Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Nandiee csak egy jó tanács: Ha anabolikus hatású gyógyszerekre adod a fejedet, akkor kérlek legalább ne az orális úton szedhető készítményeket válaszd. Gondolom te is 17-18 éves korodat éled. Ilyen korban a gyomrod nem fogja tudni még teljesen feldolgozni az anabol különböző fajtájú tablettáit (danabol, dianabol, thai anabol stb.) Nem akarlak lebeszélni a steroidról mert engem se tudtak anno, viszont annyit szeretnék mondani, hogyha egszer elszántad magad akkor dönts az ampullás steroidok mellett. Mondok is egy példát: mivel tömeget szeretnél növelni, viszont fiatal vagy, ezért a legjobb megoldás a deca-durabolin. Ha rendesen és becsületesen táplákozol és edzel mellette akkor másfél két hónap alatt magadra szedhetsz 10-12 kilót. Természetesen utókúrának Hcgt is kell "szedni" hogy a hormonháztartásod helyre álljon és a heréid ne sorvadjanak el.

 

üdv

Link to comment
Share on other sites

Nandiee csak egy jó tanács: Ha anabolikus hatású gyógyszerekre adod a fejedet, akkor kérlek legalább ne az orális úton szedhető készítményeket válaszd. Gondolom te is 17-18 éves korodat éled. Ilyen korban a gyomrod nem fogja tudni még teljesen feldolgozni az anabol különböző fajtájú tablettáit (danabol, dianabol, thai anabol stb.) Nem akarlak lebeszélni a steroidról mert engem se tudtak anno, viszont annyit szeretnék mondani, hogyha egszer elszántad magad akkor dönts az ampullás steroidok mellett. Mondok is egy példát: mivel tömeget szeretnél növelni, viszont fiatal vagy, ezért a legjobb megoldás a deca-durabolin. Ha rendesen és becsületesen táplákozol és edzel mellette akkor másfél két hónap alatt magadra szedhetsz 10-12 kilót. Természetesen utókúrának Hcgt is kell "szedni" hogy a hormonháztartásod helyre álljon és a heréid ne sorvadjanak el.

 

üdv

 

Köszi a tanácsot, nem Te vagy az első, aki mondja. Sajnos iszonyatosan utálom a tűt, de megfontolom a dolgot. Hét közepére tervezem a megvételt, szóval van még egy kis időm. Képben vagyok, nem egy barátomat Én szúrtam mint decával, mint szuszival. Tudom h ezek jobbak lennének. Fosok is a danaboltol, nem hallottam túl sok jót róla. Ha lenne bármi vese, máj fájdalmam abba hagyom a szedést és jöhet proviron. Más problémám nem lehet belőle, ha jól tudom, esetleg még furunkulusz, de nem igazán vagyok hajlamos a pattanásokra, remélem erre sem. Deca-durabolionbol szted hány ampulla lenne optimális? Amúgy eltaláltad, 18 vagyok.

 

Szerk: Berto, ha jól vélem te is képben vagy. Esetleg vmi hozzá fűzni való?:)

Link to comment
Share on other sites

Köszi a tanácsot, nem Te vagy az első, aki mondja. Sajnos iszonyatosan utálom a tűt, de megfontolom a dolgot. Hét közepére tervezem a megvételt, szóval van még egy kis időm. Képben vagyok, nem egy barátomat Én szúrtam mint decával, mint szuszival. Tudom h ezek jobbak lennének. Fosok is a danaboltol, nem hallottam túl sok jót róla. Ha lenne bármi vese, máj fájdalmam abba hagyom a szedést és jöhet proviron. Más problémám nem lehet belőle, ha jól tudom, esetleg még furunkulusz, de nem igazán vagyok hajlamos a pattanásokra, remélem erre sem. Deca-durabolionbol szted hány ampulla lenne optimális? Amúgy eltaláltad, 18 vagyok.

