Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Gyúrásról mindent:) Ki csinálja, mióta? ki szeretné... étrendkiegészítőktől a gorilla hormonig minden:D, eredmények...

 

láttam a hozzászólásokban hogy náhányan badizok és még ilyen téma nincs gondoltam nyitok eggyet ha kérdésetek van a gyurással kapcsolatba csak bátran ha tudok segitek higgyétek el értek hozzá

Link to comment
Share on other sites

Én 2 éve kezdtem, de sajnos sokkal több munkám lett így akkor 9 alakalom után abba hagytam a dolgot, most 1 hónapja újra járunk heti 2 alakalommal (örülök, hogy erre van időm).

Ezt a két alakalmat szétszedem lábra illetve felső testre (ezt néha egy kicsit jobban szoktam előnybe részesíteni).

Edzésem a következő képpen néz ki:

20 perc kerékpározás

5x8 szeréia a hasgépen (lábemelés)

5x8 a másik has gépen (láb magamhoz való felhúzás súllyal)

2x8 30Kg fekvenyomással

3x8 35Kg fekvenyomással

5x8 30Kg döntött mellpadon

5x8 15Kg tárogatós gépen

5x10 hátgépen (evezés)

5x10 hátgépen (súly felülről való lehúzása)

5x8 20Kg Bicepsz gyakorlatok

5x4 6Kg-os szabad súllyokkal különböző bicepsz gyakorlatok

 

Lábas napon meg ami kinmaradt

Vál

Láb

Tricebsz

 

Nagyjábból ennyi. Edzés végén betölok egy protein turmixot. És minden reggel egy kilolite kapszulát szedek, hogy fogyjak. Ugyanis nem erősödni járok le, hanem egy kicsit mozogni, meg fogyni. 1,5 Hónap alatt 10Kg adtam le. Szerintem nem rossz teljesítmény. Ti mit szóltok?

 

 

Link to comment
Share on other sites

énis gyúrok mégcsak most kezdtem akkor mikor vége lett a iskolának azota minden izomcsoportra csinálok valami feladatot : tricepsz bicepsz váll hát mell láb.....hasra sajna nem visz rá a lélek mert nagyon utálom az arra vonatkozó feladatokat ( de ebbe a hónapban azt is csinálni fogom mert muszály)...az én kedvenc gyakorlatom is a fekvenyomás abba vok a legjobb......

 

és emberek nefeledjétek magatokért gyurtok edzitek a testeteket

 

étrendkiegészítő hát nemigazán ismerem őket meg anyagilag is levagyok égve de ha valaki ismer olyan oldalt ami ezzel/ezekkel foglalkozik megoszthatná velem...köszi

Link to comment
Share on other sites

én kétnaponta csinálok 8X8 fekvenyomást 40kg-vel, valami húzóst, 8X8 30kg-val, felülést 8X10-et,fekvőtámaszt 8X10-et, nameg minden hétköznap edzés (edzés végén 90 fekvőtámasz, 5 kötélmászás is)

iszok mint atom isostart, de semmi tömegnövelő

Link to comment
Share on other sites

Akkor én is irok egy kicsit.

2 éve csinálom mondjuk ,hogy rendszeresen.

A fekvenyomás tényleg a legtőbb embernek tetszik,nekem is.

A rekord 113KG 6x. Ez a 18 éves koromhoz és 75 kg-hez elég jó asszem.Nagy kedvencem a bicepsz,az megy igen jól. :D

A táplálékkiegészitőkkel pedig úgy vagyok,hogy olyan 6 dobozzal már elfogyasztottam,de még tervbe van pár doboz. :P

 

Link to comment
Share on other sites

http://body.builder.hu/

http://body.builder.hu/steroid_index.htm4

A sima shop részben vannak az étrendkiegészítők...

 

köszi.....tényleg nagyon jó az oldal minden testépítéssel kapcsolatos dolog le van írva ami igen hasznos

 

paulbig : mert az összes hasizom erősítőgyakorlat sz*r :) de sajnos vagy nemsajnos ezis hozzánktartozik és ugyanugy edzeni kell(kéne :lol: )...szerintem

Link to comment
Share on other sites

Hi!

kb 3 éve gyúrok, de csak a nyári szünetekben. Van 1 edzéstervem ami nekem nagyon bevált (tök jól lehet vele fejlődni). Ilyenkor hetente 4x járok edzeni. Nekem is szintén a fekvenyomás a kedvencem + még a tricepsz és a bicepsz. A hasazást azt én is utálom (mondjuk nekem nem nagyon kell, mert olyan a testalkartom, ha nem edzek rá akkor is látszanak a kockák). Mióta elkezdtem edzeni kb 10 kg-ot szedtem fel (nem zsírt!) tisztán.

Nem szedtem sose semmit, meg szerintem nem is fogok (nem vagyok híve a cuccoknak).

Hát szüken asszem ennyi, mást nemtom mit írhatnék!

Link to comment
Share on other sites

Akkor asszem neki is látok. :)

 

Mint már említettem az edzéstervem 4 napos

2 ciklus, heti kétszer, pl. H-K és Cs-P.

 

Első nap

 

I. Mell

- Fekvenyomás

- Fekvenyomás 45 fokos padon

- Tárogatás fekve

II. Kar 2/1 (Bicepsz)

- Bicepsz állva

- Bicepsz 45 fokos padon

- Bicepsz scott padon

III. Has

- Felülés 45 fokos padon v. Hasprés

- Lábemelés

IV. Láb 2/1

- Vádli ülve

- Vádli állva (v. szamárvádli)

 

Második nap

 

I. Hát

- Húzódzkodás vagy húzás tarkóhoz

- Húzás háromszöggel (fentről)

- Kétkaros evezés

II. Váll

- Nyomás nyak mögül

- Oldalemelés állva

- Oldalemelés ülve döntött törzzsel

- Állig húzás

III. Kar 2/2 (Tricepsz)

- Tricepsz fekve

- Tricepsz csigán

- Tricepsz csigán kötéllel

IV. Láb 2/2

- Guggolás

- Lábtolás gépen

- Combfeszítés

- Combhajlítás

 

Mondjuk lábazni nem nagyon szoktam, mert a térdem szét van cseszve, csak vádlizni szoktam.

