Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

ha jobban megnézed mindennél azt irják, hogy jó

Amugy hány éves vagy?

 

Protein helyet biztos nem jobb :)

17 vagyok

 

thundertibor-alexei: a ch az a szénhidrát, de azt nem hiszem, hacsak nem vagy komoly diétán

 

"Teljesen kiment a fejemből, na akkor protein helyett fehérjét kell érteni."

????????????????????

Link to comment
Share on other sites

nézegettem itt elég sokan jártok kondizni. egy olyan kérdésem lenne hogy egy kezdőnek mit ajánlottok. nekem nem kell hogy kocka hasam meg nagy vállam legyen csak nézzek ki valahogy, mivel ilyenkor nyáron már nem nagyon focizok mire meg megint szeptember lesz meg nagyon eltunyulok, szóval csak az kellene hogy formába legyek meg erősödjek.

 

semmi, ha csak nyáron akarsz járni, szükségtelen, egyél jól és ennyi

 

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy hááát f a sz kérdésem :) Nektek kiszokott sebesedni a hátsótok mikor hasaztok ? Mert nekem sajna igen és az marhára tud fájni meg tiszta vér :( Mondjuk most elkezdtem másfajta módon hasazni és az nem sebzi ki de nektek volt ilyen problémátok ? :) Ti mennyire izzadtok eddzés közben mert én mire végzek kilehetne teljesen csavarni úgy folyik rólam a víz. Főleg ilyen melegben :( nah ennyit akartam csak.....

Link to comment
Share on other sites

hogy szoktatok hasazni? nekem sose volt ilyen bajom. XD

 

Proteint mondtam,de fehérjére gondoltam.

a kettő ugyanaz, csak a protein angol

 

Ti mennyire izzadtok eddzés közben mert én mire végzek kilehetne teljesen csavarni úgy folyik rólam a víz. Főleg ilyen melegben sad.gif nah ennyit akartam csak.....

semennyire, hálistennek van légkondi a terembe, de egyébként se jellemző rám az izzadás, csak ha futok, akkor persze nagyon :D

Link to comment
Share on other sites

Protein=fehérje :) de ezzel azt akkartam mondani, hogy a protein sose árt, a ch-tól(szénhidrát)lehet hizni ha nincs kaloria egyensúly... ezt egyszerü kiszámolod a bevit fh,ch,zsírt. általába fh:1,5 vagy 2-vel szorozuk a testsúlyt, ch 4-4,5-5 ki mennyivel én 5-tel, zsír meg kb napi 10-70 ... ennyi, de sokban függ, hogy pl. dolgozol-e vagy csak ülsz otthon meg edzel, ha a kaloriát egyensúlyba hozod tartod a súlyod, de akkor ne várj fejlödést. Gondolom kitaláltad, hogy ha - ba van a kaloria fogysz, ha +-ba hizol mindössze ennyi az egész :)

Link to comment
Share on other sites

nézegettem itt elég sokan jártok kondizni. egy olyan kérdésem lenne hogy egy kezdőnek mit ajánlottok. nekem nem kell hogy kocka hasam meg nagy vállam legyen csak nézzek ki valahogy, mivel ilyenkor nyáron már nem nagyon focizok mire meg megint szeptember lesz meg nagyon eltunyulok, szóval csak az kellene hogy formába legyek meg erősödjek.

 

hát, szerintem eljárhatnál futni, vagy ha van súlyod otthon vagy akit ismersz, ahoz eljárhatnál edzegetni, itt most nem ugy értem, hogy szétedzed magad, hanem, hogy jólérezd magad és cserébe nem is fogsz elhizni ha nem eszel sok "dzsuvát" este

 

Lenne egy hááát f a sz kérdésem :) Nektek kiszokott sebesedni a hátsótok mikor hasaztok ? Mert nekem sajna igen és az marhára tud fájni meg tiszta vér :( Mondjuk most elkezdtem másfajta módon hasazni és az nem sebzi ki de nektek volt ilyen problémátok ? :) Ti mennyire izzadtok eddzés közben mert én mire végzek kilehetne teljesen csavarni úgy folyik rólam a víz. Főleg ilyen melegben :( nah ennyit akartam csak.....

