Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

gondolom akkor volt miből felszedni meg nem pl:25 évesen kezded el a gyúrást mikor már nem vagy növésbe.

ha 85 vagy most akkor 55 lehettél de a 30 kiló 7 hónap alatt az télleg durva és írd le a korodat kív. vagyok rá.

Link to comment
Share on other sites

17 leszek ebbe az évbe

kbg 55-60 kg között mozogtam állandoan

hát közel 10 évet fociztam..

 

Face8611: Mi a nagyon lol? mer amit te kivágtál szöveg az nem csak jannussz-nak ment hanem elötte volt vizes téma is arra ment a 8-9-10. De azért majd ird meg mi a nagyon lol :)

Link to comment
Share on other sites

http://inforadio.hu/hirek/eletmod/bulvar/hir-211249

 

nézzétek meg ebbe a cikkben azt írják le hogy egy ember megivott 10 liter vizet és belehalt szóval 3 liter max 4 litert igyatok vagy ha nagyonmeleg van lehet éppen egy kicsit többet de ne 10 litert.

látom 17 éves vagy így érthető azér valamennyire hogy 30 at híztál de gondolom nőttél is rendesen és vigyázz mer ilyenszintű hízás esetén megrepedhet könnyen a bőröd, ahogy bence is írja

Link to comment
Share on other sites

http://inforadio.hu/hirek/eletmod/bulvar/hir-211249

 

nézzétek meg ebbe a cikkben azt írják le hogy egy ember megivott 10 liter vizet és belehalt szóval 3 liter max 4 litert igyatok vagy ha nagyonmeleg van lehet éppen egy kicsit többet de ne 10 litert.

látom 17 éves vagy így érthető azér valamennyire hogy 30 at híztál de gondolom nőttél is rendesen és vigyázz mer ilyenszintű hízás esetén megrepedhet könnyen a bőröd, ahogy bence is írja

 

8 óra alatt én kb 12 óra alatt szoktam, DE én olyan vagyok, hogy ha futok 10 másodpercet(!) már akkor is elkezdek izadni, de ha abba hagyom akkor is izadok tovább, edzésen is megiszok 2 liter körül máskép nem érzem jól magam meg émelygek(!) de 2 törölközöt teli is izadok, tehát csavarni lehet belöle a vizet, föleg egy kemény láb után :D

Anyám meg Apám se valami nagy viz ivok tehát erre se birom fogni 2-en isznak meg 1 nap alatt 2 liter vizet kb..

-AMUGY lehet megint valami oltári baromságot irok, de szerintem minden itt is az ANYAGCSERÉTÖL függ .... valki okosabb elmondhatná, hogy-hogy van ez. De szerintem ez olyan mint a kaja... van aki bele pusztulna ha egy evéshez 150gr rizst(nyersen mérve) meg 150gr húst + 150gr babot kéne megennie + kis hagyma meg paradicsom, ja és ezt 3 óránként... söt már kezdek arra a szinte is eljutni, hogy több is menne.. és a POÉN, hogy mind ezt max 10-15 perc alatt másnak 30-45 percig is eltart ez..

-Többen is irtátok a bör repedés meg lehet, hogy valahol nöttem... még mindig 173 cm vagyok ugyan úgy mint szeptemberben... nem repedek csak egy bajom van, gondolom a sok kaja miatt, a hasam kezd egyre jobban valami 60 literes hordora hasonlitani... :D

Link to comment
Share on other sites

azér az durva 85 kiló 173 cm-hez nemsemmi:P bár ha nagy része izom akkor nemcink mer az nehéz:P

Én most vagyok 67 kiló és 184 cm

 

 

 

bár igazából én azért edzek mer szeptembertől kick-boxozni akarnék meg itt a nyár így jobban ragadnak a nőcik:P

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Az a helyzet, hogy kb. 1 éve kezdtem el edzeni. Nem használok semmit és nem is akarok csak a puszta fizikai erőt. Viszont vannak dolgok amikkel még nem vagyok tisztában. Volt aki azt mondta, hogy a hétből 6 napot edzett és 1 napot pihent, ezzel elég jól haladt és "nagyon" izmos lett. A másik dolgot a BodyBuilder-en olvastam, hogy nem szabad túlterhelni az izmokat, mert csak akkor fejlődik amikor pihensz, tehát jobb ha minden másnap edzesz. Azóta (kb. fél éve) Hétfő, Szerda és Péntek az edző napom.

 

Az lenne a lényeg, hogy mit tudtok/hallottatok róla melyik módszer a jobb. Viszont az sem kizárható, hogy nem megfelelő az edzésem, de még nem állítottam fel étrendet magamnak (ez gondolom baj).

 

Még annyit, hogy gondolkoztam a konditeremben is, de nem nagyon van rá időm, inkább itthon csinálom/csinálnám. Most tervbe vettem fekvőpadot és elég sok súlyt, hogy tudjam rakosgatni.

