Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Deryck Whibley-nek

A tej a kismacskáknak való :D

Amit veszel a boltba abbol hogy kb 10-15grammot bevigyél kb 4 vagy még több litert kéne abbol meginni

Szerintem egyszerübb 25gramm fehérjeport +40g malto edzés után 4 deci viz-be és többet érsz vele a fehérje port nem steroid

Link to comment
Share on other sites

Fehérjeport meg egyéb adalékanyagokat az anorexeknek találták ki, akiknek annyira szar a gyomruk,hogy semmilyen mennyiségű kajából nem tudnak tápanyagok kivonni.

 

Mint pl: egyik haverom 65 kiló és kétszer annyit eszik mint én, pedig én 91 vagyok.

Mondta is hogy,hogy lehet hogy nem tud hízni, mondtam neki hogy szar a gyomra, és hogy jöjjön el gyúrni, de ahhoz már lusta.

 

A házitej az télleg kurvajó, én magam sosem ittam rendszeresen, de van egy romániai mostoha-rokonom, aki egész életében minden reggel és este megivott egy bögre házitejet, és még életében SOHA nem volt beteg.Azt se tudja mi az influenza.

 

 

Link to comment
Share on other sites

thundertibor-alexei( szép név :D) : énis ebben a helyzetben vagyok hogy nem tudok hízni, de olyan szinten hogy egésznap eszek, és egyáltalán nem látszik +. szóval nagyon hamar meglátszik az izom. 3 hónapja hátazok, és már mondják hogy mien hátam van már. viszont látszódnak a bordáim, arra meg nagyon nem lehet edzeni hogy izom legyen ott is. ezért kéne híznom egy kicsit. valami tipp?

Link to comment
Share on other sites

Na azoknak az arcoknak akik nemhisznek a tisztességes munkának tudjátok én sportoltam 10 évig atlétika foci kézi kosár szinte mindent kipróbáltam oszt hiszed vagy sem 65 el szériázok és 15 kilóval tolom bicepszre ha nemhiszed el akkor gyere el T&M konditerembe járok vásárhelyre bakker én nemfúvom fel magam full szálkás vagyok. Bátyám orvos szóval alapból mondom sokfehérje=vastagbéldaganat nemhiszed? te tudod csak tudjátok nemazzal van a baj jhogy szedi valaki hanem azzal hogy nemedz semmit és csak fehérjetablettából próbálja bevinni a napi fehérjeadagját ami szar kreatint se ajánlom annak aki nem komolyan akarja csinálni. Amolyan hobbigyúrosok meg semmit ne szedjenek mer 10 év és ott pusztulnak meg.

 

csak úgy fikázzalak tikteket 75 kilóval tárogatok mer mostmár 1.5 hónapja járok edzeni és normálisan csinálom hazamegyek iszok 2 pohár jó zsíros házitejet aztán 1 vitamintabletta mivel c-vitamin kell aztán megeszek 2 szelet kenyeret vagy riszt mer szénhidrát nélkül nemlesz izom. és minden 2. nap edzek mer 1 nap kell a regenerálódáshoz.

Amugy kezdjük ott hogy mikor elkezdtem edzeni akkoris 12.5 kilóval edzettem kézre és 55 el szériáztam. Nem a sok nyomi pesti panelgyerekhez kell hasonlítani mindekit tisztelet a kivételnek.

 

55 el szériáztam fekvenyomás mielött belekötnétek ebbe is

 

Deryck Whibley-nek

A tej a kismacskáknak való :D

Amit veszel a boltba abbol hogy kb 10-15grammot bevigyél kb 4 vagy még több litert kéne abbol meginni

Szerintem egyszerübb 25gramm fehérjeport +40g malto edzés után 4 deci viz-be és többet érsz vele a fehérje port nem steroid

szóval látszik hogy nemvolt macskád se semmi állatod mivel a kismacska meg alapból a macskák fosnak a tej miatt mer nemtudják azt a glükotzt vagy mit megemészteni ami a tejbe van.

Link to comment
Share on other sites

Quadropost!