 

nem szoktam hasazni, lusta vagyok na csak néha ha elfog a nyár miatt a kocka divat, igaz a "hó takaró" lefed mindent :D izzadni? hát mint az állat, 2 törölközöt viszek és csurom vizzesen viszem haza :( ilyen a genetikám ... kb 2 perc futás (kocogás) vagy 2-3 perc edzés után már ömlik a viz rolam, igaz napi 7-8-9 liter viz lecsuszik de van amikor 10 fölött van :D

Link to comment
Share on other sites

nem szoktam hasazni, lusta vagyok na csak néha ha elfog a nyár miatt a kocka divat, igaz a "hó takaró" lefed mindent

nem (csak) azért kell hasazni. nem fog meglátszani ha valaki hasazik, de az idősebb kori derékfájás oka a gyenge hasizom. (aki nagyon előre tervez :D )

Link to comment
Share on other sites

úgy tűnik marandandó agykárosodást szevedtem a melegtől...

 

Protein=fehérje smile.gif de ezzel azt akkartam mondani, hogy a protein sose árt, a ch-tól(szénhidrát)lehet hizni ha nincs kaloria egyensúly... ezt egyszerü kiszámolod a bevit fh,ch,zsírt. általába fh:1,5 vagy 2-vel szorozuk a testsúlyt, ch 4-4,5-5 ki mennyivel én 5-tel, zsír meg kb napi 10-70 ... ennyi, de sokban függ, hogy pl. dolgozol-e vagy csak ülsz otthon meg edzel, ha a kaloriát egyensúlyba hozod tartod a súlyod, de akkor ne várj fejlödést. Gondolom kitaláltad, hogy ha - ba van a kaloria fogysz, ha +-ba hizol mindössze ennyi az egész

 

 

auha de jól megfogalmaztad xD

most ez nemtom hogy jött elő, de biztos hogy nem a szénhidráttal van baj.

Ha éhes vagyok csak akkor eszem, máskor muszályból nem.

Ma pl. nem csináltam semmit, és ebédre ettem egy darab műzlit, nekem ennyi bőven elég.

 

A problémát inkább az ilyen aminosavak meg vitaminhiányokban keresem.

Mert csak az ilyen túlfokozott vitaminszedés idején tudtam csúcsokat dönteni.

AMikor minden reggel meg este szedtem az 500-as C vitamint annak idején sikerült egyszerre lenyomnom 43 fekvőtámaszt.Viszont az e-nyari csúcsom csak 36.

Link to comment
Share on other sites

Hát igen nem megy a kaja és csodálkozol, hogy gyengébb vagy? nincs ezen semmi meglepö, enni kell 3-3,5 óránként és kész. és nem 1 csokit. ne az amino meg a vitamin. vitamin kell természetesen, aminoval te ne törödj, mennyen a hus mint az állat meg rizs/krumpli és meglátod új csucsokat fogsz dönteni könnyedén ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali mindenkinek! Volna 1 kérdésem. Ma megyek délután Pestre, és szeretnék vásárolni Scitec hot blood szert. Nos, én csak a keleti, és a nyugati környékét ismerem. Tudtok azon a környéken olyan boltot, ahol ezt meg tudnám vásárolni?? köszi.

 

ui.: mi a véleményetek a creatine G bombról?? kíváncsi vagyok, a véleményetekre

Link to comment
Share on other sites

 " ...Rendszeres alkoholfogyasztás esetén a központi idegrendszer szenved súlyos károsodásokat. Rövidtávú alkoholfogyasztás esetén az izom beidegzõdései nem funkcionálnak úgy, ahogy kellene, ezért erõszint csökkenés tapasztalható. 

Amikor az alkohol eléri az izomsejtet, megrongálja azt. Ezért azok, akik rendszeresen hódolnak az alkoholnak igen gyakran tapasztalnak izomgyulladásokat. A károsodott sejtek idõvel elhalnak, így az izom kontraktilis - összehúzódó - képessége is csökken. Az izomláz egy edzés után tovább tart és jobban fáj azoknál, akik rendszeres alkoholfogyasztók, mint azoknál, akik nem élnek vele. Ez annyit jelent, hogy a hosszabb regenerációs idõnek köszönhetõen kisebb gyakorisággal valósíthatók meg testedzések. ..."

 

fitnet.hu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...