 

Ha ezekben tudnátok segíteni, megköszönném vagy esetleg tippeket adni! Ha valaki kérdezett már ehhez hasonlót, akkor elnézést, de nem nagyon akartam visszaolvasni több mint 30 oldalt.

 

Már annyit elértem, hogy szemmel láthatólag nagyobb a karom és reped, a hasam "kezd" alakulni.

 

Korom: 17

Súlyom "gyúrás" óta: 85-90 kg

Magasságom kb.: 178 cm

Link to comment
Share on other sites

üdv emberek!

Jövőhét csütörtökön kezdek el kondizni... Esetleg valami javaslat lenne? Kezdő lévén gondolom nem egyből a "legnagyobb" súllyal kell kezdeni... mondjuk 8-10kg-mal bemelegítés aztán 15el nyomni?

Korom: 14

Súly: 75Kg

Magasság: 178cm

 

szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

üdv emberek!

Jövőhét csütörtökön kezdek el kondizni... Esetleg valami javaslat lenne? Kezdő lévén gondolom nem egyből a "legnagyobb" súllyal kell kezdeni... mondjuk 8-10kg-mal bemelegítés aztán 15el nyomni?

Korom: 14

Súly: 75Kg

Magasság: 178cm

 

szerintetek?

hát én azt ajánlom hogy vagy csak kardiozz és kicsi súllyal dolgozz mer 14 évesen hülyeség elkezdeni edzeni csak szétbassza a szervezeted 17 min de inkább 19 évesen kéne elkezdeni. Nagy alapról kezdj mer tönkreteszed magad, teszem azt csontjaid szerveidet megterheli mert még növésbe vagy.

 

Link to comment
Share on other sites

hehe nálunk 1 hónap 4 ezer de ez a legjobb konditerem a városba szóval megéri bármikor kérhetsz segítséget meg nagyon jól felszerelt, szakképzett emberek vannak (testépítők, fitneszesek) meg a hét minden napján nyitva van és elég sokáig. faxa hely

Link to comment
Share on other sites

hát én azt ajánlom hogy vagy csak kardiozz és kicsi súllyal dolgozz mer 14 évesen hülyeség elkezdeni edzeni csak szétbassza a szervezeted 17 min de inkább 19 évesen kéne elkezdeni. Nagy alapról kezdj mer tönkreteszed magad, teszem azt csontjaid szerveidet megterheli mert még növésbe vagy.

Ugyan ezt ajánlottam volna én is, csak megelőztél :D 14 évesen még nősz, és egyéb fejlődési dolgokkal van elfoglalva a tested, nem kell még rátenni a gyúrást is.

Link to comment
Share on other sites

Hát köszönöm a segítségeteket! :) Az a helyzet, hogy valóban a konditeremben jobban lehet edzeni, ezt én is elismerem, de 45 km-re járok suliba és így ahogy te is írtad, davcsi itt a közelben nem nagyon van lehetőség, vagy ha van is nagyon gyenge. + suliból hazafelé pl.: fél 2/fél 3 felé már nem nagyon van "erőm" és kedvem bent maradni, itthon meg akkor gyúrok, amikor akarok (tehát több időm van rá). De ugye ezért meg kell dolgozni, ha valóban el akarok érni valamit, úgy hogy szerintem rápróbálok Szeptembertől. B)

Link to comment
Share on other sites

Az othon gyurásrol csak annyit,hogy jó meg minden csak kb. 1 hónap mulva már unalmas ha magadba vagy!

 

hát nem, mivel ha van erdemény akkor van mi motiváljon és akkor azért is csinálod, amugy meg van mp3 meg telefon amivel lehet zenét nyomatni, én egy edzést se birnák zene nélkül, a zene segit az "öszpontositásban", meg amugy otthon is lehet másal gyurni tehát havert hivhatsz.

 

thundertibor-alexei: szerintem is elkezdheti 14 évesen akár, én is elkezdtem 14 évesen nem volt jó mert nem nöttem, 15 évesen akkor se, 16 évesen na akkor már elkezdtem növekedni, és amugy is ha szétnézel a kondi termbe nagyon sok 20 év alatti van söt inkább 18 alatt , mert amig sulisak vagyunk jut idő rá, de amikor dolgozol akkor inkább pihen az ember amikor végez és nem megy le gyurni is mert hulla fáradt, HA NEM HASZNÁL HATALMAS SÚLYOKAT akkor nem lesz baj, csak annyit ami megy és nem fáj töle semmid (itt nem izomlázra gondolok, hanem gerinc vagy váll fájdalmakra) akkor csinálhatod, 20 alatt még tombol bennünk a növi :D

Link to comment
Share on other sites

Nyugodtan el lehet kezdeni 14 évesen edzeni bárki bármit mondd. Én például 13 évesen kezdtem el most 19 vagyok és semmi fizikai problémám nem származott abból, hogy olyan relative fiatalon lementem a konditerembe. Hangsúlyozom minden csak akarat kérdése.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...