 

Szerk: Berto, ha jól vélem te is képben vagy. Esetleg vmi hozzá fűzni való?:)

 

 

14 ampullát ajánlanak de ezt attól függően hogyan érzed magad lehet növelni 18ig is csak utána időben kell hcgt bökni :)

Link to comment
Share on other sites

vizzel iszom :P elég vicces volt ez a mai edzés elnéztem egy másik terembe és odamentem a fekvenyomó padhoz elkezdtem 80 al szériázni befigyel jó kis kiegészítő ez a no1 mert most ment a 6 80 al és odajönnek hogy azta mióta csinálod meg szedtél ugye valamit mondom nem:P eléggé jó volt jól esett a dicséret :P

Link to comment
Share on other sites

Megfogadom a tanácsot. Deca mellett döntöttem, reméljük beválik és megéri szét szuratni a seggem:).

 

Bármi kérdésed van csak szólj és megpróbálok segíteni. Miután végzetél a decával én szednék még mellé 200 szem winstrolt is a szálkásabb hatás kedvéért majd ha elfogyott a 200 db akkor 2-3 nap pihenő után mehet a Hcg...Hajrá :)

Link to comment
Share on other sites

Megfogadom a tanácsot. Deca mellett döntöttem, reméljük beválik és megéri szét szuratni a seggem:).

megfogja hidd el.. sokka jobban hasznosul a szuris mint a szemes.. egyik haverom is azt nyomtatott ápr-máj-ba 2 honap 8-10kiló izom..

meg fekvenyomásba addig 120-al nyomott utána meg 170

 

:P szteroidtól nem fogsz hízni:P az csak a regerálódást gyorsítja ha annyira hízni akarsz vegyél tömegnövelőket.

te tényleg ennyire gyökér vagy vagy csak teteted?? a szteroid szerinted mit csinál? segitek nagyobb fejlödésre serkenti a szervezetett ergo gyorsabb regenerácio és növekedés, azaz hizás.. a tömegnövelök egy szint után már szart se érnek

Link to comment
Share on other sites

juhzo most lett meg a NO 1 protein, és neked is olyan iszonyatosan kicsi a kanál? csak 15g mér...

 

te tényleg ennyire gyökér vagy vagy csak teteted?? a szteroid szerinted mit csinál? segitek nagyobb fejlödésre serkenti a szervezetett ergo gyorsabb regenerácio és növekedés, azaz hizás.. a tömegnövelök egy szint után már szart se érnek

 

szerintem nem kéne isteníteni a koxot

Link to comment
Share on other sites

juhzo most lett meg a NO 1 protein, és neked is olyan iszonyatosan kicsi a kanál? csak 15g mér...

 

 

 

szerintem nem kéne isteníteni a koxot

nem istenitem csak mondom, hogy nem csak a regenerácioba segit..

juhzo.. a hiás nem csak hájra izomra is vonatkozhat ennyi

Link to comment
Share on other sites

ááh meghúztam a jobb vállamat fekvenyomás közben és ez így elég $zar :( másfél évvel ezelőtt is meghúztam és ugyan olyan érzésem van mint akkor pedig rendesen bemelegítettem ..... 72kg-ról fölugrottam 102-re de álltalában mindíg így csinálom és nem húzódott meg semmim erre meg tessék ma majdnem szétszakadtam ..... Nah mindegy pici pihentetés remélem segít majd valamit... Tényleg azt olvastam és azt is hallottam vlahol ha esetleg fáj egy ízületed akkor nem szabad pihentetni úgymnd mert azzal még nagyobb kárt teszel az ízülettel mert nem is erősőödk az meg a másik hogy mikor elkezdesz rá eddzeni újra akkor mégjobban fog fájni.. Ez olyan kutyaharapást szőrivel szindróma :P

Link to comment
Share on other sites

hát :P én mindig mást hallok egyik gyerek azt mondja hogy 16 év alatt ne edz másik hogy 14 de szerintem egyéne válogatja hát 10 éves korba nem ajánlott meg növésbe lévő gyerekeknél se de szerintem kis súllyal csinálod akkor nem lesz belőle probléma 10 kiló fekvenyomásba meg lazán mehet :P az nem gától semmibe szerintem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...