Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

hát :P én mindig mást hallok egyik gyerek azt mondja hogy 16 év alatt ne edz másik hogy 14 de szerintem egyéne válogatja hát 10 éves korba nem ajánlott meg növésbe lévő gyerekeknél se de szerintem kis súllyal csinálod akkor nem lesz belőle probléma 10 kiló fekvenyomásba meg lazán mehet :P az nem gától semmibe szerintem

 

NEM TÍZ KILÓ hanem ha 10 ismétlést megtudsz csinálni adott súllyal akkor nem nyom össze, de ha beszarsz 8 alatt az már összenyom.

Link to comment
Share on other sites

egyátalán nem kell isteníteni a koxot...sőt.szerintem mindneki jobban jár ha naturélba(táp.kiegekkel) nyomja...Én is csak azért kezdtem bele mert türelmetlen vagyok. bocsi a helyes írási hibákért, de nem rég értem haza céges buliról :)(pár tequila és egy kis ez az lecsúzoszott:D)

Link to comment
Share on other sites

asdasd azért lehetne finomabb hangot is megütni...

Én senkinek se ajánlom a steroidokat, de lebeszélni se szabad senkit róla...

Mai napig gyomor, has, máj, vese, fej, nyirok-i fájdalmakkal kelek - fekszek, de mégis azt mondom megérte és ha megint ott lennék, hogy döntenem kéne én megint elkezdeném az egészet...

 

Link to comment
Share on other sites

Én többször kezdtem már el ...de valamiért mindíg abba kellett hagynom ...

Mostis edzenék szívesen (a sulimnak nincs tornaterme, és koditerembe mehetünk ingyen), csak most a jogsira összpontosítok ...

Az étrendkiegészítőkről nincs sok véleményem, mivel én csak a kreatin-t próbáltam (nem használt semmit, ugyanúgy fejlődtem mint anélkül), ha rendesen ráfogom szánni magam az edzésre akkor szerintem a tömegnövelőt próbálom ki ...

Link to comment
Share on other sites

Olyan nincs, hogy nem nagy súllyal csinálod. Akkor maradsz kisebb, ha nem kajálsz mellé eleget, mivel a szervezet az izomnövekedésedre is fordítani fog, nagyjából ugyanannyi tápanyagból. (én is 14 évesen kezdtem, 173-4 centisen, lehet hogy éppen 2 méter lennék, de így is 10 centit nőttem)

Link to comment
Share on other sites

xD jajj bakker most ha nyomkodtok kis 50-60 kilóval az nem nagy súly a nagy súly 95 fölött kezdődik kb mert most 14 évesen elkezdesz 35 kilóval nyomkodni az télleg nagyon káros paraszt gyerek többet cipel a tanyán......

Link to comment
Share on other sites

Na én is írok a fórumra, már egy ideje olvasgatom. Én 2 éve kondizom,heti 3 alkalom, egy nap kb. 1,5 órát edzek. Kondi mellett küzdősportra járok nekem ez így nagy hatásos és gyorsan fejlődök. 2 éve még eléggé túlsúlyos(120kg) voltam. :rolleyes: Ezt sikerült átalakítanom izomra, most 105 kiló körül vagyok. Eddig semmilyen étrend kiegészítőt nem szedtem most gondolkodok rajta... A hervisbe láttam 1kg-os "fehérjeport" 3 ezerért. Ez szerintetek ér valamit vagy érdemes-e a drágább No.1 termékek közül válogatni?

Link to comment
Share on other sites

No1 protein is a körül van :P most akciós 9900 3 kiló 750 gramm pedig 2750 nálunk:P amugy crit most kaptam egy tippet hogy úgy kell szedni a proteint hogy edzés után és este mert este fejlődsz akkor nő az izomzatod ezt mondta ma egy faszi

 

és grat a fogyázhoz:P elég szép lement 15 kiló ami nagyon komoly:D

Link to comment
Share on other sites

Én már feladtam a gyúrást! Semmit nem fejlődök! Nem megy ki már a 20 KG se fekve konditerembe. Pedig itthon rendesen csinálom, szedem a fehérjét, rendesen eszek, sőt már nem is cigizek annyit! Szóval: nem érdekel a gyúrás!

 

Haverom, aki már 6!! éve gyúr 32-es karja van, és 63 kg! és 180 valahány centi magas. Egyszerűen nem fejlődik! Pedig ő életében egy szál cigire nem gyújtott rá, és egy sörnél többet nem ivott meg, sem édes löttyöket, sem kólát nem iszik!

És rendesen eszik!

 

Nem az a célom hogy egy Ronnie Coleman legyek 3 hónap alatt, de azért hízhatnák legalább pár kilót, vagy erősödnék valamit, de nem.

Most mérekeztem tegnapelőtt, semmit nem híztam! Erősebb sem lettem, sem nem híztam, izmosabb se lettem. És nem is érzem, hogy az erőnlétem nagyobb lenne.

