Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

A CytoPro annyival jobb mint a whey pro, hogy kazein is van benne, szóval tartalmaz lassú meg gyors felszívódású fehérjét. am szerintem 100% whey protein vagy whey pro tökmindegy, a Scitec meg a Cytogen szerintem ugyanabból készül, csak a scitecnek nagyobb a respektje. én szedtem volumass 35öt meg whey gainert is, egy adagban ugyanaz van, a whey gainer olcsóbb, a volumassban meg van vitamin is, de én azt külön szedek.

juhzo jó hogy mondtad ezt a No.1 proteint, én még nem ismertem, az ára elég jónak néz ki, és összvissz 20 grammal van csak kevesebb protein 3 kilóban mint a whey proban. lehet, hogy én is ezt fogom megpróbálni

Link to comment
Share on other sites

azért arra figyeljetek, hogyha lehet ne legyen benne aszpartám... nem egy egészséges dolog. pl láttam a cytoproban is felsorolva meg a cytogen whey pro-ban is...

ittvan róla írva:

http://www.straider.hu/index.php?id=3&s_id=6&pid=0

 

monnyuk nem fogtok tőle megvakulni, meg meghülyülni, ha ilyet szedtek, de sztem jobb ha másfajtát választotok... az No1 protein-ben nincs, direkt fel van tüntetve a dobozán is

Link to comment
Share on other sites

mindent csak ezt ne, ne kezdjük már az aszpartám vitát; van aki azt mondja nem kell félni, van aki azt mondja h kell, én nem tudom pontosan, hogy most ez káros e vagy nem, én a NationalGeographic.hu-n láttam egy cikket hogy nem káros, amúgy meg meg van állapítva egy határérték asszem 4mg/testsúlykilogram/nap ami hosszútávon semmit sem okoz

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok !

 

A multkor jöttem kérni tőletek tippeket protein ügyben, egyeztettem sok sok emberrel illetve 1 személyi edzővel és tényleg sokan azt mondták, hogy ha a PROFIKNAK megfelel a No1 Protein akkor nekünk, "mezei" kondisoknak is megfelel. Az a protein amelyik 16000 és 20000 ft között mozog, nos, annak a felszívódási aránya 3-4%-al jobb... Igen, ha milliomos lennék én is drágát vennék mert 3-4 % is 3-4 %. De nem vagyok, ezért egy olcsó és tényleg jó proteint választottam, ízre is finom.

 

Tehát a protein ajánlásom a No1 Protein (BioTech)

 

...

 

És rögtön egy újabb kéréssel fordulnék felétek:

 

Szerintetek olyen emberkének akin van 1 kis ( tényleg nem sok.. ) felesleg, illetve azért nem is kezdő kondis jól jön valami speciális étrend? Van valami tapasztalatotok/tippeket ezzel kapcsolatban?

Ajánlott egy speciális étrend? Illetve előnyöm / hasznom lenne belőlem?

 

Előre is köszönöm a válaszokat !

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok !

 

A multkor jöttem kérni tőletek tippeket protein ügyben, egyeztettem sok sok emberrel illetve 1 személyi edzővel és tényleg sokan azt mondták, hogy ha a PROFIKNAK megfelel a No1 Protein akkor nekünk, "mezei" kondisoknak is megfelel. Az a protein amelyik 16000 és 20000 ft között mozog, nos, annak a felszívódási aránya 3-4%-al jobb... Igen, ha milliomos lennék én is drágát vennék mert 3-4 % is 3-4 %. De nem vagyok, ezért egy olcsó és tényleg jó proteint választottam, ízre is finom.

 

Tehát a protein ajánlásom a No1 Protein (BioTech)

 

...

 

És rögtön egy újabb kéréssel fordulnék felétek:

 

Szerintetek olyen emberkének akin van 1 kis ( tényleg nem sok.. ) felesleg, illetve azért nem is kezdő kondis jól jön valami speciális étrend? Van valami tapasztalatotok/tippeket ezzel kapcsolatban?

Ajánlott egy speciális étrend? Illetve előnyöm / hasznom lenne belőlem?

 

Előre is köszönöm a válaszokat !

heti 2x kardió

Link to comment
Share on other sites

üdv ismét!

 

szedem (pontosabban iszom) már egy ideje a cytopro-t és edzek + eszek rendesen, de semmi fejlődést nem veszek észre, úgy vettem észre hogy ha natúron edzek többet fejlődök. mi lehet az oka?

 

amúgy a tulzott fehérjebevitel az káros igaz? Én napi 3x iszom a Cytoprot

Link to comment
Share on other sites

Attól még hogy szeded 1-2 hét óta nem is veszed észre h jobb... majd 1-2 hónap mulva. Nemkell ettől csodát várni, csak fehérje és kész.

Napi 3 adag; ahogy olvastam egy adagban 22 gramm fehérje van, szal napi 66 gramm plusz fehérjétől nemlehet sok bajod sztem.

Az No1 proteinből egy adag 50gramm(amiből 33gramm fehérje), én egy adagot iszok egy nap, edzés napokon meg kettőt.

Link to comment
Share on other sites

hmm:P hát sajna lebetegedtem szóval most pihi van pár napig aztán újra vissza az edzéshez :(::(:((:

davcsi vastagbéldaganatot okozhat de csak ha túl sokat szedsz be meg annyiba veszélyes szedni fehérjét mondom szar minőségű fehérjét amit már nemigen kapsz mert a szervezetben a fehérje 6 hónap alatt újul meg és addig bassza a testedet a szar minőségű fehérje amit nemigen lehet már beszerezni ilyen olcsó a hús híg a leve c. mondás illik erre, de no1 protein:D azt néztem hogy 700 gramm vagy inkább 750 gram elmegy 1 hét alatt ami elég durva kell a gyúráshoz pénz dögivel:P

Link to comment
Share on other sites

én ennek csak az ellenkezőjét állítottam

tudom, de sokan mondták, hogy egészségtelen meg minden.. most meg úgy kezelik egyesek a topikba a fehérje por témát, mintha instant-izom lenne :blink:

De ez nem instant-izom fel kell fogni..

juhzo: ok.....

 

amúgy meg a No.1 protein elég gyenge és még drága is...

Link to comment
Share on other sites

taurin semmit se ér.. kreatin ér valamit, ha jó a kajálásod...

 

ha reagálsz a kreatinra nem úgy mint én, akkor hathat. taurin tablettát hülyeség szedni szerintem, ha annyira akarsz taurint szedni igyál egy energiaitalt

 

amúgy meg bb.hu-n a shopban 9900ra van akciózva a no1 3 kilós, ha előre átutalod a pénzt ingyen kihozzák, szóval én venni fogok egyet

Link to comment
Share on other sites

hát én ma eddzés előtt bevettem 2 kreatin kapszulát meg 2 db. taurinos kapszulát és nem fáradtam el edzéskor ergó tovább bírtam csinálni a gyakorlatokat és erősebbnek is éreztem magam... És mikor megnéztem magam a tükörben csodálkoztam is mert ennyire még nem durrant be a vállam és a csukjám mivel ma ezekre dolgoztam :P Szal jó volt.. Haverom adott Amino ampullás cuccot ami 6000 ft és eléggé jó az is csak szar az íze de marha jó mert 11 500 mg amino acid van benne ..... szal eddzés után kell meginni és amit elhasznált a szervezeted fehérjét vagy mit azt teljesen pótolja és még hozzá is tesz :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...