Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Én is most megyek edzeni majd, most egykezessel nyomom a bicepszezést + kalapácsbicepsz váltva. + Egy kis fekvenyomás, ilyesmi.

Utána megiszok egy Cytopro turmixot.

 

A Cytopro-t ajánlották nekem a boltban, mint kezdőnek.

 

Utána mi a következő lépés, mit érdemes venni? És mennyi idő után kell?

Link to comment
Share on other sites

hát én amikor kezdtem edzés után tojás+tej:D modnjuk 4 tojásos omlett meg fél liter tej aztán sok könyér möggyel, ha nemköll tödd el majd mögöszöd röggel így szól a híres mondás a mi nyelvünkön:D mert mi ő vel beszélünk:P de télleg tojás, tej, sok kenyér

Link to comment
Share on other sites

Az a rossz, hogy én mindig ilyeneket kajálok: tojás, tej, joghurt, tészták, krumpli meg ilyenek.

De mégsem hízok semmit. Sőt a Cytoprot is szedem, edzek és semmi látszat.

Pedig a hízáshoz az kell, hogy ellustuljak, az edzésen kívül semmit nem csinálok, szinte csak ülök itthon mostanában :S

Link to comment
Share on other sites

én a kreatin szedése alatt ebben a pár napban azt vettem észre hogy könnyebben mennek a gyakorlatok és van kedvem eddzeni :) De kicsit gázosítja a belem szal szelelteti a bélésemet de ennyit kibír az ember :) Én nekem decemberre remélem meg kimegy a 130kg de azt kétlem .....

Link to comment
Share on other sites

No.1 proteint szedek tegnap kezdtem el tejjel ajánlom de sajna most a tejet nem iszom mer lehet allergiám van :P, viszont vízbe is jól oldódik a No. 1 protein a hatásokról meg majd később de lenne egy kérdés mert azt írják hogy 50 grammot kell belerakni nincs mérőkanalam csak ilyen normális étkezéshez használatos kanál szerintetek abból hány kanál tenné ki az 50 grammot:P előre is kösz:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Srácok, szerintem velem valami gond van!!

 

Hiába kajálok rendesen szinte csak húst, krumplit, tésztát, kenyeret, zsömlét, joghurton, szalámit, ilyeneket eszek, és nem nagyon mozgok (mert ugye az kell, hogy lustuljak el ahhoz hogy hízzak), és mégsem hízok semmit. Elkezdtem edzeni már egy ideje ugye, és szedem mellé a Cytoprot, napi 2x vagy 3x (két nap nem szedtem, mert beteg voltam), sőt edzésnél is már ilyen 25 kg-tól 20 perc alatt teljesen kifáradok és nem birom tovább, elkezdek remegni :D

 

Mi lehet a gond?

 

Légyszi válaszoljatok!

Link to comment
Share on other sites

hát csak növeld az adagokat de a hízás az nem olyan hogy egyk napról a másikra 100 kilós leszel pl énse vettem magam semmi változást csak a többiek mondták hogy mien durva má, meg magát az ember mindig kissebnek látja:D szerintem fejlődsz te csak nem érted be beszéled magadnak hogy "nem hízok".

Link to comment
Share on other sites

Cigit, piát, füvet, kokót stb felejtsd el. Kajálj naponta min 5-ször (sok hús, tejtermékek meg hasonlók). Heti min 3 edzés (min 2 óra) nagy súllyal 6-8 széria (segítővel), kardio nem kell. Ha ettől nem kezdesz el erősödni, akkor semmitől. Tömegnövelőt, meg ilyen műanyag sz*rokat se érdemes szedni ha kezdő vagy (mint pl én)... én se szedek semmit, másfél hónap alatt 7 kiló plusz jött rám (nem kamu!)

Link to comment
Share on other sites

Cigit, piát, füvet, kokót stb felejtsd el. Kajálj naponta min 5-ször (sok hús, tejtermékek meg hasonlók). Heti min 3 edzés (min 2 óra) nagy súllyal 6-8 széria (segítővel), kardio nem kell. Ha ettől nem kezdesz el erősödni, akkor semmitől. Tömegnövelőt, meg ilyen műanyag sz*rokat se érdemes szedni ha kezdő vagy (mint pl én)... én se szedek semmit, másfél hónap alatt 7 kiló plusz jött rám (nem kamu!)

 

Nem iszok, nem drogozok, csak cigizek, de azt sokat sajna! Általában kb. 4-szer szoktam mostanába kajálni. Csak a Cytoprot szedem, semmi mást.

 

Én szerintem nem birok egyhuzamba két órát edzeni, én abba belehalnék:D

Most is ma olyan 20-25 percig nyomtam:S

 

Reggel nem nagyon szoktam enni, mert nem tudok valamiért (biztos a cigi miatt, mert reggel egyből azzal kezdek, mikor várok a buszmegben), csak olyan 9 órakor eszek először, aztán dél körül, utána meg délután, aztán meg este, de akkor rohadt sokat.

 

Két óra edzés?? Megpróbálom

Link to comment
Share on other sites

szerintem két óra edzés sok

ha rendesen csinálod betartod a pihenőt nem beszélgetel a haverokkal akkor sok

nem kell két fekvenyomás között elintézni két telefont megbeszélni a hétvégét

nem neked mondom de ezt tapasztalom a terembe és akkor azmondja hát nemtudom de napi két -kétésfél órát edzek és nem fejlődök igy nem is :angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...