Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Csá Jannussz! Most 175/70 kg vagyok!!! Már szedem kreatint de attól csak erdősödtem nem nagyon látszik szeretnék egy kicsit vastagodni szerinted ez jó lenne:

http://fitnesshop.hu/catalog/product_info.php?products_id=488

??? Mert én erre gondoltam azt hogy megveszem!!!

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

Csá Jannussz! Most 175/70 kg vagyok!!! Már szedem kreatint de attól csak erdősödtem nem nagyon látszik szeretnék egy kicsit vastagodni szerinted ez jó lenne: http://fitnesshop.hu/catalog/product_info....products_id=488 ??? Mert én erre gondoltam azt hogy megveszem!!!

ez jó vedd meg bátran ha erősödsz az jó valószinüleg a testsulyod is fog nőni ergó vastagodni fogsz ne csüggedj kaja ,

edzés pihenés :rolleyes:

 

Ha tudnál valamit ajánlani amitől egy kicsit szálasodnék megköszönném!!! :rolleyes:

csinálj 6x10 -eket kevés pihenővel csinálj több aerob gyakorlatot hetente 3-4 szer fél órát az étkezésedből hagyd ki a szénhidrátot és a zsirt és legyél következetes ne gyengülj meg és láss csodát (kb egy hónap mulva ) :D

Módosította Gabi89
Dupla post
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lac_a!

Biztos a téli hangulat is rátesz egy lapáttal arra, hogy megúntad... vagy lehet, hogy az edzéstervet kellene változtatod...

Nálam is van, hogy nincs hangulatom edzeni menni de amikor már ott vagyok soha sem bánom meg mert nagyon feldobódok ezés után.

 

Jannussz!

Köszi a tanácsokat amiket adtál pár hónapja! Nagyon látványos a változás sokat erősödtem és formálódtam!

Link to comment
Share on other sites

lac_a!

Biztos a téli hangulat is rátesz egy lapáttal arra, hogy megúntad... vagy lehet, hogy az edzéstervet kellene változtatod...

Nálam is van, hogy nincs hangulatom edzeni menni de amikor már ott vagyok soha sem bánom meg mert nagyon feldobódok ezés után.

 

Jannussz!

Köszi a tanácsokat amiket adtál pár hónapja! Nagyon látványos a változás sokat erősödtem és formálódtam!

csak magadnak köszönheted csak keményen :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

lac_a!

Biztos a téli hangulat is rátesz egy lapáttal arra, hogy megúntad... vagy lehet, hogy az edzéstervet kellene változtatod...

Nálam is van, hogy nincs hangulatom edzeni menni de amikor már ott vagyok soha sem bánom meg mert nagyon feldobódok ezés után.

 

Jannussz!

Köszi a tanácsokat amiket adtál pár hónapja! Nagyon látványos a változás sokat erősödtem és formálódtam!

 

 

Lehet van benne, valami. :) Hogy ösztönözzem magam vettem egy 6kg-os volumass35-öt. :D Ti használtátok már? Mit szóltok hozzá?

 

Nem illusztrálnád képekkel is a változást légyszíves, hogy ösztönözz minket is :) ? :)

Link to comment
Share on other sites

én 1 hónapja kezdtem el

 

hasra : felülés és hasprés

bicepszre súlyzókkal, meg fekvenyomás

lábra : comb és vádli nyújtás...

vállra,hátra: vonogatás , huzockodás, szűk lenyomás stb. (több fajtát)

 

és azt szeretném kérdezni hogyha min 5x csinálom egy héten ezeket...olyan 5x10-et mindből kis pihenőkkel ... ami kb 40-60 perc (mikor hogy) akkor mikor kezd látszani az eredmény?

 

és hogy ez igy jó vagy változtassak valamit?

Előre is kössz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Akkor egy igazi személyi edzővel állunk szemben! ;)

 

Én 2,5 évig jártam rendszeresen aztán 1 éve egy baleset miatt abba kellett hagynom az edzést :(

Előszőr fogytam 15Kg-ot most meg híztam 20-at :D

 

Hasamon látszik nagyon... de lassan visszatérek megint a súlyzók kézé! :)

 

 

Janusz dobj már fel magadról egy gyúrós képet, kíváncsi vagyok hogy néz ki 22 év munkája! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekünk van konditermünk!Nálam a heti 4 edzés ami mindíg meg van de van mikor 5-ször mek egy héten.

Ilyenkor télen nem sokan járnak majd tavasz előtt jönnek 1 hónappal mert jön a "póló" szezon.: :D

 

Most néztem a képed janussz. :o Fú nem semmi.Csoda hogy belefértél a tükörbe.

Link to comment
Share on other sites

Tegnap én is kaptam új edzéstervet... mert 2 hónapja nem volt semmi izomlázam.... :D bár állítólag lányoknál nem is baj ha nincs állandóan izomláz.

Jannusz! A futópadon elég a 40 perc erőltetett menetben heti 3 alkalommal?

állóképességed mindenképp növeli és közben éleg sok kalória is elmegy próbáld meg ugy csinálni hogy izzadjál és közben ihatsz is

ha nincs izomlázad akkor tényleg lehet hogy kevés a suly amivel dolgozol nézd meg hogy birnád e többel ha igen akkor emelj :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hát akkor...

15 éves vagyok, 1 éve kezdtem el gyúrni--azóta minden 2. vagy 3.-dik napon megyek

súlyom 90,5 körül, a formámmal nincs semmi gond (szerintem) talán egy kicsi háj van rajtam--doki szerint 3-4 kg

magasságom:186 cm

mit csinálok:

 

általában 10x10 külső bicepsz, súlyzók függőleges tartásával--10-12 kg

belsővel 4x10

 

tricepsz 10x10 fejem főlé emelt karrral 10-12 kilósokkal

+ esetleg gépeken nagyobb súllyal

 

váll: 45.fokban döntött padon 30-35kg--még csak múlt héten kezdtem el ezen edzeni

10kg súlyzóval oldalemelést végezni 5x10

 

mellizom:pillangógép perpillanat 6x10x40kg a legjobb

+fekvőzés

 

hasizommal elégedett vagyok,és nem is nagyon erőltetem mert veszélyes a gerincremre nézve

 

láb: fú,az elég vastag

 

EDIT: kifelejtettem hogy fűrészizomra 50-60 kg-al 6x10 szoktam

 

egy 5,2 km-es itteni tókört 48 perc alatt futottam le

 

képet nem szivesen mellékelek, mert nem vagyok nudizós kedvemben

 

 

Szeretnem hallani a véleményetek az edzéstervvel kapcsolatban,

mert akik a közelemben élnek azoknak finguk sincs az egészről

thx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...