Jump to content
PirateClub.hu

McDonalds receptek magyarul


csupka.norbert
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kösz a feltöltést.

Igaz neken nem jönnek be ezek a kaják, vagyik ha én csinálom akkor igen, de nem nagyon járkálok Megibe, már kb 10 éve nem is voltam. Minimum 5 hamburger kellene hogy jóllakjak. Első ok az ár amiér nem járok oda a másik ok ahogy készül van pár ismerősöm aki ott dolgozott, és meséltek jókat amiken röhögtem, de nem lenne gusztusom ott enni. Igaz arra nagyon ügyelnek hogy ami 10 percet áll azt már nem szolgálják fel, ez tetszik, de vannak mások amik nem.

Ja még 1 fontos ezt nem sokan tudják, én kb 5 percig röhögtem, a hagyma az porból van, instat keményen. Kell egy kis víz, aztán bele a por és kész a hagyma :D Kemény mi :D

Módosította MetalGun
Link to comment
Share on other sites

a mekikaját a leg 1XŰbb megcsinálni! kell hozzá szemét, darált foszlott patkánytetem, ízfokozó meg 20 fajta E

 

elkészítés: összeturmixolod a tetemet a szeméttel, hagyod kb 1 hónapig, hogy megérjenek az ízek, persze a napon, megsütöd ízfokozóban, és meghinted egy csomó E vel, és kész is!

 

jó étvágyat! :D

Link to comment
Share on other sites

ok, mivel küldjem? e-mailban nem lehet, mert a vírusirtóm nem engedi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a mekikaját a leg 1XŰbb megcsinálni! kell hozzá szemét, darált foszlott patkánytetem, ízfokozó meg 20 fajta E

 

elkészítés: összeturmixolod a tetemet a szeméttel, hagyod kb 1 hónapig, hogy megérjenek az ízek, persze a napon, megsütöd ízfokozóban, és meghinted egy csomó E vel, és kész is!

 

jó étvágyat! :D

 

 

Hát ja, már messziről lehet látni a táblákon az M betűt, M mint műkaja

Link to comment
Share on other sites

Mekiben nem lehet jól lakni, aki ezt állítja az hazudik, vagy nem nagydarab.

Én 5 hamburgerrel talán jóllaknék ott. :D

Haverok is ha bemennek minimum 3 hamburgert esznek fejenként, mert egyáltalán nem laktat. Tehát nyugodtan szidni tovább. Ja és aki még nem melózott ott, az jónak tartja, de mennétek csak oda 1 hónapra, más lenne a véleményetek.

Link to comment
Share on other sites

Mi régebben buliból hazafelé menet általában 4-10 db. közti hamburgert vettünk fejenként. Mire hazaértünk gyalog pont elfogyott. Egyszer egy betanulós srác volt a pultnál, odament hozzá egyikünk és szimplán bejelentette, hogy 20 db hambit. Szegény még a pénztárgépen is elrontott valamit mert beszólt a fönöknek, hogy jőjjön javítani. :D

Link to comment
Share on other sites

ok, mivel küldjem? e-mailban nem lehet, mert a vírusirtóm nem engedi :D

szia no2! szerintem küldjed fénypostán, csak szólj az illetőnek, hogy ne felejtse el kinyitni az ablakot előtte, mert ha betörik, akkor drága lesz az üvegezés! :D:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Mekiben nem lehet jól lakni, aki ezt állítja az hazudik, vagy nem nagydarab.

Én 5 hamburgerrel talán jóllaknék ott. :D

Haverok is ha bemennek minimum 3 hamburgert esznek fejenként, mert egyáltalán nem laktat. Tehát nyugodtan szidni tovább. Ja és aki még nem melózott ott, az jónak tartja, de mennétek csak oda 1 hónapra, más lenne a véleményetek.

 

Sajna barátom tévedsz. Én már laktam jól Mekis kajától, a 90 kilómmal pedig nem lehetne egyszálbélnek nevezni.

Az egyik barátom műszakvezető volt, és ő invitált meg minket kajára. tele volt a tálca. És nem tudtuk megenni :)

Persze ha fizetni kellett volna, akkor nem laktunk volna jól.

Sőt később, amiko 300 forint volt a két szociális sajtburger, akkor is laktunk jól (igaz 4től)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...