Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

van ez az ingyenes FittMuscle magazin abban tesztelik ezeket az uj cuccokat nagyon dicsérik őket az áruk sem vészes 1 doboz =25 tasak 6290 foint edzés előtt egy tasak és széttéped a rudat ezt nem én mondom hanem akik tesztelték

ha valaki kipróbálta kérem irja le a tapasztalatait :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

lenne pár kérdésem én most 1 hónapja járok terembe 183 cm vagyok 65 kiló 65 el edzek fekvenyomásba és 15 kiló súlyzóval bicepszezek, de nemszedek semmit, mert úgy hallodtam hogy az ilyen szintetikus fehérjéktől rákot lehet kapni nagy könnyen a kreatin meg cska felfujja az embert nagyon nehéz azt a vizet izommá gyúrni. Edzés után mindig megiszok 2 pohár friss meleg házitejet meg jól bekajolok:P Kérdéseim valaki tudna nekem adni egy jó mell bicepsz edzéstervet, hátam szerintem már egész jó minden 2 edzés hát szóval azzal nemlezs probléma. Mellem alsó részét kéne igazán megdolgozni szóval please:P

Link to comment
Share on other sites

A HotBlood ízét leginkább a Mucopront nevű köptetősziruphoz tudnám hasonlítani, tehát annyira nem rossz az ize.

Engem speciel abszolút nem dobott fel, mindössze azt tapasztaltam, mintha megemelkedett volna a testhőmérsékletem.

Link to comment
Share on other sites

lenne pár kérdésem én most 1 hónapja járok terembe 183 cm vagyok 65 kiló 65 el edzek fekvenyomásba és 15 kiló súlyzóval bicepszezek, de nemszedek semmit, mert úgy hallodtam hogy az ilyen szintetikus fehérjéktől rákot lehet kapni nagy könnyen a kreatin meg cska felfujja az embert nagyon nehéz azt a vizet izommá gyúrni. Edzés után mindig megiszok 2 pohár friss meleg házitejet meg jól bekajolok:P Kérdéseim valaki tudna nekem adni egy jó mell bicepsz edzéstervet, hátam szerintem már egész jó minden 2 edzés hát szóval azzal nemlezs probléma. Mellem alsó részét kéne igazán megdolgozni szóval please:P

 

:lol: jo hülye volt az aki ezt a sok marhaságot mondta neked :D 2pohár tejtől meg nem fogsz hízni :D

Link to comment
Share on other sites

A HotBlood ízét leginkább a Mucopront nevű köptetősziruphoz tudnám hasonlítani, tehát annyira nem rossz az ize.

Engem speciel abszolút nem dobott fel, mindössze azt tapasztaltam, mintha megemelkedett volna a testhőmérsékletem.

na ma láttam nálunk is van a terembe ugyhogy a jövő héten kipróbálom kiváncsi vagyok rám milyen hatással lesz :huh:

Link to comment
Share on other sites

lenne pár kérdésem én most 1 hónapja járok terembe 183 cm vagyok 65 kiló 65 el edzek fekvenyomásba és 15 kiló súlyzóval bicepszezek, de nemszedek semmit, mert úgy hallodtam hogy az ilyen szintetikus fehérjéktől rákot lehet kapni nagy könnyen a kreatin meg cska felfujja az embert nagyon nehéz azt a vizet izommá gyúrni. Edzés után mindig megiszok 2 pohár friss meleg házitejet meg jól bekajolok:P Kérdéseim valaki tudna nekem adni egy jó mell bicepsz edzéstervet, hátam szerintem már egész jó minden 2 edzés hát szóval azzal nemlezs probléma. Mellem alsó részét kéne igazán megdolgozni szóval please:P

elég béna vagy kispajtás hazudozásban, mert 1 hónap edzés után nem fogsz saját súlyoddal fekvenyomni, meg 15kgval bicepszezni. hanyas karod van ha annyira jó vagy?

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek ha a nyár alatt forgatok meg felülök sokat a hasamon fog látszódni azért valami hogy a nyáron mit csináltam ? :)

Őhm már régóta megakartam kérdezni de ti mennyit nyomtok ki fekve csúcson ?

fog látszani, de sztem elég kétnaponta csinálnod, nem szükséges minden nap, majd érzed. a fekve csúcs meg sok mindentől függ, milyen edzett vagy, hány kg, hány cm, hány éves, mióta edzel.

Link to comment
Share on other sites

Nekem is lenne egy kérdésem

Melyik az a gyakorlat amivel szálkásítani(vagy legalább fogyasztani)lehet a mellizmot.

Csak mert amúgy is félig endomorf alkat vagyok, és egyszerűen nem vagyok képes lefogyni a mellizmom végén "lötyögő" kis zsírdarabot.Olyan kicsi hogy elfér a tenyeremben, de nagyon irritáló , és teljesen eldeformálja a mellizmomat.

Az izmom felső része meg teljesen sovány.

