Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

nem mindig az erő számit, szerintem a kinézet fontosabb sokal, egy 60 kilós gyerekröl nem igen nézem el, hogy kö kemény, viszont egy 110 kilos hegyet meg nem birnak az emberek elképzelni, viszonylag gyengének :)

 

 

Én pont fordítva gondolom B)

Max bicepszre gyúrok.. de ha egy erőtornyot jól hasbarúgsz az is összeesik...

Ezért maradok a SPort ágon belül a harcművészeti edzéseknél azaz lóállás :)

Link to comment
Share on other sites

Én pont fordítva gondolom B)

Max bicepszre gyúrok.. de ha egy erőtornyot jól hasbarúgsz az is összeesik...

Ezért maradok a SPort ágon belül a harcművészeti edzéseknél azaz lóállás :)

 

Persze, persze, nem akkarok vitatkozni de ez nem teljesen igyvan..

Link to comment
Share on other sites

csáó. nem rég kezdetem el edzeni (2-3 hónapja, tisztán). eddig a legtöbb gyakorlat szabad súlyzós volt. most termet váltottam ott szinte csak gépen lehet edzeni (ami idegel is kicsit mert kényelmetlen). nekem az izomtömeg felszedése a cél de mások azt mondják a gép csak szálkásít nem pedig izmosít. na most mitévő legyek gépen edzek v súlyzóval?

( az edzés tervem föleg a súlyzós felé húz, de géppel is jól kivitelezhető) nem vagyok jártas a témában szal sokat számít a véleményetek!

Link to comment
Share on other sites

Én úgy hallottam hogy gépekkel az alap izomtömeget lehet felszedni súlyzókkal meg azt formálni de súlyzókban jobban hiszek most már:D de vannak azért olyan gépek amelyek nagyon jól megedzenek pl: csiga. Davcsi meg Janussznak hidj mer én is csak egy lelkes kezdő vagyok:P

Link to comment
Share on other sites

ha igényes gyári gépek akkor nem kell tőlük félni használd őket bátran

én is mondom mindig a terem tulajának hogy vehetne egy oldalemeő gépet mert azzal nagyon jó csinálni az oldalemelést de rám se bagózik :rolleyes:

nem aztmondom hogy minden gyakorlatot csinálj géppel de amit ugy érzel hogy neked azzal jobb akkor nyugodtan használd őket :)

Link to comment
Share on other sites

kb 10-20 perce, és az sztem kamu h ha nehezet eszel közvetlen lefekvés előtt, akkor forgolódsz meg nem tudsz aludni, mert én ne tudjátok meg miket eszek akár 11-12 óra fele is :blink::) ha ideirtam akkor már kérdezek: lehet heti 5 ször edzeni, úgy h szerdánként csak kardiozok?

Link to comment
Share on other sites

csáó. nem rég kezdetem el edzeni (2-3 hónapja, tisztán). eddig a legtöbb gyakorlat szabad súlyzós volt. most termet váltottam ott szinte csak gépen lehet edzeni (ami idegel is kicsit mert kényelmetlen). nekem az izomtömeg felszedése a cél de mások azt mondják a gép csak szálkásít nem pedig izmosít. na most mitévő legyek gépen edzek v súlyzóval?

( az edzés tervem föleg a súlyzós felé húz, de géppel is jól kivitelezhető) nem vagyok jártas a témában szal sokat számít a véleményetek!

 

Persze, lehet használni gépeket, de mindig a szabadsúly ami a lényeg.. de pl. hátnál a csiga nagyon hasznos, söt KÖTELEZÖ, csak ugy tudsz szép nagy "latissmus dorisokat alias szárnyakat" épiteni, természetesen ne csak a csigás lehuzásokbol áljon az edzés, menjen mellette az evezés is ;)

 

juhzo: lefekvés elött 10 percel, általába turó (250-300gr) vagy egy turmix + én még szoktam egy banánt is megenni mivel cukor örült vagyok :P ,

 

d4s0t: tehát ugy érted, hogy h-p edzel és szerdán csak karido? hát.. lehet - lehet, de a pihenés... ilyen terhelés mellett legalább kell 9 óra.. általába 8+ mondanak, de ez kicsit megterhelö... szerintem inkább azt kéne csinálnod, hogy egyik nap edzés után kardiozol, edzés után megiszod a turmixod vagy nemtudom mit szoktál, és kicsit pihensz és utána kardio :) , de ez csak egy tipp, jó az amit te is mondtál de pihenj sokat

Link to comment
Share on other sites

ha igényes gyári gépek akkor nem kell tőlük félni használd őket bátran

én is mondom mindig a terem tulajának hogy vehetne egy oldalemeő gépet mert azzal nagyon jó csinálni az oldalemelést de rám se bagózik :rolleyes:

nem aztmondom hogy minden gyakorlatot csinálj géppel de amit ugy érzel hogy neked azzal jobb akkor nyugodtan használd őket :)

