Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Én még anno ittam tojást és kb. majdnem kiokádtam a belem attól a nyálkás , takony állagú létől. Azért van egy határ amit nem bírok és az az ilyen állagú izék... Mellesleg tejsavót nyomok por kiszerelésben... Első alkalommal qrva ismerős volt az íze és rájöttem , hogy nagyon hasonlít a Nitro Pure Protein nevű termékre. Nem is csodálom mivel az a termék is ebből van :P Tejsavóból...Mellesleg az normális ha a tejsavót és a dextróz szőlőcukor por őrleményt egymáshoz keverem vízzel ?

Link to comment
Share on other sites

Nálunk múltkor 1ik srác berakott 1 cd-t, 1. szám barbárfivérek (vmi zúzós trekk az új albumról.. még nem hallgattam ezér nemtom a címét..) aztán 2. furakor - mévagyilyen és utána meg bárány live @ vertigo.. Hát aznap épp guggoltam.. és egész jól sikerült az edzés ;)

 

Szerk: barbárfivérek - sziklaszív

Link to comment
Share on other sites

Egy körkérdés honnan lehet tudni hogy jön az ősz??? válasz: Egyre több ötéves gondolja azt hogy ha lejár a kondiba akkor nagy és erős lesz... Nameg a turmix naggyá tesz:D:D hát odarak. Mai kis történet eléggé elgondolkodtat, és lehet engem kicsit ellenségessé fog tenni ez a kis iromány de én no problema . Ma egy szép kis mell edzést terveztem lemegyek a terembe korábban 5 órakor hát mit látok sok sok 12 éves lent van mi a fakker?? ott nyomkodnak ruddal meg 30 kilóval fekve, gondoltam eltévedtem vagymi. Na azt nemértem hogy aki ruddal vagy 30 kilóva nyom fekve mi a fakkot keres terembe a fekvőtámasz többet érne ..... másik nagyon nagy okosság hogy az illetők valami nagyon spéci mell edzést csinálhattak mert következő gyakorlatuk fűrészelés volt a 3. meg bicepszxD. Igaz lehet valami átmozgató edzés csináltak de piff akkor is jáccanak arrébb ne tartsanak fel. Tanultam egy spéci cickányok által használt értelmetlenül szar gyakorlatot amit csak úgy hívok hogy "csavard ki a csúklód öreg úgy lesz csúcsos a bicepszed" :D Nagyon ügyes ifjú bajnok elkezdi hát úgy lesz csúcsos a bicepszed hogyha egészen bentről forgatott a csuklód :D annyira vicces volt ilyen 280fokot mozgott a gyerek csuklójaxD na és a 10 kilós kézisúlyzó meg a lendület még egy lapáttal rátett a jó hangulatra. Edzés végülis elmögyős volt :P:D

Link to comment
Share on other sites

Bran$i, én mindig viszek magamnak zenét, mert katasztrofális altató zene megy állandóan.

Van a lejátszómon egy "Gyúrós" mappa, nem sok de jó számmal. Megjegyzem én ezt a zenét elítélem, nagyon nem szeretem, de edzéshez kiváló. Na akkor:

Static X - Destroy All

Freedom Call - Warriors

Drowning Pool ft. Rob Zombie - The man without Fear

Soil - Breaking me down.

Dope - You spin me around

 

Ezek a zenék néha +5-10 kg :D Ha egyedül edzek

 

Link to comment
Share on other sites

Egy körkérdés honnan lehet tudni hogy jön az ősz??? válasz: Egyre több ötéves gondolja azt hogy ha lejár a kondiba akkor nagy és erős lesz... Nameg a turmix naggyá tesz:D:D hát odarak. Mai kis történet eléggé elgondolkodtat, és lehet engem kicsit ellenségessé fog tenni ez a kis iromány de én no problema . Ma egy szép kis mell edzést terveztem lemegyek a terembe korábban 5 órakor hát mit látok sok sok 12 éves lent van mi a fakker?? ott nyomkodnak ruddal meg 30 kilóval fekve, gondoltam eltévedtem vagymi. Na azt nemértem hogy aki ruddal vagy 30 kilóva nyom fekve mi a fakkot keres terembe a fekvőtámasz többet érne ..... másik nagyon nagy okosság hogy az illetők valami nagyon spéci mell edzést csinálhattak mert következő gyakorlatuk fűrészelés volt a 3. meg bicepszxD. Igaz lehet valami átmozgató edzés csináltak de piff akkor is jáccanak arrébb ne tartsanak fel. Tanultam egy spéci cickányok által használt értelmetlenül szar gyakorlatot amit csak úgy hívok hogy "csavard ki a csúklód öreg úgy lesz csúcsos a bicepszed" :D Nagyon ügyes ifjú bajnok elkezdi hát úgy lesz csúcsos a bicepszed hogyha egészen bentről forgatott a csuklód :D annyira vicces volt ilyen 280fokot mozgott a gyerek csuklójaxD na és a 10 kilós kézisúlyzó meg a lendület még egy lapáttal rátett a jó hangulatra. Edzés végülis elmögyős volt :P:D