A lexikonban se írnak róla semmit, mert hát persze Schwarzeneggernek sose volt úszógumija.

Valaki?

Link to comment
Share on other sites

Talán fekvőtámaszt csinálhatnál különböző válltávolságokkal de abból elég sok kéne :(

amúgy nekem is hasonló "gondom" van a hasammal. Nem látszanak a kockák pedig ha éppen úgy vagyok akkor látom hogy ottvannak csak alaphelyzetben van egy kis réteg rajta és felüléssel nem akar eltünni.

Link to comment
Share on other sites

most nemrégen hagytam abba a fogyózást, mert már idegileg nem bírtam,

3 hét alatt ledobtam 4 kilót úgy hogy minden harmadik nap mentem 7,2 kilómétert futni.

Az hagyján, de annyira visszaestem gyúrásteknikailag hogy utána már nem tudtam oldalemelést 10 kilós súllyal csinálni.De még most se tudom.

 

Olyasvalami teknikára gondoltam amitől nem esek vissza, de mégis fogyok, ha nagyon lassan is, de fogyok.

Link to comment
Share on other sites

a futás nem rossz,talán az úszást megpróbálhatnád ,1-2 hónapig ha heti minimum 2x 1-2 órát úszol az sokat fejleszt a testalkatodon :) én júliustól megyek vissza kondiba,addig itthon tartom magam formába hogy szét ne essek :D

Link to comment
Share on other sites

fogalmam se volt róla,hogy mi a winstrol ezért utánanéztem.

 

Hát egyik az hogy én fehérje-turmix, és adalékanyagok nélkül szeretném elérni célomat.

A másik az hogy én tartózkodom bármiféle drogoktól, se cigi, se pia,se kávé, steroid-se.

A harmadik meg az hogy csak 16 éves leszek :P

 

 

"a futás nem rossz,talán az úszást megpróbálhatnád ,1-2 hónapig ha heti minimum 2x 1-2 órát úszol az sokat fejleszt a testalkatodon smile.gif"

 

régen 13-14 évesen gyakran úsztam, és semmit se fogytam

amúgy se szeretek úszni, mert szétunom a fejemet a vízben

Link to comment
Share on other sites

Nekem is lenne egy kérdésem!

Hello mindenkinek Elek vagyok 50kg vagyok és 28as a karom , 2 hete edzek és szeretnek egy 50 es kart és 110 kg akarok lenni.Van 2 db 6kg-os sulyzóm, megtudok fekvőtámaszt csinálni meg felülést.Ha egy hónapig kemenyen gyurnék naponta 10-15 percet akkor lehetne e 50 es karom?

 

Lécci irjon valaki össze egy jó edzés tervet,mert szertnek lemenni a strandra 50 es karokkal és 110 kg al mert azt mondta a Jani barátom (ő is edz) hogy ez már egy komoly méret és senki se merne már ilyennel kinevetni.

 

 

Előre is köszönöm!!!

Link to comment
Share on other sites

sztem qvára hülyéskedik :D

am. ha már itt vagyok egy kérdés:

mien gyakorlatot csináljak, ha mell izomra akarok menni, főleg annak a belső részére, szóval nem a felsőre, mert oda nem találtam semmijen gyakorlatot. bodybulideren a fekvenyomást mondták, 58al szériázok, de mellem nincs, nem nyomok koxot vagy ilyesmi.

egyébként visszaolvastam, valaki írta hogy megiszik 2 pohár tejet, és leoltotta a srác hogy nem ér semmit. sztem meg ér, mert a tej teli van fehérjével, és az az izmok egyik legfontosabb alkotórésze...

ha a kérdésemre válaszolnátok megköszönném

Link to comment
Share on other sites

Belső mellizomra a szűknyomást tudnám javasolni, ám az sem ért semmit, ha nincs meg a megfelelő táplálékbeviteled, hisz ha nincs tiszta tömeged, nincs minek átalakulni. Ez a gyakorlat is inkább formáz, mint növel, ezt tartsd szem előtt. :)

 

A tej valóban jó, abban az esetben, ha az igazi tejről van szó (házitej, magas zsír és fehérjetartalommal).

Ezek a tejnek csúfolt kék/piros dobozos tejízű löttyök nem sokat érnek, vagy csak abban az esetben, ha valamilyen proteinport is keversz bele, és az nem számít koksznak.

Mellesleg az is csak akkor fejti ki a kívánt hatást, ha megfelelően eszel (többet kell, hisz turbózza a fehérjék beépülését), pihensz és lelkiismeretesen edzel.

Link to comment
Share on other sites

mell belső részére még jó lehet azis ha ugy csinálod a fekvenyomást hogy nem nyomod ki teljesen amig a karod egyenes nem lessz hanem csak a mellkasodtol vagy 15 cm re nyomod ki, aránylag kisebb sullyl és nagy ismétlésszámmal hatásos lehet, vagymég a negatív nyomástis csinálhatod ha van hozzá olyan padod.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...