Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Régen én is jártam edzeni!

Hat évig jártam, kisebb kihagyásokkal, nem szedtem semmilyen port!

110 kg-val nyomtam fekve --->4*8-as sorozatokat!

95kg-val guggoltam, abból 4*15-öt!

A karom 41-es volt!

Aztán lett egy ínszalag gyulladás a bal karomban, és azóta nem nagyon tudok vele edzeni!

Már csak itthon szoktam edzegetni kis súlyokkal, mert sajnos a bal karommal nem tudok nagyobb súlyokkal edzeni!

Néha alig edzek vele valamit és már be is durran, egyből tele van vérrel az egész karom, szinte már piros!

Jannusz szerinted valahogy helyre lehet még hozni a karomat?

Vagy megtudod mondani miért van ez?

Válszod előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

1.étkezés 9.00: -zabpehely 100g.

-banán 100g

-szilva 50g

-túró 200g

 

2.étkezés 12.00:-csirkemell filé 100g

-rizs 100g

-uborka 25g

-saláta 200g

 

3.étkezés 15:00 (edzés):

-csirkemell vagy tonhal. 100g

-paprika 15g

-baba száraz 150g

-tojás 160g

 

4.étkezés 18:00:- rizs 100g

- retek 50g

- burgonya 50g

- túró, vagy tojás 150g

 

5.étkezés 21:00:-túró 150g

-rizs 70g

-hagyma 40g

-paprika 25g

 

 

 

mit szóltok máma írtam ha valamit másképp gondoltok akkor szóljatok írjatok nyugodtan

Link to comment
Share on other sites

ez igy jó, frankón összeálitotad, mennyit hozot ki a bb.hu fehérje és ch-nak? (az összeszámolás után)

 

 

csak felfog fújni először alapot szerek nélkül szedd fel mer hülyén fogsz kinézni

erre már nem tudom azt mondani, hogy frankó, a srác fehérjére meg szénhidrátra (szölöcukor) gondolt, az pedig nem fúj fel.

 

 

Hardito: Nem lehet, hogy azért lett a gyulladás mert nem melegitetél be, meg nem nyujtótál? probád ki,hogy 1 honapig nem terheled, vagy doki se lenne hátrány megnézetni, adnak injekciot vagy gyogyszert vagy kenöcsöt.

 

a guggolás meg a fekve nyomás amugy egész nagy grat érte, mondjuk lehet te is inkább az erösebb fajtábol tartozol mert a 41-s nem tul nagy de nem rossz. :)

Link to comment
Share on other sites

Juhzo nem szeretnélek megsérteni, de néha mondasz akkora hülyeségeket, hogy az már fáj. Davcsinak igaza van; nem kell 1 héten 1 testrészt többször edzeni mivel hangsúlyozom mi még nem vagyunk olyan szinten hogyha becsülettel edzünk 2 órákat és ezt még 1 szer meg is ismételjük a héten hogy azt bírjuk. Még én se bírnám szerintem, pedig én 6 éve edzek becsülettel és keményen. Az étrend az hülyeség, úgyse fogod tudni 2-3 napnál tovább csinálni, az a legtisztább ha 3 óránként eszel valamit, tök mindegy hogy mit mert bárki bármit mondd olyan nem létezik hogy egészségtelen kaja, minden ennivalóból még a chipsekből is nyersz energiát. A tömegnövelők meg mese mindd, szart se érnek, ha komolyan akarod venni a kondit akkor edz 2-3 évet tisztán és keményen és utána jöhet a steroid. Szarni bele ki mit mondd róla..sajnos tapasztalatom hogy szinte senki se ért hozzá aki nem ezzel foglalkozik illetve nem volt még vele dolga...Én most fejeztem be a deca kúrámat és 8 hét alatt felszedtem 12 kiló tiszta izmot ami meg is marad...Heti 3 edzés ha becsülettel csinálod akkor az bőven elég, ja és én is ha futok 40 métert már szakad rólam a víz ez nem gyengeség hanem betegség amit örököltél.üdv

Link to comment
Share on other sites

Kb. 1 év után kezdtem megint újra edzeni, úgyhogy pihentetés volt!

