Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Hát amennyire tudom a fekvenyomó ruha hasonlít a bicajos ruhához kinézetre csak sokkal masszívabb anyag nagyon nehezen lehet felvenni és fogja az ember kezét mikor leengedi a súlyt, mintha egy rugo lenne a kezed alatt :P:P kicsit hülye megfogalmazás de szerintem eltudod képzelni.

Link to comment
Share on other sites

Milyen az a fekvenyomóruha?? Én nem tom elképzelni h h lehet az hogy sokkal többet bírsz nyomni olyanban... Vagy csak én vok ilyen hülye?biggrin.gif

 

Egy fekvenyomó ruha olyan hogy 20-an adják rád fél óráig... :P

És télleg k*rvasokat segít..

Múltkor beszéltem egy csávóval a konditerembe azt mondta, hogy versenyen ruhában 185-t nyomott... 72 kilós volt.. Ruhába 140-et nyom mondta.

Ha azt a ruhát felveszed meg se bírsz benne moccanni kb :lol: 60 kilót nem tudod leengedni..

 

Osztálytársam is nyom 100-at ruha nélkül versenyen 120-at nyomott ruhában.. (16 évesen). Meg guggolóruha is nagyon sokat számít, de ebbe már ne menjünk bele ;)

Link to comment
Share on other sites

csak az a gáz hogy akinek jobb fekvenyomóruhálya az többet bir fekvenyomni bár lehet hogy 300 kg meghaladja a testünk határait egyszerüen az izületek nembirnák el ezt a terhelést mondjuk kiugrana a válluk nyomás közben és igy viszont a ruha segit "egyben"maradni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én nem akarlak rábeszélni a danabolra, de szerintem egy próbát meg ér. Nekem mondjuk nincs tapasztalatom mert sajnos annó hamistványt kaptam, de mások azt mondják hogy sokat használ. Ja és ne legyél olyan kis naív hogy azt hiszed mivel szteroidozol nem kell olyan keményen edzeni. Ilyenkor kell csak igazán 200% csinálni minden edzést és komolyan kell figyelni a kajázásra is, mert ha ezt nem teszed meg akkor tényleg csak egy ostoba szteroidos gyerek leszel aki miután végez a kúrával 2 hét alatt leereszt. És még egy fontos dolog: komolyan olvass utánna a dolgokank és ne spórolj a levezetésen. Gondolok itt a clomydra, nolvára és esetleg a HCGre. Ha már spórolni akarsz akkor inkább rövidebb kúrát csinálj. Ja és a legfontosabb: SEMMI PIÁLÁS!!!! Elég lesz a májadnak a danával foglalkozni, nem kell neki még a pia is!!

 

Remélem tudtam valamit segíteni a dologban.

Link to comment
Share on other sites

Na végre jön egy kis szünet itt a húsvét már nagyon kellett egy kis alvás :P Étrend iszonyat hasznos kis dolog most két hónap alatt nött a karom 1.5 centit fekvenyomásba is erősödtem bár ott inkább szabályosságba lehúzásba szóval érdemes :P és már a körülöttem lévők is kezdik megszokni a csirke rizs kaját :P

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Azt akarom kérdezni hogy ehhez a cucchoz kell e szedni ösztrogén blokkolót? Segítsetek légyszíves. Kössz előre is.

 

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4840

 

Módosította Gabi89
Direkt link tilos.
Link to comment
Share on other sites

Na mi van miért nem ír ide senki?? :huh:;) Ha úgy érzem hogy hetente akár többször tudnék edzeni egy izomcsoportra.. akkor tré az edzésem?? Mostanában nem is nagyon fejlődök, pedig kajám rendben van, lehet az a gond hogy túl sokat pihenek edzés közben?? Pedig úgy tudtam hogy minél többet pihenek két széria között annál jobb, mert addig is pihen az izom v fsztuggya.. Az megoldás lenne ha levenném a pihenők hosszát 0,5-1 percre? még1 kérdés: Az intenzitás növelése mit jelent? nagyobb suly több gyakorlat v mi? :huh: üdv!