Bár még mindig fennáll a szerk. gomb használatára való jog. :D

 

Amúgy is, csak azoknak muszály szedni proteint akik erősen ektomorfak,

és nem jutnak megfelelő ételhez.lásd: pösti panelgyerök

Már ha persze gyúrni akar...

Akiknek meg van tehenük, azok meg eléggé szerencsések. :P

Amúgy 10 év atlétikai edzés után nem nehéz elhinni 65 mellezést, és 15 kilós bicepsz,

de? "75 kilóval tárogatok"? o.0

Én úgy tudtam hogy a tárogatás az az amikor nyujtott karral, padon fekve maga mellé engedi a súlyt az ember.

75 egy kicsit sokna tűnik...

 

 

 

Deryck Whibley@

hát tipp?

Mondjuk megpróbálhatnád az erőedzést, amivel növelni lehet az izomtömeget, legalábbis nekem bevált.

ha profitolsz,kimásolom az enciklopédiából az erre vonatkozó részt :D

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

na jó kimásolom ingyér :P

 

Egy kis részlet:

"Ha az ember nem emel nagy súlyokat, azonnal meglátszik a színpadon. Van valami puhaság az emberben, az azonnal szembetűnik." Számos tudományos és fiziológiai bizonyíték támasztja alá mindezt. Az erőedzés iszonyú módon megterhel viszonylag kevés számú izomrostot egyszerre, aminek következtében nagyobbak és vastagabbak lesznek (ez a hipertrófia),ráadásul sokkal szorosabban rakódnak egymásra. A régi bajnokok ettől voltak olyan kemények és sűrű kinézetűek.

Ha az edzésprogramunkba beiktatunk néhány erőgyakorlatot, akkor általában véve erősebbek leszünk a többi gyakorlatban is. A sorozatainkat nagyobb súllyal tudjuk majd végezni,így hamarabb fogunk nőni.Ráadásul megerősödnek az izületeink, inaink és szalagjaink, így hát a kisebb súllyal végzett edzések során kisebb a valószínüsége, hogy megsérülünk, még akkor is ,ha esetleg nem tudunk odakoncentrálni annyira, és nem tökéletes teknikával dolgozunk.

A nehéz edzés megerősíti az ín-csont kapcsolatot.Ha az ín leválik a csontról, azt inszakadásnak nevezzük, de a megfelelő erőedzés minimálisra csökkenti az ínszakadás bekövetkeztének az esélyét.

A nagy súllyal végzett edzéssel megszerzett izmokat és izomsűrűséget sokkal könnyebb megtartani hosszú időn keresztül minimális, ún. fenntartó edzéssel. A pusztán nagy ismétlésszámú edzés következtében látható növekedés csak átmeneti, tehát olyan tényezőknek köszönhető, mint a vízvisszatartás és glikogéntárolás, ugyanakkor a kőkemény edzéssel kifejlesztett gránitizomzat valódi izomrostméret-növekedésnek köszönhető....

...A modern testépítőknek számos kifinomult technikát kell elsajátítaniuk, de nem szabad megfeledkezniük arról, hogy az izomépítés alapja a nehéz súlyokkal való edzés.

 

Érdekes,nem?

Engem meg régen azzal etettek hogy kajakozással is lehetek izmos.

Link to comment
Share on other sites

Ez az erőedzés engem is érdekelne .Mondjuk én nem szálkásodom ,inkább csak az izom tömege nő de kíváncsi vagyok. Amúgy a kajakozás tényleg építi az izmokat. Haverom x éve kajakozik és elég nagy karja van+ melle.

