Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

beszarás :D:D Próbáljátok ki ezt az ATTACKOT annyira durva már 3 edzése használom és a hatása iszonyat komoly hihetetlen mód bedurranok és annyi energia van edzésen hogy szinte alig kell pihenőt tartani. Jobb edzés---->több izom :D:D nagyon coool termék csak ajánlani tudom az áráról meg annyit hogy 4000 forintért 25 edzésre elég szóval lazán megéri :P

Link to comment
Share on other sites

:D hát szakadással nem küszködök az is az agyatlan edzés egyik következménye. + ha kövér testalkattal rendelkezel és nem kardiózol és fogyózol szétszakadsz, vagy csak szar a genetikád....

 

érdekelne mert 1000 és 1000 féle táplálék kiegészítő létezik és táplálék kiegészítő nem helyettesít a változatos étrendet csinálj étrendet fehérjétől nemleszel nagydarab normális edzés nélkül meg megint semmit se ér és ha jól akarsz kinézni akkor az minimum 1 év de azis "JÓL" mert ha az a célod hogy nagy melled v hátad legyen az kb 2-5 év ultra jó genetikával 1-3 év.

 

egy kis olvasni való aki edzeni akar először ezze kezdje:

http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45

(több oldalas)

Módosította Gabi89
Szerkesztés gomb máskor a dupla,tripla hozzászólások helyett és a direkt linkelés is tilos.
Link to comment
Share on other sites

hát:D leírom az én kis iskolába járós gyúrós étrendemet először is kell hozzá egy műanyag dobod amibe belefér a kajád :D:D szóval reggelinek turmix 30gram whey pro+20 gram maltodextrin+50 gramm zabpehely (fraknkó kis kaja 2-3 óráig kitart) következő kajolást étvágytól függően 2 vagy 3 óra után ütemzem ami nálam fél tál rizs kb 100-200 gramm jó sokxD aztán mellé valami husit csirke, hal, pulyka, marha épp ami otthon van úgyszoktam hogy elfogyasztom ebben a szünetben a kaja felét rá 3 órára meg a másik felét aztán mikor haza jövök megint kajolok ekkora viszont vagy péksüteményt eszek vagy valami tegnap esti maradékot :P pihenő nap van akkor ilyenkor is egy turmix lemegy napi 3 turmixot iszok igaz költséges de nagyon jól lehet fejlődni tőle megint rá három órára valami muter főztje kaja ami általába valami tészta vagy husi igazából ezt a két étkezést nehéz nekem megoldani mert napi 6-7 étkezést tolok be edzésnapokor kb 6 pihenőnapokkor kb 7 három óránként délelött a nehéz ha suliba jár az ember de akkor ezt az ételhordós módszert kilehet próbálni először nagyon néztek hogy mit eszek én ennyire de már megszokták meg nem mernek beszolni :D , de a turmix a legfontosabb :P reggel edzés után és este alvás elött.

Link to comment
Share on other sites

Ha nem akarsz nagyon kítűnni a suliból akkor fogd meg a csirkemellet vágd szép szeletekre,fűszerezd be,majd süsd meg a sütőben (olaj nélkül) ha kész vagy csináljál belőle szendvicset. Persze szigorúan teljes kiörlésű kenyérből! Ha otthon vagy akkor pedig mehet a jó öreg rízs+csirke mell. A reggeli pedig 30gram whey pro+100 gramm zabpehely, ahogy azt juhzo is mondta. A tápkieg drága,de muszály, pláne edzés után, mert akkor ugye leépülnek az izmok és kell nekik a tápanyag.

Link to comment
Share on other sites

Na srácok, örömmel jelentem be visszatértem a gyúrósok közé végre, elkezdtem ujra edzeni, és ettől már most sokkal jobb kedvem van általánosságban :) Fél év kihagyás, nagyon hiányzott.....

1-2 hónap alatt visszarázódok, aztán elkezdtem gondolkodni mit is kéne venni.

 

Vkinek van tapasztalata jumbo-ról? Régen volu 35 profot vettem, de most szeretnék kipróbálni vmi újat, myomax prof, vagy jumbo.

