Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Az a gond az ilyen BBTV-s sorozatokban hogy mikor elkezdek egy ilyet nézi egyből én is akarok eddzeni szal megjön a kedvem ezektől hogy eddzek szal ezek jó dolgok :) Húzóckodásban az a gond hogy aki már esetleg 100 Kg fölött van annak eléggé nehéz már húzóckodni rendesen .... Mióta szedem a Nitro Pure Proteint 3 kg-ot magamra rántottam egy hét alatt szal most vagyok 100 kg ! ÁÁÁÁÁÁÁhhhh

 

amúgy mikor rendesen berurranak az izmaim akkor valóban alig tudom megérinteni a könyökömet mikor a mellem van bedurranva amikor meg a bicepsz akkor szinte nem is tudom behajlítani a karomat rendesen szal így tényleg le lehet mérni hogy jól csináltad e a gyakorlatot vagy sem :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Az edzőm szerint fontos h minden egyes széria után nyújts le, de haver edzője szerint, csak a gyakorlat végeztével kell lenyújtani, a szériák után meg épphogy rá kell feszíteni, és akk gyorsabban fejlődsz. Na most melyiküknek van igaza? :D És az edzés végeztével ér vmit ha gimnasztikázunk (törzshajlitás, karkörzés stb)? haver mondta h akk szintén nagyobb a hatás, de én úgytudtam h csak az edzés előtt kell bemelegítésnek:p üdv!

Link to comment
Share on other sites

juhzo !

 

1 hete szedem ! 3 kg-os vödörből kimerek a merőkanállal ( a merőkanál benne van a vödörben ) kb. 35 gramm " szert" és beleöntöm az Animal márkájú shakerembe majd összerázom tejjel vagy vízzel ( én tejjel jobban szeretem mert krémesebb az íze ) A kedvemet megnövelte edzés szempontjából húst is szedek magamra :P Én csak annyit kérdezek hogy vállalod ? Ez az Animal érzés haver.... Guggolásnál érzem az erőviszonyok növekedését leginkább mert eddig 120-ba guggoltam hatokat most meg 140-be :P :P De mindenkinek más jön be lehet neked nem ez a cucc lesz az ász hanem valami más de érdemes attól függetlenül ilyen dolgokat szedegetni a gyúrós illetve nem gyúrós embereknek is mert ha lehet nem is használ de beképzeled magadba egy shake után hogy nah most bevittem magamba egy kis energiát húh de jó... Amúgy reggel amikor fölkelek még ki se nyitom a csipámat már keverem is a shake-t szal reggel és este fele edzés után szedem be ezt a cuccot ! Ebben az is jó hogy nincs telenyomva szénhidráttal sok benne a fehérje ezáltal a tejsavó amiből építkezik az izom !

 

 

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3608

Nézdd meg ezt a linket ! Nekem ez van vaníliás ízben ! Megnézve a kördiagrammot láthatod hogy a kék színű azaz a fehérje részből van a legtöbb ... Sok proteinnél láttam azt hogy a szénhidrát része 70 % volt és marha drágán árultak ami sztem nem nagyon jó testépítők esetében de ez csak az én véleményem....

 

Figyelj arra is hogy ez a cucc kb. 3 hete 25 ezer Ft volt most meg 14 ezer szal én azt vallom meg sztem mindennel így van hogy ami olcsó az a drága is mert nem éri meg ... Ennek a terméknek mostanra lement az ára és sztem ezért is éri meg venni ebből... Nemhiába drága egy cucc..... De választhatsz több kiszerelésben is nem kötelező 3 kg-ot venni. Én kaptam 6 kg-ot most ezt kell elfogyasztgatnom :P

 

Kb. ennyit tudok eddig mondani mert héééj mégcsak 1 hete szedem :P

Link to comment
Share on other sites

Szívesen máskor is :P Amúgy régebben kaptam egy Kreatin kapszulákkal teli 210 darabos készítményt Bitoech cucc volt nőtt az erőm tőle elég szépen 1 hónapja átváltottam egy szkájtek kretin kapszulás dologra és miután beszedem majdnem megdöglök úgy ég a gyomorszájamnál szal sztem ezt a szkájtekes kreatint abba is hagyom .... Ezt csak azért írtam ha esetleg kreatin is kell akkor figyelj hogy melyik fajtád veszed meg....

 

Itt van a gyomorbarát kreatin :

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3927

 

 

 

Itt meg a gyomorégető :

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3908

 

Az a fúrcsa ha a hozzászólásokat nézegetitek akkor a Scitec CE Extreme messze felülmúlja vetélytársát de hát kinek mi jön be :P

Link to comment
Share on other sites

:D hát majd azt márciustól :D nyárra időzítem a csúformát:P bár a karom ígyis túl durva egyesek szerint, de most levagyok fogyva 3 hétig voltam beteg szóval gas ez a két három hét lesz míg utolérem magam, de aztán felkell szedni még 4kiló szín tiszta izmot ez lesz a következő 5 hónap feladata:P
Link to comment
Share on other sites

:D hát hidd el az is elég ha nem nyápic az ember, persze és ne higgye azt a csaj hogy kibaszottul nagy az egod:D jó szöveg sokat számít, de azse legyen túlzás. Ja és sose a legfullosabbat szemeld ki mert azok nagyon beképzeltek vagy butuskák.
Link to comment
Share on other sites

Ez így igaz :D De én egy ilyennel nyugodtan megelégednék :P :

 