No, hát így néz ki az edzéstrev amit én csinálok (ajánlom nektek is). :D:D:D:D:D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én is edzek már egy jó ideje. Lassan két év már asszem, de már nem is tudom. Nem voltak nagy kihagyásaim, max. össz-visz 3 hónap, persze a rendes pihi nélkül.

 

Én kreatint szedek és az alapot (asványi anyagok és vitaminok), meg szedtem fehérjét is. Olcsóbb fajtát, mert a drágára nem futja legalább is sajnálom rá. Ja és egy kis szénhidrtátot dextróz formájában. És csoki, meg amit megkívánok.

 

Edzeni meg itthon edzek, a pincébe van rendezve. Így akármikor edzhetek. De előtte egy három hónapig eljártam, edzőterembe. Így egy kis könyörgés és némi csicsásítás után elkészült a magán edzőtermem. Nem nagy, de nekem megfelel. Az alapgyakorlatokat el tudom végezni mindet. Persze speciális gépeim nincsennek. Egy multifunkciós Arnold gold sport gépem van. Tudása: fekvenyomó pad (dönthető), csiga, haspad, láb (nyújtás, húzás), scottpad, mell gép. Kiegészítők: egyenes rúd, francia rúd, egykezes súlyzók és dúrván 250 kilónyi súly. Ja és rúdtartó és bicigli gép. És még egyéb apróságok: tükör, TV, ágy. A egész kábé egy 3x5mes teremben van. Nyáron hűvős és télen is kellemes idő van, mivel pincében van.

 

Edzéstervemről annyit hogy, most egy 6 nap/het-es edzéstervem van. Csak Vasárnap nem edzek. Az edzések időtartama rővid 30 perc+bemelegítés(ami nagyon fontos, szívtam már miatta). Mell-tricepsz, hát-bicepsz és váll-csuklya napok vannak. A lábat és a hasat hanyagolom, nem szeretem, meg a kocka hasért dolgozni kell sokat. És különben sem vágyom annyira rá. A szériák száma töbségében 4db, az ismétlések pedig 6db; de ez természetesen gyakorlatonként változhat. A súlyokat álltalában úgy álítom be, hogy teljesen ne tudjam végigcsinálni. Így ha fejlödők akkor azt észreveszem.

 

73kg körül mozgok, nem vagyok szálkás nem is akarok. A csúcsom fekvenyomsában olyan 100kg körül lehet, nem mértem már rég. Abból következtetek hogy a 3x6x85kg kimegy.

 

Nem koncentrálok sem erőbeni fejlődésre, sem kinézetbelire. Inkább a kettő közőtt valahol. Így nem keseredek ha a centi nem nő, de erőben fejlődök.

Módosította Raziel#666
Link to comment
Share on other sites

sziasztok! én csajszika vagyok! igen, én régen gyúrtam 1,5 évig, semmit sem szedtem, mert természetes akartam maradni. az olimpiába jártam, de abbahagytam, mert nagyon erősödni kezdett a csukjásizmom, a lábizmaim annyira bedurrantak, hogy volt, hogy a nadrágot nem tudtam leszedni magamról, és abban aludtam, és nem akartam a széthúzásokkal szép melleimet tönkretenni, és a terhelésektől elkezdtem fogyni, és az nem hiányzik, mert elég vékony vagyok! szóval maradt a konditorna, aerobik, utána sokat táncoltam, és ma pedig már csak napi 100 felülés, hogy szép legyen a pocim! nagyon vigyázok az alakomra. szipi :D:lol::rolleyes:

Módosította szipi
Link to comment
Share on other sites

Mik kinem derülnek. Azt hittem pasi vagy. De mostmár ezt is tudjuk, hogy nem. És még sokminden mást is megtudtunk.

 

riska: köszi. Hát igen az az egyik komoly lépcsőfok, ha valaki komolyan edz. De szerencsés vagyok, mert soha nem voltak testsúly problémáim. Talán a hasam volt nagy.

Link to comment
Share on other sites

Én is holnap reggel megyek edzésre egy szépséges leányzóval :-) Viszont ez tényleg elismerésre méltó teljesítmény. Az egyik haverom már 15 éve rendszeresen edz (1-2 kihagyással). 60Kg volt a testsúllya, most 85Kg, de 5x80Kg-al szériázik és elég szépen ki van dolgozva a felső teste. Láttam a strandos képet, tényleg ki vagy gyúrva, de ennyit nem néztem volna ki belőled. Gratula

Link to comment
Share on other sites

Én mióta edzem egy kilót sem híztam. De nézt meg Fekete Laci fiát azt hiszem Péternek hívják. 140kg-os emberek gyaláz a maga 75kg körüli testsúlyával és viszonylag magas is. Eszméletlen a srác. Ránézel kis szikkadt srácot látsz. Utánna meg látod hogy 200kgos súlyokat pakolászik. Ebből látszik nem minden arany ami fénylik.

 

Nekem meg a mellem van lemaradva és nehezebben is fejlődik, holott erőben megvagyok elégedve úgy-ahogy. De nagyon nem zavar. Nomeg azon a képen elég fehér vagyok. Nemhiába az bodybuldier bajnokságon atom barnák a csávók és olajozottak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...