Link to comment
Share on other sites

juhzo

75kg-al tárogatás? ne röhögtes a "ronii koólmenn" se csinálja annyival .... a tárogatás egy nyujtó gyakorlat ....

sokfehérje=vastagbéldaganat tehát akkor napi 10deka husnál ne is együnk többet? :o

fehérjetablettából hmmm nem is halotam még tabletáról, megeszek 2 szelet kenyeret vagy riszt mer szénhidrát nélkül nemlesz izom akkor fehérje már nem is kell? vagy hogy is van ez? Fehérjéböl lesz az izom nem? A szénhidrát csak a beépülést segiti ennyit erröl...

szóval látszik hogy nemvolt macskád se semmi állatod mivel a kismacska meg alapból a macskák fosnak a tej miatt képzeld én is vidéki vagyok és erre a macskák szeretik a tejet, nekem is van 1 macskám, sőt még a kiskutyák is (6-8 hét kb) tehát nemtudom felétek mivan

ha ennyire futatod már magad akkor legyél szives és KÉP(EK)ET mutas elöre is köszi! B)

Link to comment
Share on other sites

Az erőedzés-ről 3 alap gyakorlat van guggolás, felhuzás, fekvenyomás ezek a gyakorlatok adják a legtöbbet a belefektetet energiáért... erről nemtudok valami sokat de... általába ugy szokták pl.3 edzés nap minden edzés napon megy a 3om fő gyakorlat és mellé minden izom-hoz egy gyakorlat amolyan izolálo jelegel, de a 3om fő gyakorlatra koncentrálnak itt irnak is erről

Link to comment
Share on other sites

figyi nemtom hogy megy e az olvasás azt írtam hogy mikor kezdtem akkor 55 kilóval szériáztam fekvenyomással most 65 meg 70 el csinálom meg 75 el tárogatok ha nemhiszed mondom gyere el szonbaton délután edzek azlesz a köv edzés Hódmezővásárhely T&M konditerem, nézz le és majd meglátod. tudod tárogatógéppel csinálom konditerembe a legalsó szinten van a sarokba a gép próbáld ki nyugi mindeki néz, hogy aza gyerek hogybírja, dehát ez a genetika.

Link to comment
Share on other sites

van egy képem ami edzés elött készült még gyúrás elött mikor rendszeresen futottam, majd holnap csinálok

képet mostani állapotról, de addig érjétek be ezzel a májusi képpel, asszem érettségi utáni héten készült

 

na berakom képnek pill

Link to comment
Share on other sites

juhzo

75kg-al tárogatás? ne röhögtes a "ronii koólmenn" se csinálja annyival .... a tárogatás egy nyujtó gyakorlat ....

sokfehérje=vastagbéldaganat tehát akkor napi 10deka husnál ne is együnk többet? :o

fehérjetablettából hmmm nem is halotam még tabletáról, megeszek 2 szelet kenyeret vagy riszt mer szénhidrát nélkül nemlesz izom akkor fehérje már nem is kell? vagy hogy is van ez? Fehérjéböl lesz az izom nem? A szénhidrát csak a beépülést segiti ennyit erröl...

szóval látszik hogy nemvolt macskád se semmi állatod mivel a kismacska meg alapból a macskák fosnak a tej miatt képzeld én is vidéki vagyok és erre a macskák szeretik a tejet, nekem is van 1 macskám, sőt még a kiskutyák is (6-8 hét kb) tehát nemtudom felétek mivan

ha ennyire futatod már magad akkor legyél szives és KÉP(EK)ET mutas elöre is köszi! B)

te futatod magad öcsém hiszed vagy nem a macskák fosnak a tehéntejtől. amugy meg ha nemhiszed azt túlzott fehérjebevitel növeli a vastagbéldaganat valószínűséget akkor kérdezz meg egy orvost majd felvilágosít. az izom nagy százalékba vizet és 1/3 vagy1/4 százalékba tartalmaz szárag anyagot fehérje stb ha csak azt nyomod magadba szartse fogsz fejlődni mer szénhidrát is kell hogy betudjon épülni a fehérje.

Link to comment
Share on other sites

mondtam futtottam és az megerősít mindent csak most a mellem kb 2 szer akkora csak most nemis csinálok mellre erősítőt mer aztán a bőröm szétmegy. Próbáld ki minden edzés végén római pad mondjuk 4 szer 25 aztán hasprés szintúgy 4*25 mostmár azis kockásabb amugy úgy mindenem erősödött.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...