Orvoshoz majd a héten elmegyek valamikor, majd mond valamit!

Hát amúgy nem vagyok tényleg olyan nagy darab, nem is akarok olyan lenni!

 

Az étrend tényleg hülyeség amúgy, az a lényeg hogy egyél sokat.

Főleg húsokat, tojást, krumplit meg tésztaféléket! ;)

Meg szerintem se jó dolog mindjárt az elején tömegnövelőkkel kezdeni!

Én soha nem szedtem semmit, és még most 1 év után is azé majdnem ugyanúgy nézek ki

Van olyan ismerősöm aki porokkal kezdte, már nagyon nagydarab volt,

és kb fél évig nem járt edzeni, és szinte minden eltűnt róla.

Link to comment
Share on other sites

hát ha tud valamit a doki reméljük ;) valamit biztos fog szerintem szuri, fog 1 kurát csinálni ami rendbe teszi az izületett :)

 

 

asdasd: láttom tudod mit beszélsz, csak azt nem értem az a 12 killa az száraz vagy vizes? mert szerintem 100, hogy vizes

és mivolt az útókura? :)

Link to comment
Share on other sites

hát ha tud valamit a doki reméljük ;) valamit biztos fog szerintem szuri, fog 1 kurát csinálni ami rendbe teszi az izületett :)

 

 

asdasd: láttom tudod mit beszélsz, csak azt nem értem az a 12 killa az száraz vagy vizes? mert szerintem 100, hogy vizes

és mivolt az útókura? :)

 

 

utókúra: HCG

 

mondjuk azt hogy nem tiszta szálka hanem inkább vizes de rohadtul megszenvedtem érte elhiheted:)

Link to comment
Share on other sites

Régen én is jártam edzeni!

Hat évig jártam, kisebb kihagyásokkal, nem szedtem semmilyen port!

110 kg-val nyomtam fekve --->4*8-as sorozatokat!

95kg-val guggoltam, abból 4*15-öt!

A karom 41-es volt!

Aztán lett egy ínszalag gyulladás a bal karomban, és azóta nem nagyon tudok vele edzeni!

Már csak itthon szoktam edzegetni kis súlyokkal, mert sajnos a bal karommal nem tudok nagyobb súlyokkal edzeni!

Néha alig edzek vele valamit és már be is durran, egyből tele van vérrel az egész karom, szinte már piros!

Jannusz szerinted valahogy helyre lehet még hozni a karomat?

Vagy megtudod mondani miért van ez?

Válszod előre is köszönöm!

szerintem egy inszalag gyulladás nem tart örökké próbáld meg terhelni kis sullyal és ha utána is fáj akkor menj el orvoshoz vele !ja próbáld ki a bicepszezést francia ruddal hátha azzal jobban kiméled az alkarodat !

rólam van fetéve kép valahol itt a fórumba lapozz vissza ha kiváncsi vagy :rolleyes:

na kikerestem 18-ik oldal

Link to comment
Share on other sites

a 40 méter futásról annyit hogy újonnan esténként lejárok a stadionba futni tegnap 3kilómétert futottam és még lihegni se lihegtem a végén lehet atlétika miatt van de jóvolt pláne hogy trikóba néztem le :D lányok arcát kellett volna látni főleg a szemüket xD. A futás annyiba jó hogy minden izmodat megmozgatja meg kis állóképesség fejleszt.

Link to comment
Share on other sites

" haverom porokal keztde és marha nagydarab lett, félévre abbahagyta és minden eltunt róla"

nem gondolod hogy azért tünt le róla minden mert utána már nem vitte be a szükséges fehérjét, szénhidrátot stb-it? + edzés? a jó minőségű tömegnövelök, fehérjék igenis fontosak, csak dráágák:S

Link to comment
Share on other sites

hát a futás mindent átmozgat ha szeretnéd tudni. Tudod nem 100 méterre gondolok hanem mondjuk spintelj le egy 1000 métert úgy igaziból durván és érezni fogod meg pl:a sprinterek is kicsit durván néznek ki emiatt.

