Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

hát lál ilyet nemigen szoktak mérni és tudni akarod hogy miért? mert ha valaki ilyenekkel játszik akkor dereka meg a gerince fogja bánni 70 kiló bicepszre te jó ég mien terhelést kap a hátad meg a derekad. Egyébként ha testépíteni akarsz akkor fölösleges nagy súlyal edzeni elég 20 kilóval is bicepszezned csak szabályosan csináld.

Link to comment
Share on other sites

70 kg-al még Ronnie Coleman sem szokott bicepszezni... Én maxba 50 kg-al szoktam hatszor de utána vissza is rakom 45 kg-ra mert kicsit szabálytalanul is csinálom. Attól függetlenül ilyen nagy súlyoknál már mindegy hogy szabályosan csinálod e vagy nem mert az izmod ekkora súly hatására így is úgy is nőni fog meg erősödni csak nagyobb az ízületveszély ! Viszont az a lényeg hogy ha övben edzel akkor jól húzd meg viselj alkarbandázst. Az alkarbandázst lehet csuklóból kezdve is kötni szal csuklónak se ártasz vele ha betekered vele....

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek a kreatinnak tényleg nincs mellékhatása, mert én most voltam sport orvosnál és kifejezetten le akart beszélni róla mert azt mondta a vesémnek vége lesz...:s

 

Szerintetek a kreatinnak tényleg nincs mellékhatása, mert én most voltam sport orvosnál és kifejezetten le akart beszélni róla mert azt mondta a vesémnek vége lesz...:s

Link to comment
Share on other sites

Ugyan ezt mondta az orvosa az egyik haveromnak de sztem ha nem kreatint eszel kaja helyett akkor nem lehet gond és mindent úgy kell szedni ahogy az a dobozra rávan írva ! Amúgy sztem ha az az orvos is gyúrós lett volna akkor ugyan ezt mondta volna sztem amit most én !

Link to comment
Share on other sites

Hát nem akarok senkit se rá, se le beszélni de, elég mocsok egy dolog főleg ha ezt a BIO csodát eszed. Egyél halat, vagy ha mindenképp szeretnéd, hogy egy kicsit felvizesedj, és ragaszkodsz a keratinhoz, akkor csak naponta kétszer, dobj egy kicsit a mixedbe ennyi, de ezt se tedd két hónapnál tovább.

 

Az a 16 évesen, 70 kg bicepszre,...NO komment.

Link to comment
Share on other sites

Most miért az jó juhzo ! Én gyártástechnológiai szakember szeretnék lenni a jövőben vagy valami hasonló csak hát eléggé nehéz :( Nekem ma volt gyúrás mint az állat ! Hardcorul bedurrantam csak az volt a gond hogy éhes voltam és fájt a fejem is :( Mellesleg kipróbáltam ma az Attackot a scitektől és azt kell hogy mondjam a G-bombtól a Hot Blood-ig az összes ilyen termék placebo mint az állat !

Link to comment
Share on other sites

Ezek a frissítő élénkítő szutykok, mind csak a koffein különböző fajtáitól frissít. A többi színezék és íz fokozó, azt akár meg is veheted tabletta formájában a gyógyszertárba. (ha nem szeretsz kávézni)

Régebben még lehetett kapni Mahuang illetve effedrin tartalmú élénkítő szereket de ez ma nem legális, úgy, hogy nincs is ilyen termék (hivatalosan)

 

De lehet a fejfájás oxigén hiánytól is, nem megfelelően szellőztettet teremben, vagy ha dohányzol, vagy ha csak tömegelsz és tömegelsz és elfelejtesz egy kicsit kocogni, diétázni akkor a koleszterin is tud ilyet produkálni. Vagy csak a stressz.

 

Itt egy kis trükk, ha teheted vegyél mézet nagyban, és minden edzés előtt közvetlen igyál meg annyit amennyit bírsz 0,5-1-2dl. Ettől nem leszel éhes, iszonyú erőt ad, nem fáradsz el és nem hizlal. Gyakorlatilag felrobban a véred a hirtelen megemelkedett vércukor szinttől (főleg ha inzulint használsz ajánlatos az ilyesmi)

Vagy, mézet joghurtot keverj össze, és enged fel szódával. Na ez még egy bomba. Ha egy liternél többet iszol egyszerre, bele is szédülsz egy kicsit, de utánna....

