Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

korlátlan? nálunk egy hónap 7 ezer!

de ismerösé a terem megprobálom lealkduni.

és jól felszerelt a terem? sajna a miénk 10 évvel ezelőtt nagyon menőnek számitott de ma már nem az kellene egy két gép de sajna a tulajnak nincs rá pénze :(

 

Link to comment
Share on other sites

Tegnap este kimentem, futottam 4 percet(az utcánkba oda vissza), és fogytam rögtön fél kilót :) Ez nem is olyan rossz, még majd futok egy pár hétig :)

egy dekát se fogytál kiizzadtál némi vizet magadból hidd el a zsirból egy deka se ment el <_<

Link to comment
Share on other sites

Tegnap este kimentem, futottam 4 percet(az utcánkba oda vissza), és fogytam rögtön fél kilót :) Ez nem is olyan rossz, még majd futok egy pár hétig :)

 

 

hát igen,abban a 2 kiló minuszban 1 deka zsír nem volt,csak ilyen melegben izzadtál,mint egy ló :)

 

Én azt szeretném kérdezni hogy a creatinak vannak-e mellékhatásai. :unsure:

 

már több száz kísérletet végeztek vele,még most sem találtak mellékhatást

Link to comment
Share on other sites

ez a medicinlabda dobálás is hasizomerősité próbálj meg mellette még sok aerob mozgást csinálni és az a vékony zsirréteg pillanatok alatt leolvad és láthatóvá válik a hőn áhitott hasizomzat

 

köszönöm a tanácsot megfogadom ;)

Link to comment
Share on other sites

A nem versenyszerű izomtömegnöveléshez is elengedhetetlen a diéta?Ezt már kérdeztem egyszer, csak nem kaptam rá választ. Azért érdekel mert 16 éves vagyok, és nincs nagyon lehetőségem a diétára, emellett iskolaidőszakban az ottani menzán ebédelek. Bár ezek ellenére figyelem,h mit eszek és az eredmény is látszik.A másik meg,h a sporthoz amit űzök, elengedhetetlen a nyúlékonyság és a gyorsaság , ezért sem gondolkodok versenyszerű testépítésben. :D

Na ennyi lenne. :)

Link to comment
Share on other sites

A nem versenyszerű izomtömegnöveléshez is elengedhetetlen a diéta?Ezt már kérdeztem egyszer, csak nem kaptam rá választ. Azért érdekel mert 16 éves vagyok, és nincs nagyon lehetőségem a diétára, emellett iskolaidőszakban az ottani menzán ebédelek. Bár ezek ellenére figyelem,h mit eszek és az eredmény is látszik.A másik meg,h a sporthoz amit űzök, elengedhetetlen a nyúlékonyság és a gyorsaság , ezért sem gondolkodok versenyszerű testépítésben. :D

Na ennyi lenne. :)

nem nem szükséges de azért figyelj oda a zsir és a szénhidrát bevitelre ne vidd tulzásba egyiket sem

Link to comment
Share on other sites

Én azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet úgy karra és mellre edzeni, hogy ne merevedjen meg a karom, mert mikor nem edzek vagy 2 hétig sokkal lazább vagyok és könnyedebb is. Állítólag nyújtanom kellene, de azt meg hogy?

igy igaz vannak különböző nyujtó gyakorlatok azokat csináld edzés után nézz utána valamelyik badis oldalon mert nembiztos hogy letudom ugy irni hogy meg is értsd :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sz.tem húzockodj :)

 

am már 4 edzésen agyok túl amióta janussz írta az edzéstervemet! nagyon durvák az edzések de kitartok :P

jöhőhéten elmegyek valami bio teches táp.kiegészítőért és azzal már jobb lesz ;)

gyúrjunk wazze

4 edzés után minek veszel táplálék kiegészítőt? :) csodákat meg ne várj semmitől inkágg egyél rendesen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...