Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

azt a kurv@ kicsit durva volt a mai edzés csak melleztünk de annyira bekészültem hogy a végén nyújtásként a tárogatás csak 12.5 el ment és azzal is alig alig:P nagyon durva volt:P kezdtünk fekvenyomással 60 70 70 70 70 8darabot mindegyikből aztán pozitívon 50 50 55 55 55 szintúgy 8 ezután kézi súlyzóval 20-20 kilóval fekve nyomni majd jött a csigázás:P 30-30 35-35 35-35 30-30 kilóval beszarás meghaltam a végére és jött a tárogatás hát holnapra tuti lesz egy durva izomláz

Link to comment
Share on other sites

ti szoktatok edzés végén turmixot inni, ha igen akkor jó-e? asszem a turmixba van tej,tojásfehérje,meg valami ízesítő

 

 

3-4-5 nyers tojás, 4-5 dl tej, egy banán, egy csomag vaníliacukor és/vagy pár kanál sima cukor ( ha van akkor szőlőcukor)

botmixerrel összezúzod, és még finom is sztem :)

 

én így ittam :)

 

Link to comment
Share on other sites

ti szoktatok edzés végén turmixot inni, ha igen akkor jó-e? asszem a turmixba van tej,tojásfehérje,meg valami ízesítő

én szoktam turmixot, de ezt a tojás meg tej meg ilyeneket nem innám meg nem vagyok rocky... kis fehérje 30gr meg 60gr ch és kész finom..

 

Őszi: igen de egyet elfelejtettél, ezt mindet összeadod ahogy mondod, nem pár forint, és akkor már egy 30gr fehérje +60gr malto/dextroz is max 200 forint körül van.. és az még hasznos is..

Link to comment
Share on other sites

Amúgy beszéltem egy haverommal, és panaszkodtam neki, hogy edzek már pár hete rendszeresen, eszek rendesen mindig, túrót meg mindent ami kell, és nem nagyon hízok, meg erősödök.

 

És azt mondta, hogy az a baj, hogy szálkásítok nem pedig tömeget növelek és szedjek vmi tömegnövelőt?

 

Mi a véleményetek? Tőletek kérdem, mert ti már tapasztaltak vagytok e téren

Link to comment
Share on other sites

Most elkezdtem pár napja a túró evést, most is épp azt ettem nemrég!

 

Haverom azt mondta:

 

melegítsek be kisebb súllyal vagy nyújtsak edzés előtt

edzés után kb fél órával egyek rohadt sok fehérjét (hús, rizs...)

annyi súllyal csináljam amennyit birok biztosan

és edzés közben igyak sok vizet

 

ez jó??

Link to comment
Share on other sites

hát nagy súllyal dolgozz mostani mell edzéseimet leírom na először is fekvenyomás, aztán pozitívon fekvenyomás, 1 kezes súlyzóval fekvenyomás, csigázás, tárogatás ezeket megcsinálod eléggé kész leszel a lényeg az az hogy nagy súllyal csináld pl 40 el csináld mer láttam hogy 30 kilót nyomkodtál fekve szóval 40 kiló kinyomod 5 ször aztán pihi és így 8 szériába pozitívba mondjuk 25 vagy 30 kilót bírnál kézi súlyzóba hmm 7.5-10 aztán csiga szerintem 10-10 tárogatás 5 kiló ezeket megcsinálod eléggé fejlődni fog

 

igen úgy kell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...