Link to comment
Share on other sites

hát nekünk van gyártástechnológia óránk is legszarabb órák egyike igaz hogy érdekes amit tanulunk de pl valaminek a működését felépítését gyártástechnológiáját elkell magyarázni hát és egy magyarázat kb 1 oldal és ilyenből kb 50 et kell megtanulni egy évben elég gas. Én amit szeretek az gyártósor programozás meg a tervezés valószínű valami ilyesmi leszek, vagy elmék CNC programozónak mert azis iszonyat jól keres. Most mechatronikára járok, talán a legnehezebb szakma (technikusi) minden nap 7:15 kör kezdődik a tanítás és fél 3 ig tart napi 8 óra általában minden héten kb 5-10 doga az csoda ha egy nap nem írunk dogát. :P dehát ez van ha valaki jó szakember akar lenni. Többet között emiatt az órarend miatt járok 7 órára edzeni.

Link to comment
Share on other sites

csak azért kérdeztem mert erőemelő versenyeken három gyakorlat van de olyan nincsen hogy ki bir többel bicepszezni mert nem lehet egyforma feltételekkel megcsinálni a gyakorlatot ki mennyire segit bele a felsőtestével stb stb

gondolom te is egészen belendited a sulyt mert azt nem tudom elképzelni hogy valaki 100 kg nyom fekve az 70 kilóval bicepszezik szabályosan próbáld ki azt hogy nekitámaszkodsz a hátaddal a falnak és ugy próbálj 6 imétlést csinálni a 70 kilóval de ugy hogy közbe a hátad végig érintkezik a fallal kiváncsivagyok az eredményre :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

A terminátor jöhet jelenteni neked apám.

Tegnap direkt megnéztem én menyit birok, feltettem 2×15kg+2×10kg meg a francia rúd súlya, összesen KB: 55kg hát ezzel 6 max de általában nem csinálom ennyivel jobb szeretem a 10-12 sorozatokat illetve azt a súlyt amivel 10-12 birok csinálni.

 

Ja a kezem így nézett ki 2005-ben. Most egy kicsit nagyobb, accem.

 

 

 

Na a viccet félre téve itt van egy oldal, hogy mi micsoda. Ezeket nem bátorítás, vagy reklám jelleggel teszem be. Hanem nekem az a tapasztalatom ha valaki akar valamit szedni, fű, ex, kokain, szteroid nincs senki és semmi aki letudná beszélni és fordítva is igaz, senkit nem lehet rá beszélni ha nem akarja.

Viszont amit látok a termekben ezzel a kérdéssel kapcsolatba az az, hogy nagyon sok a baromságból össze-vissza mértéktelenül logikátlanul történő szedés. Na ebből van mindig az óriási 'baleset'

 

http://www.tar.hu/doomed/lista.html

Link to comment
Share on other sites

Itt egy kis trükk, ha teheted vegyél mézet nagyban, és minden edzés előtt közvetlen igyál meg annyit amennyit bírsz 0,5-1-2dl. Ettől nem leszel éhes, iszonyú erőt ad, nem fáradsz el és nem hizlal. Gyakorlatilag felrobban a véred a hirtelen megemelkedett vércukor szinttől (főleg ha inzulint használsz ajánlatos az ilyesmi)

Vagy, mézet joghurtot keverj össze, és enged fel szódával. Na ez még egy bomba. Ha egy liternél többet iszol egyszerre, bele is szédülsz egy kicsit, de utánna....

nah ez kipróbálom...bár szerintem kicsit egészségtelen, hogy hirtelen megnövekedik a vércukorszint...

de majd meglássuk...

 

bár én nem járok konditerembe, emrt most nincs pénzem rá... itthon fekvőzgetek.

Link to comment
Share on other sites

Danieeels ezt a mézes cuccot kipróbálom én is asszem :P Jól is esik most az ilyesmi , mert már 1 hete bevan gyulladva a torkom eléggé erősen és hőemelkedésem is van már 1 hete szóval az edzést erre a hétre fel is függesztettem , de majd hétfőn megölöm a súlyokat az biztos !

 

U.I. Nagyon haldoklik a topik emberek senki se gyúr ? Mi a véleményetek a Gerovit kapszula szedéséről ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...