment
Share on other sites

1.étkezés 9.00: -zabpehely 100g.

-banán 100g

-szilva 50g

-túró 200g

 

2.étkezés 12.00:-csirkemell filé 100g

-rizs 100g

-uborka 25g

-saláta 200g

 

3.étkezés 15:00 (edzés):

-csirkemell vagy tonhal. 100g

-paprika 15g

-baba száraz 150g

-tojás 160g

 

4.étkezés 18:00:- rizs 100g

- retek 50g

- burgonya 50g

- túró, vagy tojás 150g

 

5.étkezés 21:00:-túró 150g

-rizs 70g

-hagyma 40g

-paprika 25g

 

 

tess itt az én étrendem

Link to comment
Share on other sites

Nem sajnálom rá a pénzt, de nagyon sok ismerősőm így fejlődött, hogy nem nagyon járt terembe, és otthon edzsett nem sok cuccal. Jó csigás gépe van otthon + francia rúd, súlyzók, oszt ennyi.

És Creabost meg Volumass 35-öt szedett ritkán.

 

Itt a kép:

 

 

 

 

 

És mennyit lehet fejlődni két három hét alatt? Van valami látható eredménye?

 

Meg nálunk (falun), sajna nincs konditerem :D

 

csak én nem látom a kép linkjét vagy ti sem? :blink:

 

juhzo te is mutasd a most készültet...:D

Link to comment
Share on other sites

na akkor csinálok neked egy étrendet szóval cigit kólát felejtsd el szétmarja a gyomrod nikotintól nemfogsz úgy tudni dolgozni plusz a kátrány szétbassza a tüdőd szóval ha 32 es kart akarsz ígyis meglehet az a 32 es kar csak kb 1 év amugy meg 5 hónap

 

Reggeli mondjuk 10 óra:1 pohár tej, zabpehely, péksütemény is jó ennyi kb elég cigit meg hagyjad szokj le róla

köv kajálás 1 óra ebéd egyél sok húst a leves is fontos amugy mer sok zsír van benne (rántás) és 1mol zsírban van a legtöbb energia szóval edzés elött jó dolog.

köv evés edzés elött fél, 1 órával kell megejteni általában sok szénhidrátot kell ilyenkor fogyasztani az erő miatt.

mikor vége az edzésnek megeszel egy kis húst mellé kenyér vagy rizs szóval gyorsan felszívódó fehérje és szénhidrát.

este vacsorának meg kazeinos fehérjét egyél és megint sok szénhidrát. 3 óránként kell enni adhatok pontosabb étrendet is csak a cigit felejtsd el mer az tönkretesz plusz a csajok se szeretik a cigis pasikat hidd el.

 

no smoking

 

ezzel egyetértek, viszont az étrend egy kicsit túl van spirázva (véleményem szerint) én nem szoktam ennyire részletesen enni hogy retek, paprika stb stb. arra figyelek, hogy az étrendemben legyen sok (amennyi nekem kell) elsősorban állíti fehérje, meg valamilyen köret szénhidrátnak, naponta vitamin, gyümölcs, folyadék (főként ásványvíz, esetleg tej). cigire nem tudom hogy lehet rászokni :D kólát viszont régebben én is iszogattam, de még kisebb koromban, kis akaraterővel is le lehet mondani róla. étkezésbe amikor tudom hogy kevés volt a kajám, megy egy túró, meg valami tészta, vagy ha hirtelen éhes vagyok, 4-5 tojásból rántotta/tükörtojás.

Link to comment
Share on other sites

Hogy lehet magába megennit a túrót? Én nem bírnám szerintem!

meglehet, de ha nem ízlik, tedd bele a turmixgépbe, önts rá vizet, adj hozzá bármilyen szörpöt és turmixold össze. az arányokat persze el kell találnod :D ha nem ízletes, adj hozzá még szörpöt, én már kipróbáltam málnaszörppel, nem fogod érezni a túrót, olyan mint a sima málnaturmix :)

 

UI: a második képet betennéd újra mert nem bírom megnézni.

Link to comment
Share on other sites

Melyikre gondolsz?? (kép)

Te írtad:

 

Nem sajnálom rá a pénzt, de nagyon sok ismerősőm így fejlődött, hogy nem nagyon járt terembe, és otthon edzsett nem sok cuccal. Jó csigás gépe van otthon + francia rúd, súlyzók, oszt ennyi.

És Creabost meg Volumass 35-öt szedett ritkán.

 

Itt a kép:

 

 

 

 

 

És mennyit lehet fejlődni két három hét alatt? Van valami látható eredménye?

 

Meg nálunk (falun), sajna nincs konditerem biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...