Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

és ha pénteken edzek, és szombaton piázok?

 

Általába én mi is szombaton bulizunk igazán... Pénteken kis film nézés vagy pár óra kis isszogatás a haverokal

de pénteken 3-4 óránként van kaja természetesen nem úgy mint szombaton, hogy 10-től 5-ig semmi :(

direkt láb napot tetem péntekre, mivel a lábam igy is kicsit tulfejlödöt, meg hihetetlen gyorsan regenerálodik olyan edzés után is 1-2 napon belül mikor más 1HÉTIG huzza a lábát! tehát ez igy jó igyis fejlödök....

És szerintem lehet ez most vita tárgya lesz de szerintem bulizni kikapcsolodni iszogatni igen is KELL!! :)

Link to comment
Share on other sites

Hali mindenkinek!

 

Holnap megyek Pestre, és szeretnék vásárolni egykezes súlyzórudat, csak fogalmam sincs, merre van ilyen bolt, nem nagyon vagyok ismerős Pesten. Max a keleti, és a nyugati környékét ismerem. Légyszives mondjatok már boltokat. Úgy is jó, ha csak utcanevet mondtok. köszi!

Link to comment
Share on other sites

lenne egy kérdésem most ráakaok állni a mindenapi edzésre. Eddig 2 naponta mentem edzeni. Mit gondoltok jól teszem?

 

Edzértervvel? Naná hogy jó!

 

Hali mindenkinek!

 

Holnap megyek Pestre, és szeretnék vásárolni egykezes súlyzórudat, csak fogalmam sincs, merre van ilyen bolt, nem nagyon vagyok ismerős Pesten. Max a keleti, és a nyugati környékét ismerem. Légyszives mondjatok már boltokat. Úgy is jó, ha csak utcanevet mondtok. köszi!

 

Sztem kérjél lakatostól vagy esztergályostól árlistát hogy mennyiért csinálna meg, ilyen meg ilyen súllyal egykezes súlyzórudat. Sokkal olcsóbb , és ez már minőségi anyagból van nem úgy mint a bolti szarok.

+ ezeken lehet cserélni a súlyt :P

 

Edzőteremben is láttam hogy fél év alatt összestörött 5! darab súlyzó, mert elnyíródott benne a menet, aztán széthullott az egész, minőség azám!

 

Nekem is esztergával készítették a súlyzómat.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

szerintem simán hülyeség, akkor mikor pihensz? értelme nincsen...

 

valamiben legalább egyetértünk critical source-el...a mindennapi edzés tönkre fog tenni bármennyire vagy erős/kitartó...

heti 3 vagy 4 kemény edzés plusz a pihenőnapokon foci vagy valamilyen küzdősport és 3óránként evés.

Link to comment
Share on other sites

Hát az én mellezésem ugy néz ki hogy kezdek fekvenyomással egy két bemelegítő sorozat, majd rátérek a nagyobb súlyokra abba belenyomok vagy 3-4 szer 6 ot kb, majd aztán 45 fokos padon egy kezessel is csinálunk vagy 3-4 szériába 10 ismétlést, majd aztán tárogatunk ittis 3-4 szer 10 eket kb... néha szoktunk még berakni más gyakorlatokat vagy variálni de többnyire igy csináljuk haveromékkal szerintem ennél jobb nem nagyon kell, utána még vállazunk egyet oszt csókolom :D

 

amúgy a cigiről mi a véleményetek ? az befolyásolja valamiben is a fejlődést??

Link to comment
Share on other sites

Hát az én mellezésem ugy néz ki hogy kezdek fekvenyomással egy két bemelegítő sorozat, majd rátérek a nagyobb súlyokra abba belenyomok vagy 3-4 szer 6 ot kb, majd aztán 45 fokos padon egy kezessel is csinálunk vagy 3-4 szériába 10 ismétlést, majd aztán tárogatunk ittis 3-4 szer 10 eket kb... néha szoktunk még berakni más gyakorlatokat vagy variálni de többnyire igy csináljuk haveromékkal szerintem ennél jobb nem nagyon kell, utána még vállazunk egyet oszt csókolom :D

 

amúgy a cigiről mi a véleményetek ? az befolyásolja valamiben is a fejlődést??

olvass el egy cigi hatásiról szóló cikket és megtudod. Az egész ott kezdődik hogy a véred alapból kevesebb oxigént tud szállítani...

Link to comment
Share on other sites

igen a cigi az nem segiti a fejlödést.

De kövezetek meg, de én ezzel is ugy vagyok mint a piával....

Ugye kb 40-48 óra az az álapott amikor épited az új izom rostokat.. Na és ha már eltelt mondjuk 30 óra, és addig jól kajáltál (3óránként) (megfelelö minöség,mennyiség) akkor belefér max 1-5ig száll, ugyan ez piával szerintem ott is amikor eléred a jól érzést, ha akkr hagyod abba akkor nem ártasz annyit, igazából erröl nincsenek kutatások de szerintem már 30 óra utána már nem sokat épit a szervezet...

