Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

én 182 centi vagyok a kép készültekor 62 kiló voltam most 67 vagyok lehet egészségtelenvolt ennyit hízni:P de nemártott mer sovány voltam

 

amiket davcsi mondott azokkal értek egyet én is, az edzés 40% és a táplálkozás 60%!! Ja és a pösti gyerekek puhányok.. hát kösz:S amugy mikor elkezdtem gyurni fél éve 60 szériáztam fekve most 80 al. 187 cm 80 kg vagyok.

írtam még annó hogy tisztelet a kivételnek, de azér bekell vallanod, hogy sok köztük nemigazán mozgatja meg a seggét

Link to comment
Share on other sites

a hasad kezed elég jó, melled vállad hátad nem nagyon van, de gondolom azóta már pótoltad azt is... :)

hasról csak annyit, hogy kb nekem is ilyen hasam van, pedig egy héten egyszer hasazok. nekem ez még a gyári izom, mert vékony vagyok, és ahogy látom te is, ezért hamar meglátszik :)

:D amugy igazad van akkor még nemigazán volt. Most azér van má, váll az elég durva, mellemen még kell formálni.

Vállam azér durva mer sovány vagyok és emiatt szálkás:P

Link to comment
Share on other sites

A fekvenyomást joggal nevezik a gyakorlatok "királynőjének". Az első kérdés amit egy laikus feltesz a testépítőnek az: "És mondd, mennyivel nyomsz fekve?". A fekvenyomás egyike a kevés alapgyakorlatoknak. Nélkülözhetetlen a felsőtest, elsősorban a mellizom fejlesztésében.

talán ezért van :) és sztem is jó gyakorlat.

 

juhzo: nekem is detto ez van, hasam vállam bicepszem minden f*sza, de a mellemre még dolgozni kell egy kicsit..

nyár közepére tök jó lesz :)

Link to comment
Share on other sites

juhzo

nem mondtad hogy GÉP nálunk nincs ilyen tehát nemtudom viszonyitani .... sima fekve egykezesekel szokták általába

igen a kocka has szép látvány de nem sokat érsz vele nyáron látják azt mondják nemrosz, de ha felsö van rajtad akkor nem a kockát veszik észre hanem, hogy de kis csoffadt vagy pedig, hogy hüü jónagy állat inkább nemszolok be,

a másik én is ismerek olyat aki focizik lejön havi 1x edzeni és 90 kilóval nyomkod fekve én meg 55-el alig birok, de ez az igazi erő ... ugyanakkor a méreteink se hasonlitanak ott meg én vagyok jobb. Ezzel nem azt akkarom mondani, hogy te 2 honap edzés után 70-el nyomkodsz és akkor te nem vagy faxa gyerek, hanem azt, hogy nem minden az erő. Legalábbis szerintem a méretek LEGALÁBB ANNYIRA számitanak, de ez csak SAJÁT vélemény! Ismerek én is olyat ha meglátod azt mondanád 150-el szériázik fekve és a 100-at se nyomja ki mindig. Igen mint a nagy öregek is megmondták nagy súly hozza a masszát de ez relativ, hogy kinek mi a nagy súly. Remélem érted, hogy nem baxo*atni akkarlak hanem tisztázni ezt.

 

Az egéségtelen hizásról pedig annyit, hogy fél év alatt 58 kilóról már 82 vagyok és 15% tzs mellé ami nem rossz, legalábbis ha befeszitem a hasam látszanak az oldalsó bordák, 173 cm vagyok.

 

Tehát csak hajrá. Csak egyet kérek gondolom nem csak nekem rossz, a : P jeleket legyél szives hanyagolni.

 

Csáó :)

Link to comment
Share on other sites

Visszatérve a súly dolgokra.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki fekve 160 kg-mal, 45 fokon 140 kg-mal nyom, nyakmögé 100 kg + 20 kg-os tárcsával húz, de húzodzkodni se előre, sa hátra se szűken nem képes.

Ahogy már többen mondták, nem az számít igazán, hogy ezt vagy azt a gyakorlatot hány kg-mal csinálod hanem, hogy arányaiban hogy mutatsz.

 

Link to comment
Share on other sites

Meglehet, félreértettétek, vagy én fogalmaztam rosszul.

Normálisan, rendes szériákat képtelen megcsinálni.

Felrántja magát, miközben előre-hátra leng, lendületből csinálja a gyakorlatot.

Az már nem megy neki, hogy egyenesen, szabályosan csinálja az ismétléseket. :)

Link to comment
Share on other sites

na erre is rákerestem.

* Precursor for the synthesis of Nitric Oxide (NO)

* Stimulation of the release of the most important anti-aging hormone in the body, growth hormone.

* Improves immune function

* Reduces healing time of injuries (particularly bone)

* Reduces risk of heart disease

* Increases muscle mass

* Reduces adipose tissue body fat

* Helps improve insulin sensitivity

* Helps decrease blood pressure

* Alleviates male infertility, improving sperm production and motility

* Increases circulation throughout the body, including the sex organs

 

 

O.O

na én meg arra lennék kiváncsi hogy mi a hátulütője ennek az "anyagnak"

Link to comment
Share on other sites

de tulajdonképpen egészséges, nem?

 

végül is az én bajom mindig a memóriazavar, és a lassú regenerálódás.

és biztosra veszem hogy ez százszor jobb mint valami betontömény proteinpor.

Segít a fogyásban... :D

Lehet hogy én is rendelek, végül is félig paraszt vagyok. :P

 

" csupa jót hallani róla, meg növekedési hormon stimuláns (állítólag) vettem próbaképp, nem drága, napi 3g, kiváncsi vagyok mifog történni biggrin.gif"

 

Majd tarts minden nap beszámolót, hogy mi lett vagy mi változott, mert erre nagyon kiváncsi vagyok.

 

 

Szerk:

LAWL

 

Muira puama

 

Mi az amit szedésével elérhetsz?

 

* Jó hatással van a libidóra

 

Link to comment
Share on other sites

hát fehérje helyett semmiképp sem jó. :D 4. nap: nincs érezhető változás

egyébként ez az:

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4867&PHPSESSID=ae4e0670e410bfe5d5210bd9a871a5d2

davcsi: a shop.builder elég megbízhatónak számít, ezértis furcsa, hogy szerintük is jó

Módosította Gabi89
Direk helyett máskor code tag.
Link to comment
Share on other sites

nézegettem itt elég sokan jártok kondizni. egy olyan kérdésem lenne hogy egy kezdőnek mit ajánlottok. nekem nem kell hogy kocka hasam meg nagy vállam legyen csak nézzek ki valahogy, mivel ilyenkor nyáron már nem nagyon focizok mire meg megint szeptember lesz meg nagyon eltunyulok, szóval csak az kellene hogy formába legyek meg erősödjek.

Link to comment
Share on other sites

nekem fehérjénél mindekénepp jobb, mert én olyan endomorf alkat vagyok,hogy még a levegőből is tudok proteint kivonni,ha még emellé szedek valami fehérjetéglát akkor megint felhízok 96-ra.

Sokszor nem tudok mindennap teljes erőbedobással edzeni, és gyakran nagyon elgyengültnek érzem magam.

Búvabaszott, meg ha rendesen kipihenem magam akkor meg egész nap kómás vagyok.

 

+ szeretnék egy kicsit fogyni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...