Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

Kezdo vagyok a temaban s szeretnek nemi hizast elerni mert 62 kg vagyok 177 cm, kicsit jolene hizni meg formalodni .Arra lennek kivancsi h milyen tomegnovelovel s milyen edzestervel lenne jo kezdeni!Elore is koszonom a segitseget mindenkitol!

Udv:mindenkinek aki jartas a temaban!

Link to comment
Share on other sites

Egyből suli után mék kondizni max fél 3ra oda is érek, egy nap 3 izomcsoportot edzek (pl: mell/ hát/ váll + hasra egy gyakorlat) haverok meg akkor érkeznek, mikorra én már kész vagyok, szal nem dumálom el az időt és így fél 5re vagyok kész, 5re haza is érek. .. Két széria között 1 percet pihenek) egy izomcsoportra 3 gyakorlatot csinálok általában 5-6× 10-12-t)

Na akkor: 1 gyakorlat kb 40 sec+ pihenő 60 sec==> 100sec (100×5= 500 sec [mivel 5 széria]) 500×3=1500 sec (mivel egy izomcsoportra 3 gyakorlat. 1500×3= 4500 sec (mivel 1 nap 3 izomcsoport) + edzés végén felülés ferde padon 8×40 felülés... az kb 8×60 sec + 8×60 sec pihenő... az 16×60 sec= 960 sec. 4500 + 960 = 5460. osztom 60-al, hogy megkapjam az időt percben: 91 perc. Szal télleg nem 2 óra, csak másfél, valszeg többet pihenek 1 percnél. meg ha rajtam marad a rúd és le kell szedni az is + 1perc :lol: + az út is madjnem 45 perc ide-oda. azért jött ki 2 óra :) bocs a fárasztásért, de erre már amúgy is kíváncsi voltam :lol:

 

ezt most csináltam gép előtt:

200809232003242222.jpg

xD

Komolyan így nézel ki mer akkor behalok eléggé durva:D

Link to comment
Share on other sites

én most olyat hallottam, hogy nem kell számolni szériánként az ismétlést, hanem egy szériát 30-40 mp-ig kell csinálni.

 

más: most a teremben egy nagyobb gyerek mondta, hogy nem kell teljesen átfogni a rudat, mert akkor nagyo nagy súly megy a tenyerem felső részére, hanem ahogy van a hüvelykujjam töve, azza legy síkban kell a rudat megfogni, szóval a tenyerem alsó részével, hogy majdnem kiessen. szóval értitek, kicsit bonyolultan írtam le:D lehet, hogy ti már így fogtátok rég, de én ezt csak tegnap tudtam meg, ki is próbáltam, és SOKKAl nagyobb "nyomatékot" tudtam leadni :D mert éreztem, hogy nem "hajlik hátra" a tenyerem. ja és most a fekvenyomásról beszéltem

Link to comment
Share on other sites

én most olyat hallottam, hogy nem kell számolni szériánként az ismétlést, hanem egy szériát 30-40 mp-ig kell csinálni.

 

más: most a teremben egy nagyobb gyerek mondta, hogy nem kell teljesen átfogni a rudat, mert akkor nagyo nagy súly megy a tenyerem felső részére, hanem ahogy van a hüvelykujjam töve, azza legy síkban kell a rudat megfogni, szóval a tenyerem alsó részével, hogy majdnem kiessen. szóval értitek, kicsit bonyolultan írtam le:D lehet, hogy ti már így fogtátok rég, de én ezt csak tegnap tudtam meg, ki is próbáltam, és SOKKAl nagyobb "nyomatékot" tudtam leadni :D mert éreztem, hogy nem "hajlik hátra" a tenyerem. ja és most a fekvenyomásról beszéltem

én most olyat hallottam, hogy nem kell számolni szériánként az ismétlést, hanem egy szériát 30-40 mp-ig kell csinálni.

ez változó.. van akinek az is kevés.. nekem pl. vannak gyaksik ahol sok is.. mert hamarabb megvan a maximális vérbőség... de pl. a kétkezes bicepsznél meg csak akkor érzem mikor már végeztem a sorozatal.. meg kell ismerned, hogy mire, hogy reagál a tested ;)

 

stevie, meg Robinho11: pár oldallal hátrébb, írtam hasznos tippet, amik már nem 1 embernek váltak be innen is

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Nem vagyok túl jártas ebben a témában. Igazából ez a része sosem érdekelt annyira, de volna pár kérdésem.

 

Ha valaki huzamosabb ideig szedi a táplálék kiegészítőket akkor annak a későbbiekben milyen mellékhatásai lehetnek? Az, hogy természetes alapanyagokból van az általában kamu, vagy igazak szoktak lenni és nem ártalmasak az egészségre?

 

És a kox-ról mi a véleményetek? Vagy mit érdemes használni, hogy rásegítsen a tömegnövelésre? (de szép mondat lol)

Link to comment
Share on other sites

hmm :P hát fehérje az ha normálisan szeded akkor nem káros egyáltalán kreatint is ha normálisan szeded nem káros minden táplálék kiegészítőt ha normálisan előírtaknak megfelelően szeded akkor nem károsak. koxról nemtudok sokat mondani:P napozint szokták mondani hogy jó csak az viszont káros bár nem olvastam még utána de szerintem még ha kezdő vagy nincs szükséged koxra:P táplálék kiegészítőt meg simán vásárolhatsz:D

Link to comment
Share on other sites

Első kúrám most kezdem, remélem hoz 1-2kgt.

Vhogy így gondoltam:

250szem danabol(piramisban fel és le vezetve), vitaminok(minden nap), fehérje(edzés elött,után) és majd ha vége a kúrának vmi jobb kreatin.

Sztetek? Első kúrának jó ez, nem?

Link to comment
Share on other sites

én 70 kilós szériázásig nem szedtem semmit, fehérjét reggel, este vagy reggel és edzés után kell szedni kreatint reggel ét gyomorra 2 kapszulát edzés elött 80 percel 2 kapszulát edzés után 2 kapszulát és este 2 kapszulát tehát összesen 8 at kell de csak 40 napig aztán kreatint hagyd egy hónapig aztán kezdheted újra:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...