 

másik meg Berto hát kb azér ment le minden róla amiért teis egyből kérded hogy mien tömegnövelőt meg ilyen fasza cuccot először fejleszd fel az alapot aztán szedj dolgokat de ne úgy mint a hülye gyerek mer úgy jársz mint haverod, szerintem sok vízet kötött meg a szervezete a sok szarság miatt és az ment le. A jó hír az hogy gyorsan ellehet arra a szintre jutni amin volt régen mer az izom emlékezik, de ha nem tud akkor egyszerű a válasz vessen magára hogy egyből porokkal kezdte.

 

Bolond vagy xD fehérje porok helyett egyél túrót inkább abba is ugyanaz van meg kreatin helyett igyál red bullt ha már ennyire akarsz edzeni csak nem vágom hogy 100 kilós fekve nyomás alatt mér van szükség porokra én esetleg akkor fogok szedni ilyen cuccokat ha már nem tudok továbbfejlődni elérem azt a szintet.

 

Link to comment
Share on other sites

óóóóóó istenem juhzoooooooooo

kérlek ne irj legalább hülyeségeket, porok? mi az a porok? vazze ez nem drog, igen porba van mielött megkérdezed,DE étrendKIEGÉSZITÖ teccik érteni?? a helyes kajálásra, a megadot fehérje meg ch mellé, mert vannak 100 fölött ott már elég sok hust kéne enni és nem kiméli a pénztárcát + a gyomornak is jobb 2 rendes kaja után egy folyékony(könnyebb emészthetöség miatt). Persze szerintem se kell egy 50 kgosnak feltétlen port inni, azoknak husi az könnyen megvan nekik, fél kiló husibol egy nap, de már 100hoz közel, 1 KILÓ kéne egy napra (1100-1400 ft általába) tehát sok ott meg egy étkezés helyet megiszod és kész, de NEM SZABAD ERRE ALAPOZNI. jah és a turót inkább ne is mond, mivel kazein... inkább husit mondtad volna akkor bölcs maradtál volna vagy, hogy van a szolás :D , tehát a legfontosabb a HUSIKA, kreatin meg nem a redbull-ba van :D (ezen röhögtem van 2 percig :D ) a redbullb-ba taurin meg koffein van, a kreatin a marhaHUSBA van :)

 

Berto: pontosan igy van, ha nincs megfelelö tápanyag a test akkor maga csinál = izmot lebontja és energiának használja,

azt nem mondta a srác, hogy a haverja mit evet, lehet, hogy abba hagyta és napi 1x kajált akkor is vajas kenyeret vagy zsiros deszkát, És valoszinü mikor még gyurt megfelelö tápanyagot vitt be.

A másik az edzés, ha abba hagyta akkor az van, hogy az izmot ha nem használják sokáig (gyakorlat) akkor azt "hiszi", hogy már nem kell ezért leépül, de ha legalább edz vagy olyan munkája van akkor nem fog sokat veszteni megfelelö kaja nélkül se.

[url="http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45"]http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45[/url]

nézegesd juhzo, itt is le van irva párszot, a fehéjre por meg a kreatin nem csodaszer

 

 

 

Jah az izom memoriára, az ha szedsz fehérjeKIEGÉSZITÖT ha nem akkor is "emlékszik" a szervezeted, cvsak ha koxolsz akkor nem mindenre.

Teny hogy nem edz az ember es szarabul kajal akkor olyan szinten osszelehet szakadni hogy meg se mondjak rola hogy valaha fogot a kezebe kezi sulyzot DE

Ha valaki egyszer mar valaha elert valamit naturon azt viszonylag konnyen vissza lehet hozni marmint azt az allapotot mer emlekezik ra a szervezett ezt hivjak ugy hogy izommemoria.