_regizom_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Neeem csak vicceltem :P Ilyen lenne jó. Ezen a csajon látszik hogy nem beképzelt és még sportol is :P Az a gond a legtöbb elkényelmesedett csajban hogy nem sportolnak csak plázáznak és shoppingolnak :D

 

hmmm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Share on other sites

nah én meg pont erre mondtam hogy kinek mi jön be :P Bioteches cuccokall jobban kivagyok békülve és a haveri társaságom is Bioteches gondolom a te haveri köröd Sciteces :P Amúgy abból a PhX-ből naponta 8-at szedtem be szal sztem azért is hatott... Vagy lehet csak placebo ? Szarok rá az a lényeg hogy hat valamilyen szinten... De a kreatin szedésből most tartok pár hónap pihenőt mert azért ki kell tisztulnom valamilyen szinten szal most csak c vitamint szedek meg proteint... Viszont van Scitec termék amit vettem pl. C-1000 az a c vitamin nah az tényleg jó :P A top 100-as eladási listán nemhiába első már hónapok óta mert ár érték viszonylatban elég olcsó :P

 

http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4795

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok, szeretném komolyabban elkezdeni az edzést és érdekelne, hogy esetleg tudnátoke Békéscsabán jó konditermet és személyi edzőt esetleg vagy valami kézzelfoghatő edzéstervet amin el tudok indulni. Válaszotoket előre is köszönöm !

 

zatyi

Link to comment
Share on other sites

hát mit is mondjak ezek közül szerintem mindegyik koxol mivel nők nemigazán nézhetnek ki kox nélkül így látszik még az állukon is hogy tolták befele a tesztoszteront bár talán a legalsó (bal oldalt) csajszi nem koxolt de akkoris gusztustalan

Link to comment
Share on other sites

végre újra elkezdtem edzeni jeexD ezen héten igaz még csak 2 szer mentem mivel még csak szoktatom az izomzatomat a terheléshez így is mindenem fáj de jövő héten már 4 szer fogok menni izomcsoportokra bontva edzek majd 1 nap 1 izomcsoport. Sajna gyengültem de rendesen fekvenyomásba -10 ami eléggé mélyen érintett:P de majd 2 mell edzés után úgyis vissza erősödök :P

Link to comment
Share on other sites

próbáld ki azt hogy egy kicsit kevesebb súllyal csinálod mert egész évbe nem lehet tartani a csúcsformát kicsit pihenj addig koncentrálj vállra de egyébként nem kell sokkal nyomi fekve mert én is 80 ról visszavettem 70 re mert ha szabályosan rá koncentrálok akkor jobban bedurranok sajna 80 kiló az csak szabálytalanul megy mert akkor karból nyomom túlságosan. csinálj mondjuk 90 el pumpáló kis fekvenyomást hogy mikor kinyomod a súlyt akkor nem egyenesíted teljesen ki a karod. Az kegyetlenül befogod érezni :P

Link to comment
Share on other sites

:P O_o teljesen megvagyok lepődve mondom elmegyek 3 kor edzeni és bakker mennyi kis gyerek annyira sokan voltak hogy behalás nem akartam beszólni nekik hogy hé ne úgy csináld mert az rossz és engem idegesít ha rosszul csinálja valaki csak nincs pofám megmondani neki hogy semmit nemfog vele fejlődni, ezért inkább este 7 től edzek most már 9 ig. Ez a kényelmes időpont alig vannak a terembe aki van az meg hivatásos testépítő, szóval még az ösztönzés is megvan
Link to comment
Share on other sites

Engem most a vállam fog vissza fekve nyomásnál. :angry: Most azt kell fejleszteni. 110kilónál tartok ami azért nem olyan sok <_<

 

Ha csak nem vagy erő emelő, soha ne csapjanak be a sulyok. Mit érdekel az téged, te a testedet építed nem a súlyokat. Ez egy csapda amibe sok test építő, kondizó bele esik vége mindig a nem megfelelő eredmény vagy a sérülés. Én egy-egy pihenés után van mikor -80kg ba vagyok fekve nyomásnál, de mindig minden körülmények között be tudom durrantani a mellem és ez a lényeg.

Nézd meg ezt a srácot Ö J.J. Marsh soha nem nyomott nagyobb sullyal fekve mint 105kg

 

 

Ha adhatok egy javaslatot, legyen A és B edzés heted.

Az A héten mondjuk csak kézi súlyzóval és géppel edz, a B héten pedig kétkezes nehéz súllyal és más gyakorlatot mint az előző héten csináltál ugyan arra az izomra. ( brutális erő és formát hoz, megfelelő táplálkozás pihenés mellet)

 

PL:

Mell, A:

Egy kezes fekve nyomás 3-4×8-12

45 fokospadon gépi tárogatás 3×12

Mell gép 3×12

Szük nyomás sima padon 3-4×8-12

 

Mell, B:

Fekve nyomás (lehet piramis vagy fogyó rendszer) 4-6×6-12

30 fokospadon egy kezes súllyal tárogatás 3×12

45 fokospadon kétkezes nyomás 3×8-12

Állva csigás lehúzás 3×max

 

NEM vagyok edző, csak saját tapasztalatimat osztom meg.

Link to comment
Share on other sites

hát igen énis sokáig szám szerint 5 hónapig arra mentem hogy minnél nagyobb súllyal tudjak szériázni aztán jöttem rá hogy semmi értelme mert kisebb súly még talán jobb is mert a szabályosság a maximális vérbőség a cél. :P

 

Gyúrjunk wazze:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...