Link to comment
Share on other sites

Én már feladtam a gyúrást! Semmit nem fejlődök! Nem megy ki már a 20 KG se fekve konditerembe. Pedig itthon rendesen csinálom, szedem a fehérjét, rendesen eszek, sőt már nem is cigizek annyit! Szóval: nem érdekel a gyúrás!

 

Haverom, aki már 6!! éve gyúr 32-es karja van, és 63 kg! és 180 valahány centi magas. Egyszerűen nem fejlődik! Pedig ő életében egy szál cigire nem gyújtott rá, és egy sörnél többet nem ivott meg, sem édes löttyöket, sem kólát nem iszik!

És rendesen eszik!

 

Nem az a célom hogy egy Ronnie Coleman legyek 3 hónap alatt, de azért hízhatnák legalább pár kilót, vagy erősödnék valamit, de nem.

Most mérekeztem tegnapelőtt, semmit nem híztam! Erősebb sem lettem, sem nem híztam, izmosabb se lettem. És nem is érzem, hogy az erőnlétem nagyobb lenne.

erre mondják hogy tipikus kezdő!

aki 1-3 hónapig nyomja az kezdő, aki 4-6 az már komolyabban gondolja és így tovább

 

Link to comment
Share on other sites

Olyan nincs hogy 6 éve rendesen gyúr és 32-es karja van. Nem a földön született az biztos :P.

Nekem is lehetett olyan 32 rá egy évre 37, most 45. Első évben én se fejlődtem olyan sokat .. De nem hagytam abba ;) most már megérte! És egy jó darabig nem is fogom befejezni. Jó munkához idő kell.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Biztos h valamit elba*zól. Lehetetlen h ne hízz normális táplálkozással, edzéssel és ráad még táp. kiegekkel...Én, úgy h tudom h szarul kajálok(rendszertelenűl és ráad a fehérje bevitelem is igen csak kevés rendes kajából) még ígyis híztam 2hónap alatt 2,5-3kg-t. Igaz, minden nap szedek kreatint, vitatamint és fehérjét.

Link to comment
Share on other sites

Én már feladtam a gyúrást! Semmit nem fejlődök! Nem megy ki már a 20 KG se fekve konditerembe. Pedig itthon rendesen csinálom, szedem a fehérjét, rendesen eszek, sőt már nem is cigizek annyit! Szóval: nem érdekel a gyúrás!

 

Haverom, aki már 6!! éve gyúr 32-es karja van, és 63 kg! és 180 valahány centi magas. Egyszerűen nem fejlődik! Pedig ő életében egy szál cigire nem gyújtott rá, és egy sörnél többet nem ivott meg, sem édes löttyöket, sem kólát nem iszik!

És rendesen eszik!

 

Nem az a célom hogy egy Ronnie Coleman legyek 3 hónap alatt, de azért hízhatnák legalább pár kilót, vagy erősödnék valamit, de nem.

Most mérekeztem tegnapelőtt, semmit nem híztam! Erősebb sem lettem, sem nem híztam, izmosabb se lettem. És nem is érzem, hogy az erőnlétem nagyobb lenne.

jobban is teszed, hogy abba hagyod....

te és a haverod is a "luzer vagyok üsetek" kategoriába tartoztok..

nem tudom miért hiszik sokan, hogy a rendesen evés az-az, hogy megeszik 2tál fözeléket, vagy 3tál levest... 600gr rizs és félkiló hús naponta... ha ettöl nem hizzol 1 hónap alatt 5 kilót.. akkor jobb ha elásod magad

Link to comment
Share on other sites

Sztetek ez jó edzésterv egy kezdőnek?

 

Szerda, Szombat:

Mell:

- fekve nyomás széles fogással 5×10

- Nyomás 45°-os padon 5×10

- Tárogatás vízszintes padon 4×12

 

Hát:

- Húzódzkodás 6×MAX

- T-rudas evezés széles fogással 5×10

- Lehúzás mellhez 4×12

 

Váll:

- Nyak mögötti nyomás 5×10

- Oldalemelés állva kézi súlyzóval 4×12

- Előreemelés rúddal 4×12

 

Has:

- Római szék 6×40

- Lábemelés ferde padon 6×25

 

 

Csütörtök, Vasárnap:

Láb:

- Lábtolás 5×10

- Lábnyújtás ülve gépen 4×14

- Lábhajlítás hason fekve gépen 4×14

- Szamár vádli 6×20

 

Kar:

- Bicepsz állva egyenes rúddal 5×10

- Bicepsz ülve gépen szűk fogással 4×12

- Koncentrál bicepsz ülve 4×12

 

- Homokra engedés francia rúddal 5×10

- Letolás felső csigán 4×12

- Tolódzkodás gépen ülve 4×12

 

Has:

- Római szék 6×40

- Lábemelés ferde padon 6×25

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...