Valamint egy vitaminos kérdés. Szerintetek is a Multi-x a legjobb? Remélem jól írtam le, nem emlékszem pontosan a nevére.

Link to comment
Share on other sites

Jumbo eléggé jó csak nagyon drága mert sokat kell belőle kajolni és emiatt gyakran kell venni multi-x meg télleg nagyon jó kis vitamin bomba. Jumbo kicsit jobb mint a volume 35 talán azért mert több benne a szénhidrát. Üdv a gyúrósok között :P

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Kérdésem az lenne hogy fehérjét be lehet e előre keverni? pl reggel bekeverem, utána mék suliba, eltelik 6-7 óra és megiszom? kissé mintha más íze lenne xD de lehet h csak beképzelem..

 

vagyis nem is fehérje, tömegnövelő. volumass 35, közepes kiszerelés, vaniliás.. ne mondjátok h nem írtam :P

Link to comment
Share on other sites

Be persze, vízzel természetesen. Semmi baja nem lesz. Én is így nyomtam annó a vm35-tel, csak nekem kókuszos volt :)

 

Bár nem árt ha hűtve van, ugy sokkal finomabb. Én terembe beadtam a pultos csajnak h tegye hűtőbe :)

 

Juhzo: Elvileg 22 napra elég, nem is magába kéne, hanem crea-bomb-os kúrát terveztem, és így nem kell túlzásba vinni.

Am fehérje is sokkal több van benne, még a myomaxnál is asszem.

Link to comment
Share on other sites

Be persze, vízzel természetesen. Semmi baja nem lesz. Én is így nyomtam annó a vm35-tel, csak nekem kókuszos volt :)

 

Bár nem árt ha hűtve van, ugy sokkal finomabb. Én terembe beadtam a pultos csajnak h tegye hűtőbe :)

 

Juhzo: Elvileg 22 napra elég, nem is magába kéne, hanem crea-bomb-os kúrát terveztem, és így nem kell túlzásba vinni.

Am fehérje is sokkal több van benne, még a myomaxnál is asszem.

 

Csak még mielőtt tévedésbe esnél. A volumassba több a fehérje mint a jumboba (volumass 100g-ból 35g fehérje; jumbo 100g-ból 22g a fehérje). Szóval és a helyedbe maradnék a volumassnal, pláne ha már bevált. A Multi-x-hez még nem volt szerencsém, de ha a hozzászólásokból indulok ki akkor nem lehet rossz cucc és az ára se olyan vészes. Ja és várom a Crea-bomb beszámolót. :D

Link to comment
Share on other sites

beszarás :D:D Próbáljátok ki ezt az ATTACKOT annyira durva már 3 edzése használom és a hatása iszonyat komoly hihetetlen mód bedurranok és annyi energia van edzésen hogy szinte alig kell pihenőt tartani. Jobb edzés---->több izom :D:D nagyon coool termék csak ajánlani tudom az áráról meg annyit hogy 4000 forintért 25 edzésre elég szóval lazán megéri :P

 

 

Én most fejeztem be egy 3hetes ATTACK kúrát!az biztos hogy nagyon jó kis cucc ;)

2dobozzal(50tasak) nyomtam be! Mellé egy kis Whey Gainer-t szedtem!

 

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Valaki tudna mondani valamilyen sportot amihez nem igazán kell a kezem vagy valamit amivel szinten lehet tartani ?? Mert sajnos nem sokára kézműtétem lessz ezért azt hiszem hogy kb 2 hónapra minimum le kell állnom sőt lehet többre is. Szóval valamilyen sport vagy tevékenységet megoszthatnátok h ne nagyon menjen le rólam amit nagy nehezen fel szedtem ..Elölre is köszönöm az ötleteket (remélem lessz) :)

Link to comment
Share on other sites

Hidd el, hogy ha eddig nem szedtél semmilyen proteint , vagy egyéb szert, akkor még fél év alatt se fogsz annyira visszaesni.

