Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Sztetek ez jó edzésterv egy kezdőnek?

 

Szerda, Szombat:

Mell:

- fekve nyomás széles fogással 5×10

- Nyomás 45°-os padon 5×10

- Tárogatás vízszintes padon 4×12

 

Hát:

- Húzódzkodás 6×MAX

- T-rudas evezés széles fogással 5×10

- Lehúzás mellhez 4×12

 

Váll:

- Nyak mögötti nyomás 5×10

- Oldalemelés állva kézi súlyzóval 4×12

- Előreemelés rúddal 4×12

 

Has:

- Római szék 6×40

- Lábemelés ferde padon 6×25

 

 

Csütörtök, Vasárnap:

Láb:

- Lábtolás 5×10

- Lábnyújtás ülve gépen 4×14

- Lábhajlítás hason fekve gépen 4×14

- Szamár vádli 6×20

 

Kar:

- Bicepsz állva egyenes rúddal 5×10

- Bicepsz ülve gépen szűk fogással 4×12

- Koncentrál bicepsz ülve 4×12

 

- Homokra engedés francia rúddal 5×10

- Letolás felső csigán 4×12

- Tolódzkodás gépen ülve 4×12

 

Has:

- Római szék 6×40

- Lábemelés ferde padon 6×25

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jobban is teszed, hogy abba hagyod....

te és a haverod is a "luzer vagyok üsetek" kategoriába tartoztok..

nem tudom miért hiszik sokan, hogy a rendesen evés az-az, hogy megeszik 2tál fözeléket, vagy 3tál levest... 600gr rizs és félkiló hús naponta... ha ettöl nem hizzol 1 hónap alatt 5 kilót.. akkor jobb ha elásod magad

 

600gr rizs és fél kiló hús! Húson meg rizsen éljek wazze???

Én nem mondtam rád semmi sérttőt, úgyhogy te se sértegessél már! Kösz!

 

Olyan nincs hogy 6 éve rendesen gyúr és 32-es karja van. Nem a földön született az biztos tongue.gif.

Nekem is lehetett olyan 32 rá egy évre 37, most 45. Első évben én se fejlődtem olyan sokat .. De nem hagytam abba wink.gif most már megérte! És egy jó darabig nem is fogom befejezni. Jó munkához idő kell.. wink.gif

 

6 éve, de ő nem jár kondiba, csak otthon nyomja 6 éve! 32-es karja van lemértük.

 

Biztos h valamit elba*zól. Lehetetlen h ne hízz normális táplálkozással, edzéssel és ráad még táp. kiegekkel...Én, úgy h tudom h szarul kajálok(rendszertelenűl és ráad a fehérje bevitelem is igen csak kevés rendes kajából) még ígyis híztam 2hónap alatt 2,5-3kg-t. Igaz, minden nap szedek kreatint, vitatamint és fehérjét.

 

Hát igen, én is ezt mondom, hogy valami nincs rendben velem!

 

azár az érdekes hogy 6 hónapja edz:P és csak 32 es karja van nekem alapból 33 as volt szóval nemtom tongue.gif de jó munkához idő kell;)

 

6 éve:P Neki alapból nem tudom hányas volt már. De ő 180 valahány centi és 67kg! De viszont a hasa meg a háta az izmos.

Én meg vagyok 57 kg (vagy nem tom má':D) meg 178 CM!! 27-es kar:D:d

 

Link to comment
Share on other sites

600gr rizs és fél kiló hús! Húson meg rizsen éljek wazze???

fejlödni akkarsz? akkor igen. ha nem, akkor meg ne is kinlodj, mert számodra értelmetlen, meg a haverodnak is... meg ne is mond, hogy csak 27-es fogpiszka.. kit érdekel? van lehetőséged javitani rajta, de te azt nem akkarod, akkor meg? majd ha egyszer valaki bever egyet, akkor azt mondod majd nekem, hogy köszi, hogy megmondtad, hogy lehetek hatalmas, és, hogy vághatok vissza annak aki bevert egyet..

vagy szivj el egy jó kis spanglit, attól is lehet izmot növeszteni :D

Link to comment
Share on other sites

Az a rossz csak, hogy én még rendesen sem tudok kajálni!

Minden reggel 5-kor kelek, és általában 17:30-ra érek haza!

Három órát buszozok oda-vissza minden nap. Sajnos csak szendivcsen kell élnem szinte egész nap.

Max este tudok rendesen kajálni, na meg hétvégén, meg ha nincs iskola.

Amúgy nem vagyok balhés tipus, életemben egyszer sem kötöttek még rám.:D

Nincs időm sajnos minden nap húst meg rizst enni, mert nincs erőm még miután hazaértem főzni. Tanulni is kell néha :Pazt kell ennem amit itthon főznek :D

 

Ja és nem élek drogokkal :D Csak cigi meg néha egy kis pia más nem :P

Link to comment
Share on other sites

Jó lenne pár kg-ot hízni, de gyúrni kéné rendesen, enni meg kondiba eljárni, mert itthon nem elég az a pár súly, súlyzó ami itthon van. Már van konditerem itt nálunk, csak az a baj 17:30 ra érek haza, kajálok, megtanulok és már semmire nincs energiám, max gépezek, zenét halgatok meg ilyenek.

De suliba tesi órán mindig a kondiba vagyok :D Már kinyomtam fekve 5-ször a 20 kg-ot! Nagyon jó :D Egyedül én! A többiek fociznak, meg kéziznek, én meg egyedül a kondiba!

 

Link to comment
Share on other sites

Ja és nem élek drogokkal

pedig néha jó, hidd el.. nem azt mondom, hogy naponta, hanem havi 1x jól jön, még az agyad is élénkeb lesz utána..

 

Sajnos csak szendivcsen kell élnem szinte egész nap.

szerinted az ételhordot miért találták ki? én is abba szoktam berakni reggel a kaját, és estig elég

Link to comment
Share on other sites

Jó lenne pár kg-ot hízni, de gyúrni kéné rendesen, enni meg kondiba eljárni, mert itthon nem elég az a pár súly, súlyzó ami itthon van. Már van konditerem itt nálunk, csak az a baj 17:30 ra érek haza, kajálok, megtanulok és már semmire nincs energiám, max gépezek, zenét halgatok meg ilyenek.

De suliba tesi órán mindig a kondiba vagyok :D Már kinyomtam fekve 5-ször a 20 kg-ot! Nagyon jó :D Egyedül én! A többiek fociznak, meg kéziznek, én meg egyedül a kondiba!

A rúd súlya nincs beleszámolva a 20kg-ba, ugye?

Link to comment
Share on other sites

na jobban ment mint vártam 70 -nel nyomtam fekve 5x10-et szüken 5x8-at szintén 70-el egy kis mellgép egy kis tricepsz és a végén tolóckodtam 5x8-at most este fél kilenc van még nem érzek semmit de holnap biztos lesz izomlázam a holnapi edzés sokkal nehezebb lesz de nembaj ezután mindig könnyebb lesz minden edzés :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:D nem rossz Crit neked bejött a No1. protein? mert én nekem a bal keze 2 hét alatt 1 centit nőt amit elég durva:P csak amit most vettem elég rossz ízű szó szerint hányadék ilyen vegyszer ízű valamit blá erdei gyümölcsöset ne vegyetek :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...