 

 

Nyár elején, ahogy megkezdődött a nyári szünidő a kölyköknek volt még vicces (első egy két nap)... :D Egyik hétköznap lemegyek délelőtt (nagyon ritkán van délelőtt lehetőségem), na mondom, legalább nyugalom, csend és hullaszag lesz - erre kisvárosi edzőtermünkben vagy egy tucatnyi kölyök.... Vicces bír lenni, amikor valaki egyből a nagyobb súlyokhoz nyúl, holott alap súlyokkal kellene még kitartóan megindulnia egy jó darabig. Nem is kell talán mondanom, egy hét múlva már egyik se járt le közülük :D Volt olyan, hogy a terem bemutatása után közvetlenül szinte szó szerint elszaladt a páciensünk :D

 

Ez ám a kitartás! :D

 

Juhzo, én egyébként megvédeném azokat a kezdőket, akik 20-30 kilóval kezdik :) te se egyből hatvan-hetven kilóval kezdted :P Ha normálisan és alázattal, a dolgoknak utánanézve kezdik, akkor csak hajrá :) Azért nem mindent helyettesít a fekvenyomás sem, s egy edzőteremben legalább több feladat, v. teljes átmozgatásra is van lehetőség :)

Link to comment
Share on other sites

hujte2 Rizs-csirke:D és 1 év edzés aztán ha jó genetikával áldot meg a jó úristen akkor talán eléred a plusz 10 kilót.

Egy hónaptól ne várj csodát. Ez nem ügyességi sport ez kitartást és jó genetikai adottságokat követel.

 

Décadence őő:D hát igazad van én nem 60 kilóval kezdten hanem csak 55 el:D de én elötte is sportoltam rendszeresen.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Testépítésnél az egyik legfontosabb - ha nem a legfontosabb - dolog a normális étkezés. Napi 6-8x, előre beosztva, szénhidráttal és fehérjével tömött kajákat kell zabálni, illetve zöldség, hogy normálisan meg is tudd emészteni. :) Ha ezt betartod, nem is igazán van szükséged tápkiegre.

 

Még halkan megjegyezném, hogy az első pár hónapban amúgy sem igazán kell tömegnövelő, olyankor úgyis nősz, mint a gomba. Legalábbis velem ez volt, és 14 hónap alatt feljött 10 kg izom úgy, hogy közben tiszta szálkás maradtam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja és ha megvan a min. napi 2x-es testsúlykg fehérje + mellé az 5x-ös tskg ch, akkor ne felejts el aludni legalább 8-10 órát! Ez is fontos! Na meg mellé a napi 3 liter víz!

 

Egy hasznos cikk:

http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_06_133_alap_etkezes_2009_2.php

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Mi a véleményetek a 2009 es ms olimpiáról :D Én közvetlen a verseny elött néztem meg Jay All Acces c filmjét amely a 2008 as ms olimpia felkészüléséről szolt, és szimpatikus lett nagyon szerény. Dexter túl "kicsi" azért nem nyerhette meg az idei olimpiát, Kai Green hihetettlen tömeggel és szálkássággal állt a szinpadra akár elis vihette volna a szobrot bár végülis Jay órási tömege és tökéletes kondíciója vitt mindent.

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem elég érdekes végeredmény született! Persze nem azt mondom hogy Jay nem érdemelte meg a győzelmet, mert a tavai formája után valami bődületes változáson ment át, de azt nem értem hogy Victor Martinez hogyan rakhatták a 6. helyre??? Szerintem Phil-t és Kai-t simán verte, de meg merem kockáztatni hogy még Dexternél is egy picit jobb volt. Számomra leginkább két nagy meglepetés volt, az első Branch Warren akiben pozitívan csalódtam a másik amit viszont egyáltalán nem értek hogy Dennis Wolf miért lett utolsó??? Az az ember akiről én a Mr. O előtt 10 nappal néztem a videót az nem úgy nézett ki mint aki semmit se fog elérni idén!!! Szóval az idei O elég sok meglepetés hozott, de hát ezért szép ez a sport mert nem mehet senki sem biztosra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...