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

óóóóóó istenem juhzoooooooooo

kérlek ne irj legalább hülyeségeket, porok? mi az a porok? vazze ez nem drog, igen porba van mielött megkérdezed,DE étrendKIEGÉSZITÖ teccik érteni?? a helyes kajálásra, a megadot fehérje meg ch mellé, mert vannak 100 fölött ott már elég sok hust kéne enni és nem kiméli a pénztárcát + a gyomornak is jobb 2 rendes kaja után egy folyékony(könnyebb emészthetöség miatt). Persze szerintem se kell egy 50 kgosnak feltétlen port inni, azoknak husi az könnyen megvan nekik, fél kiló husibol egy nap, de már 100hoz közel, 1 KILÓ kéne egy napra (1100-1400 ft általába) tehát sok ott meg egy étkezés helyet megiszod és kész, de NEM SZABAD ERRE ALAPOZNI. jah és a turót inkább ne is mond, mivel kazein... inkább husit mondtad volna akkor bölcs maradtál volna vagy, hogy van a szolás :D , tehát a legfontosabb a HUSIKA, kreatin meg nem a redbull-ba van :D (ezen röhögtem van 2 percig :D ) a redbullb-ba taurin meg koffein van, a kreatin a marhaHUSBA van :)

 

Berto: pontosan igy van, ha nincs megfelelö tápanyag a test akkor maga csinál = izmot lebontja és energiának használja,

azt nem mondta a srác, hogy a haverja mit evet, lehet, hogy abba hagyta és napi 1x kajált akkor is vajas kenyeret vagy zsiros deszkát, És valoszinü mikor még gyurt megfelelö tápanyagot vitt be.

A másik az edzés, ha abba hagyta akkor az van, hogy az izmot ha nem használják sokáig (gyakorlat) akkor azt "hiszi", hogy már nem kell ezért leépül, de ha legalább edz vagy olyan munkája van akkor nem fog sokat veszteni megfelelö kaja nélkül se. nézegesd juhzo, itt is le van irva párszot, a fehéjre por meg a kreatin nem csodaszer

 

 

 

Jah az izom memoriára, az ha szedsz fehérjeKIEGÉSZITÖT ha nem akkor is "emlékszik" a szervezeted, cvsak ha koxolsz akkor nem mindenre.

 

 

 

hát sok dolgot félre érettél amit írtam Pl: a kreatin az arrajó hogy jobb vérellátása legyen az izomnak a red bull vagy energiaital meg arrajó hogy felpörget tehát úgyis jobban tudsz dolgozni ezt nemértem hogytudtad így félre érelmezni pfff aztán tudom hogy nem csodaszer és pont azér mondom hogy szinte fölösleges szedni egy bizonyos szintig mer aki ideír annak a fele ilyen hobbigyúrós aki 1 hónapot edz és kész aztán megy vissza kis ps2 elé és éjt nap alá azzal játszik és csodálkozik hogy legyengül. Az emlékezőizomról meg annyit hogy azt írtam hogyha nem tudja "gyorsan" visszaszerezni a formáját akkor valószínű szedett ilyen cuccokat cucc=kox

 

elnézést ha értelmetlenül fogalmazok. csak nemszeretem hogy bejön egy 12 éves gyerek a kondiba és egyből issza az 1 liter szarságot meg 12 évesen edz???? bolond ez a pöcsömig nemér a gyerek.

Link to comment
Share on other sites

Én is 13 évesen kezdtem, igaz kinéztek a kondiból és anyámék se engedtek le edzeni, ennek már 6 éve. De 6 év kemény munka meghozta az eredményt és ha valaki 1 hónapot kondizik akkor 1 hónapot kondizik, ne nézzünk már le senkit kérlek...És csak akkor ejtsük szóba a steroidokat, vagy ahogy a nép nevezi a "kokszot" ha tudjuk hogy miről van szó, mert ahogy látom nemigen értesz/értetek hozzá, tisztelet a kivételnek.Én csak annyit tudok ajánlani 6 év tapasztalat alapján hogy a kreatin/amino/fehérje hármasok csak meseszerek.Természetesen hoznak valami erő/tömeg félét de az igazi erőnövekedést ezekkel nem lehet elérni...De szerintem ha kérdésetek van akkor azt irányítsátok Jannusz fele mert talán ő itt a fórumon a leghozzáértőbb és a legtapasztaltabb...hajrá

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...