Link to comment
Share on other sites

van olyan amikor ugyérzed hogy nem fejlődsz vagy nem megy ugy az edzés akkor érdemes beiktatni egy egyhetes pihenőt és nem foglalkozni az edzéssel és mikor letelt az egy hét ugy mész vissza a terembe mint a tigris

nemérdemes tul sokat pihenni edzés közbe a használt sulytól függ de 0.5 max 1 perc pihenőnél nem kell több végül is nem beszélgetni járunk a terembe nemigaz?

az intenzitás növelése max suly kevesebb pihenő nuku duma csak edzés :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy én kosárlabdázok, 13 éves vagyok, 184 centi magas 90 kiló, és szeretnék nagyobbat ugrani , mint ami most van. Egyik haveromtól hallottam, hogy vannak ugróprogramok, amnikkel nagyobbat fogok tudni ugrani.

Légyszíves ne azt írjátok, hogy adjak le súlyomból, mert az nem szeretém, mivel kell a centerezéshez (betolni a másikat a palánk alá :) ) Légyszíves írjatok, vagy küldjetek nekem egy ugróprogramot.

 

ui: konditerembe még nem szeretnák járni, inkább otthon csinálnám

előre is köszi

Bálint

Link to comment
Share on other sites

balika95

Talán ez valamit segít:

http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_05_116_Sulypontemelkedes.php

critical_source

Itt a vitamin:

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=6384

Nem szünt meg csak új csomagolást kapott.

Módosította Gabi89
Direkt link tilos máskor használj code tag-ot.
Link to comment
Share on other sites

Na mi van miért nem ír ide senki?? :huh:;) Ha úgy érzem hogy hetente akár többször tudnék edzeni egy izomcsoportra.. akkor tré az edzésem?? Mostanában nem is nagyon fejlődök, pedig kajám rendben van, lehet az a gond hogy túl sokat pihenek edzés közben?? Pedig úgy tudtam hogy minél többet pihenek két széria között annál jobb, mert addig is pihen az izom v fsztuggya.. Az megoldás lenne ha levenném a pihenők hosszát 0,5-1 percre? még1 kérdés: Az intenzitás növelése mit jelent? nagyobb suly több gyakorlat v mi? :huh: üdv!

 

Intenzitás

 

Az edzés "nehézségi foka". Az intenzív edzés kevés pihenőt, sok súlyt jelent. Az edzés kezdőként nem intenzív, majd az intenzitást fokozni kell a súly növelésével és az edzés "pörgőssé" tételével, majd erőltetett ismétlésekkel, amikor az edzőpartner pszichológiai segítségével küzdjük le a súlyt. Az átlag edzőterembe járó edzése nem intenzív, inkább pinalegyezésnek hívhatjuk. Az intenzív edzés fáj, lihegést és teljes izom bedurranás-érzetet okoz.

 

Pihenőidő

 

A pihenőidő gyakorlottaknál annyi legyen, amíg a pulzusszám közel normálisra esik és a lihegés alábbhagy. Kezdőknél intenzitás hiányában egyszerűbb 1 perces pihenőket tartani, kisebb izmoknál pedig fél percet. A sorozatok közötti pihenőidő funkciója az, hogy az idegrendszer regenerálódjon, és az izomsejtek energiakészletei újratöltődjenek. Kisebb izmoknak pl. bicepsz, kevesebb pihenő kell, kart edzeni fél percekkel lazán lehet, miközben egy hátat nem valószínű.

Forrás

 

Amúgy én is tudnék heti 2x mellezni néha, vagy épp mást, de fölösleges, a teljes regenerálódáshoz kb 1 hét kell. Pihenj csak, az izom pihenőidőben növekszik! Az edzés legyen fárasztó akkor és ott, és akkor megtettél mindent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...