Vannak ilyen, alsó csigás gépek amivel nagyon jól lehet ülve evzni, biztos van a termetekbe is (sajnos én csak a bb.tv-n láttam, mert ahol én edzek nincsenek gépek, vagy is most lett csiga felsös) na és azzal lehet oldal emelni nagyon frankon, legalábbis az egyik bb.tvben benne volt ;)

 

pacifier: hus+tojás+turo a fehérje potlásra, risz+krumpli+durumtészta a ch potlására.

ennyi, sok mindentöl függ mit ehetsz, pl. tömegelsz vagy diétázol .. ha tömegelsz lightos vagy hc... ha hc akkor mehetnek azok a finom falatok néha, nálam kb vasánap szokott lenni, anyagcsere gyorsitás céljábol :rolleyes: , 2 családi pizza, egy evésre meg fagyi :D de ezt tényleg csak hc tömegelésbe szabad... ne kezdj ilyenbe kezdöként maradj az alapnál amit az elején irtam

Link to comment
Share on other sites

én otthon szoktam nyomni 50 fekvő 50 mp alatt, aztán 120 felülés, aztán 40 háterősítő gyakorlat és utána súlyzózás addig amíg bírom. Utána meg elmegyek futni, 4000 métert általában.

 

jaés mindenhova keróval járok ;)

Ezen nagyon jó, de nemfogsz izmosodni... +amit összeszenvedsz azt a futásal el is dobod magadtol... tehát ez = a 0-val már bocsi, de ez az igazság :)

 

elbado20: tolodzkodás, huzodzkodás, guggolás, kitörés,

Link to comment
Share on other sites

tolodzkodásból kb 4*10-et vagy 15 öt húzódzkodásból szintúgy 4*10 gugolásból lehet többet meg kitörés őő ha jóra gondolok akkor abból isxD tolódzkodásnál ha előre viszed a testsúlyodat akkor mellizom ha hátra akkor tricepsz húzódzkodásnál ha tarkóddal érinted meg a rudat akkor az hátra megy aztán a fogás is sokat számít, madárfogás az triceszet erősít inkább a másik meg bicepszet ha a csuklód megad fele megy nem tudom mi a neve annak:\

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok srácok!

Nem tud vki olyan edzéstervet küldeni, ahol nem kell semmilyen súlyzót használni? Csak a saját testsúlyunkat.

Most nagy hülyeséget kérek?

Remélem nem.

Előre is köszi.

 

Szia!

 

Vannak olyan oldalak, amelyek a saját testsúllyal való edzéssel foglalkoznak:


bodyweightculture.com

/Ide regelni kell, hogy olvashasd a fórumot./


beastskills.com


dragondoor.com

Lehet csinálni fekvőtámaszokat/tapssal is/; húzódzkodást+tolódzkodást/mondjuk ehhez kell eszköz/, 1lábas guggolást, szökdeléseket, kitörést, felülést, lebegőülést, kézenjárást, fekvőtámaszt kézállásban.


http://www.youtube.com/watch?v=PhXoM-5vHTo


http://www.youtube.com/watch?v=sxLRJLpZI_c

Remélem, hogy segítettem!

Link to comment
Share on other sites

lehet hülye vagyok de mi az a tolóckodás?

 

 

Ez egy ilyen mell-tricepsz gyakorlat, amit lehet:

- a teljes testsúlyoddal:

 

http://body.builder.hu/edzesek_reszletes.htm4?id=56

 

 

- vagy csak a testsúlyod egy részével csinálni:

 

http://body.builder.hu/edzesek_reszletes.htm4?id=102

 

 

A linkekben kép is mutatja a gyakorlatokat.

Link to comment
Share on other sites

tolodzkodásból kb 4*10-et vagy 15 öt húzódzkodásból szintúgy 4*10 gugolásból lehet többet meg kitörés őő ha jóra gondolok akkor abból isxD tolódzkodásnál ha előre viszed a testsúlyodat akkor mellizom ha hátra akkor tricepsz húzódzkodásnál ha tarkóddal érinted meg a rudat akkor az hátra megy aztán a fogás is sokat számít, madárfogás az triceszet erősít inkább a másik meg bicepszet ha a csuklód megad fele megy nem tudom mi a neve annak:\

MIIII??? tök mindegy, hogy a tarkod vagy a homlokod érinti meg a húzódzkodó álványt/vassat mindnekép hátra megy...

mi az, hogy bicepszet meg tricepszet erösiti?? már bocs, de felénk a húzódzkodás-t kampókézel csináljuk... abba nem dolgozik se a bic se a tric...

 

elbado20: mehet heti 3x lehetőleg ne egymás utáni napon.. mindenből mehet 4-5x 10-25 és jó lesz kajálj sokat mellé ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...