Jump to content
PirateClub.hu

AVI-ból DVD készités!


creesbeas
 Share

Recommended Posts

Erre a feladatra az egyik legjobb progi a WinAvi v6.3, vagy a WinAvi v7. Kezelése egyszerű: bemountolod az AVI-t és klikk a DVD-re (kb. 30-40min és kész az írható DVD). Kevesen tudják, hogy ha az adott mappában van az AVI felirat fájlja is (ugyanazzal a vévvel, csak a kiterjesztés lehet más), akkor remekül ráégeti a DVD-re a feliratot. Ha 4x-esen kerül kiírásra a DVD, akkor nem szaggat az asztalin.

Az is jó tudni, hogy az Xvid-es szaggatás gyógyítója az MPEG4Modifier, melynek futtathatósága csak akkor lehetséges ha fent van a gépünkön a .NetFramework!

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Köszi .az asztali nem tudja az adatlemezt kezelni,a nero nem konvertálja át a vcd-t

A Nero az SVCD/VCD-ket valóban nem, mert nem találja a csomagban a *.dat fájl (ebben van a mozi).

Ahhoz, hogy a Nero negoldja ezt a feladatot, ki kell venned a "csomagból" a *.dat fájt, az alábbi módon:

1. DaemonTools-ba mountold be, megnyitod a virtualis drivert és a *.dat fájlt valamelyik mappában megtalálod.

2. Egyszerűen fogd meg és húzd át egy üres mappába.

3. Indítsd a Nerot mountold be a *.dat, melyet a Nero mpeg-re átkonvertál, miután végzett

4. Zárd be ezen fejezetét és nyisd meg a DVD-re való konvertáláci opcióját,-kb. 60-65min és kész a DVD.

Így két mesét is rátol egy DVD-re

Enjoy!!

 

Másik módszer:

VSO ConvertXToDVD (de csak a v2.0.15.136 tudja)

1. a kimásolt *.dat fájlt bemountolod és kb. 30-35min kész a DVD (a feliratot is mellé tudja tenni, csak legyen u.az a neve mint a filmnek)

Ez is rátol két mesét is egy DVD-re

Enjoy!!

:) :) :)

Módosította mazula
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

sziasztok

az lenne a gondom és a kérdésem: VSO val átkonvertálom az AVI dvd-be a számítógépen ahogy megnézem minden stiimmel de ahogy berakom az asztali lejáccóba elnyújtott képet kapok mindenütt kilóg meg minden . már átvittem haverhoz is (hátha mondom az én tv mel van gond) de nálla is ugyan az volt a helyzet

 

Mit szúrtam el léci segítsetek nekem

 

Előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Üdv!

 

olyan konveráló progit keresek,ami AVI-ból DVD-t tud csinálni...sajnos mindegyik,amit kipróbáltam,próbaverzió,és lejátszás közben közli,h hol lehet megvenni a programot. más topicban lévő linkek (amik szintén pirateclubos fórumok) nem működnek,pl h lehet ingyen a convertxtodvd-t letölteni..S.O.S.!

pls!előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Barabas1: az asztali DVD lejatszodnak kell tamogatni az avi (DivX v. Xvid) formatumot, ha tamogatja, akkor le fogja tudni jatszani gond nelkul. Ha nem akkor a legegyszerubb megoldas, hogy ki irod dvd formatumba pl. Vso ConvertX to DVD progi segitsegevel!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...