Nem tudom hogy pontosan mi miatt műtik a kezedet, de ha az inak ill. a porcok között matatnak, akkor meg ne mozdulj amíg el nem engednek a kórházból.

Ha csak kevés ideg szakad el az is maradandó.

Én focizás közben sértettem meg a jobb térdemet, azóta térdtől lefelé mindig hidegebbnek érzem a lábam,

még táborozás közbe se vettem észre hogy belefúródott egy szálka a lábamba.

Attól függetlenül 80 kilóval csinálom a lábegyenesítést fél-lábra, mégis séta közben jobbra húzok.

szar...

 

 

Link to comment
Share on other sites

bocses hogy így belevágog régebben énis ezt vallottam amit te írsz de aztán kicsikét utánnaolvastam és rájöttem hogy mekkora egy hülye voltam szóval először is ha csak otthon ülsz a kis hátsódon akkor ígyis úgyis összeesel mert a szervezetednek nem gazdaságos ha nagy vagy és osk izom van rajtad szóval ígyis úgyis összeesel szóval nemérdemes ezen gondolkozni se majd ha meggyógyul a kezed újra kezded addig pihentesd

Link to comment
Share on other sites

Na itt a lényeg

nem gazdaságos ha nagy vagy és sok izom van rajtad

Itt a trükk, hogy ha az ember megfelelően sokkolja az izmait, akkor erre a szervezet emlékezni fog,

és nem bontja le mihamarabb az izomzatot.

Ha a megemésztett fehérjék, a szerek fogyasztása alatt túlsúlyban van, akkor a szervezet az ezeket felhasználó enzimeket fogja termelni, majd ha az ellátás hirtelen abbamarad, akkor egyfajta pánik keletkezik a szervezetben és az elsődleges fehérje-alapú szerveket kezdi el bontogatni, hogy enyhítse az öntudatlan hiányérzetet.

Szvsz ha a test tudja hogy állandóan szüksége van az izmokra, akkor nem fogja ledobni.

 

Ember választja meg kinek hisz, saját magának, vagy a kinálatnak.

Link to comment
Share on other sites

Csak még mielőtt tévedésbe esnél. A volumassba több a fehérje mint a jumboba (volumass 100g-ból 35g fehérje; jumbo 100g-ból 22g a fehérje). Szóval és a helyedbe maradnék a volumassnal, pláne ha már bevált. A Multi-x-hez még nem volt szerencsém, de ha a hozzászólásokból indulok ki akkor nem lehet rossz cucc és az ára se olyan vészes. Ja és várom a Crea-bomb beszámolót. :D

 

Igen ám.... Csak a jumbo adagolása kicsit más, nagyobb az adag, és adagonként 150g ch-t és 50g fehérjét ír. Ami több mint a vm35 ben :P

Egyelőre edzek h feljöjjön ami lement, aztán majd beszámolok a crea-bombról szívesen :) Csak az is 30-40 nap os dolog :) Gondolom ti itt lesztek akkor is szal mindegy. :D

Alig várom a mai edzést, az egyik bbtv adásban (44), pont arról van szó ha vkinek röviden tapad a bicepsze (pl nekem), annak hogy jó edzeni rá, h sokkal jobban érezze, ma e szerint fogom végezni ;)

 

Amúgy egyet értek, ha vmit felszedtél már "tisztán", 1. sokkal lassabban megy le (és nem is teljesen), 2. sokkal gyorsabban jön fel. Nincs miért aggódnod.

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek egy fekvenyomó ruha mennyit segít mert szerintem iszonyat sokat ma láttam egy videó amibe egy gyerek aki szerintem iszonyat nyomin néz ki tiszta háj az egész 140 et kitolt benne de hogy hgoy azt nemtudom szabályosnak tünt de számomra hihetettlen hogy hogy bírta bár az igaz hogy fekvenyomó ruha volt rajta. A srác van vagy 90 kiló és testépítő akar lenni csak a legfontosabb dolgot elfejeti hogy kövér ember szinte 100% nem lehet testépítő, meg szálkásítani nem árt....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...