 

De figyelj... attól függ, hogy te verseny szerüen akkarod vagy hobbi? Mert ha hobbi belefér... legfeljebb nem fejlödsz sokat, vagy a fele elveszik annak amit edzetél a mult nap ennyi. Én ezért tettem azt a csoportot(láB) péntekre, hogy szombaton mehesek ahova akkarok, mivel én szeretek eljárni, bulizni, nálam belefér de azt csak te tudod nálad mi fér bele a limitbe ;)

 

 

juhzo: szerintem jó a 2 naponta edzés heti 3-4 maximálisan elég :)

Link to comment
Share on other sites

Hát igen gondoltam h semmiképse segít :D De akkoris sztem kevesebb romboló hatása van az izmokra mint a pia sztem.... de lehet nemigyvan végülis :D Tény hogy mindkét cucc rendkívül ártalmas dolog de néha-néha belefér nem ugy hogy minden hétvégén szétcsapja magát az ember és majd a koxtol várja a csodát... ismerek iet <_<

Link to comment
Share on other sites

szerintem a cigi ártalmasabb mint a pia ;)

 

Más: elmentünk szombaton egy másik városba bulizni, véletklenül ilyen feszülös polo volt rajtam :D , elég sok velem egyidös 16-17 éves srácok megkérdezték, hogy gyurok-e? hát mondom - szoktam erre ök általába - és mit szedsz? napo vagy danabol?? vagy látja megy a naposin ... itt ennél a pontnál általába inkább elmentem máshova :)

Link to comment
Share on other sites

ha nekem szol akkor: én mondtam azt, hogy koxal NEM SOKKAL könnyebb, igaz én még nem probáltam csak része vagyok az egyik oldalon egy nagyon jó közöségnek, ahol már páran nyomtak egy-két kurát és a beszámolujokról meg amit ök is mondana: KAJA NÉLKÜL ÉS MEGFELELÖ PIHENÉS NÉLKÜL a kox-se segit. az edzés csak közel 30%, a többi kaja & pihi. DE ERRÖL NE IS VITÁZUNK nem erröl szol ez a topik szerintem.. persze ha valaki OKOSAN CSINÁLJA akkor nagyot tud alakitani, de a mezei hülye gyerekek csak azt hiszik, hogy szurják magukat lemenek és bohockodnak, és azt hiszik elég. Persze most nem mindegy milyenröl beszélünk. Egyik haverom akivel néha együt gyurok, lassan fejlödik és látt engem és ö is azt mondja neki miért nem sikerül.. nem birja felfogni 3 óránként kajázok meg stb.. és most elkezdet valamit szedni ami kegyetlenül felfuja, mert nem pisál megköt mindent az a cucc, igen de ha abba hagya mégjobban összefog esni...

Változtatok a hivatalos áláspontomon tehát: akkor koxal könnyü fejlödni valamenyit ... de MEGTARTANI kaja nélkül lehetetlen ;)

 

 

igaz ismerösök kételkednek benne, hogy naturál vagyok pedig az .. föleg aki még decemberbe látott utoljára azota közel 30kg-ot felpakoltam ... persze van benne háj is meg sok viz mert napi 8-9-10 liter megy.. de ezt én se tudom hova tenni, hogy-hogy sikereül, igaz fiatalon sokkal könnyebb felpakolni izmot és hájt is :)

Link to comment
Share on other sites

december óta 30 kilót hiztál?? :blink::huh:

tegyél már fel légyszi egy decemberi és egy mostani képet magadról mert ez számomra hihetetlen hogy valaki hét hónap alatt 30 kg hizzon ha csak nem valami betegség miatt de gondolom te a legjobb egészségnek örvendsz ..

Link to comment
Share on other sites

Bran$i-G: hát egyszerüen reggeli zabos turmix alapbol 1 liter, meg napközben is megy nagyon sok, edzésen is lemegy közel 2 liter.. ha edzués is van akkor kb 9-10 ha nincs 7-8 az mindeig megvan ... mondanom se kell napi hányszor kell wc-re járni :(

 

jannussz:2 hét mulva lesz egy buli majd ott csináltatok egy képet meg van egy decemberi is de mind2 ruhás lesz :)

közel 30kilót most már 85 kg körül vagyok

Link to comment
Share on other sites

kb 9-10 ha nincs 7-8 az mindeig megvan ...

 

jannussz:2 hét mulva lesz egy buli majd ott csináltatok egy képet meg van egy decemberi is de mind2 ruhás lesz :)

közel 30kilót most már 85 kg körül vagyok

 

Ez egy nagy LOL...bocs... :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...