Jump to content
PirateClub.hu

House


blox
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
Azért csinálták hogy ha mikor elkezdődik a Szökés 2. évad akkor folytatják és persze egyidőbe lesz....

Pedig folytathatnák már a House 2. évadot, mert feliratosan nem szeretem.

 

2 este megnéztem az első évadot, meg a második évad 15 részét :) Nagyon függő lettem, és nekiálltam leszedni a többit torrentről, csak sajna feliratos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TwiGG: Rohadjál meg, te hülyegyerek! Nem hallottad még, hogy spoilerezni nem szép dolog? Nekem most cseszettül szarul esett, hogy egy ilyen kis szar giffel lelősz egy ekkora poént! Ráadásul ezt még csak ki se tudtam kerülni a szememmel... Szopj le egy taliga aprómajmot! Ekkora balfaszságot! :angry:

 

Én a TV2-n követném szép sorba a részeket, minden epizódban új dolog történik, szórakoztató, hogy nem tudom mi következik a következő részben, izgalommal várom (ugye a cliffhangerek is nagyok). Erre jössz te, és elrontod más kikapcsolódását!

Link to comment
Share on other sites

Ez viccesebb volt :D

23492719974.gif

Saját készítés

 

Amúgy nagyon várom már a 4.évadot :) csak még egy hónap :(

 

Dinnye92 : Lesz még pár érdekes dolog de nem akarom lelőni

Na jó elárulom:

Forman majdnem meghal (dupla epizod) House-t szívatja egy rendőr börtönbe kerül igaz végül csak egy éjszakára.A 3évad utolsó részében pedig az egész team felmond

Ha kijelölöd a szöveget akkor látod.Aki nem akarja megtudni az kerülje el.

Link to comment
Share on other sites

Az utolsó mondat nem igaz :P Chase-t kirúgja house, foreman meg azért akar felmondani mert észreveszi hogy egyre jobban olyan mint house :P

 

Bocs dinnye, csak én nem tudom úgy eltűntetni mint gabi :D

 

Egyébként mikortól folytatják a tv2-n a 2.évadot? Jó lenne magyarul is megnézni, mert feliratosan csak a szöveget láttam :D

Link to comment
Share on other sites

én mindenap megnézek 2-3 részt felirattal nekem millioszor jobb most jön a harmadik évad első része és House egyre bunkobb:D nah de ahonna folytatja most a második évadot onnatól már nagyon üt

Spoiler

mikor megláttam houset miután a lába "meggyógyult" akkor remélten ,hogy sánta lesz ujra ugyanis az olyan House-os szal belenéztem egy sokkal késöbbi részbe (asszem 11) és ott meginn bottal jár és sztem jó döntés volt mert mint mondtam az House-hoz tartosiz szerintem

:D

nah most ennyi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Üdvözlet :) Egy jó, és egy rossz hír... Kezdjük talán a rosszal:

Ismét egy TV2-féle variáció

A csatorna a napokban nyilvánosságra hozta, hogy a Dr. House-t kicsit más formában fogja leadni. Kapaszkodjanak meg a rajongók, ugyanis meredek lesz! Egy hónapban a sorozatból 3 részt adnak le a 4 helyett, az utolsó hét alkalmával ugyenis House helyett Frei Tamás szórakoztatja a fanokat! Kérdéses mennyire örülnek, és hogy ezt az abszurd döntést mért hozta meg az adó. Az egyetlen sikeres sorozatuk így egyértelműen nem szállhat szembe az RTL klub Szökésével. És valljuk be, a Frei dosszié sem lesz képes rá ;):(

Emmy - közvetlen közelről!

Köszönet a Sorozetjunkie-nak, amiért válaszoltak levelemre és tudatták velem: az AXN sugározza majd a díjátadót Hétfőn, hajnali 3-kor. A közvetítésről néhány szót. Nem tudom biztosra, hogy föl tudom venni az egész adást, de mindenképp megnézem. Mindenképp megpróbálok megoldást találni, hogy a részletes díjátadót megörökítsem. Szurkoljatok, nincs sok időm és nem könnyű összeszerelni egy ilyen vackot..Ráadásul most, hogy digitálisra váltottunk még bonyolultabbá vált.. Mindegy, a legjobb szakemberek segítségét fogom kérni, így ha minden rendben lesz, másnapra föl is kerül, természetesen részletes ismertetővel :))

 

Forrás: vicodin.extra.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Doktor House számomra a megtestesült példakép a sorozat nagyon jó és sztem Hug Laurie vagy h hívják maga a világ egyik legjobb színész e! Eszméletlen! Láttam ez eddigi összes részt! És odavág baromi jó! Úgy nagyon! De tényleg odatesz! :) Dinnye92 oda volt írva h spoiler... nem kellet volna megnézned ennyi!

Link to comment
Share on other sites

Dinnye92 oda volt írva h spoiler... nem kellet volna megnézned ennyi!

 

 

Azt utólag írta oda egy admin! Mert a felhasználó figyelmeztetés nélkül rakta ki a képet. és bárki láthatta és oda az egész.. sajnos én is láttam pedig megakartam várni míg a tv-ben látom.. na mind1

 

Szóval NEM VOLT ODAÍRVA. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

bazi jó az új évad bemutatója!!!!!! (így egyszerűbb, mint hogy trailer vagy treiaseaer, vagy mi...)

nagyon tetszik!!!! már vagyok várom. szerintem amúgy angolul jobb, bár én szeretem feliratosan nézni a filmeket/sorozatokat. az eredeti hang mindig jobb... najó, a horrort kivéve! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...