Jump to content
PirateClub.hu

Egyszerűen készíthetünk vele feliratot (HUN)


tec_han
 Share

Recommended Posts

Magyar progi, nagyon könnyen kezelhető, a súgójában mindent elolvashattok! rolleyes.gif

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/divxland-media-subtitler-v1-7--magyar--EQ11.html

 

 

Könnyedén feliratozhatsz vele, kell hozzá pl.:jegyzettömb, és a szöveget nyomhatod is!!!

mindenkinek ajánlom!

Módosította ica
A link cserélve
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Hali!

 

Én a Subtitle Workshop 2.51 nevű programot ajánlom feliratok készítésére. Én mindig ezzel készítem őket!

 

Fel is töltöttem, íme:

http://rapidshare.com/files/209928756/Subtitle_Workshop_2.51.rar

 

Jó de ilyenkor nem a program csinálja hanem neked kell fordítani nem?

Vagy hogy van ez?

 

Bocs, ezen sorok értelmezése után hangos nevetésben törtem ki! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ahhoz hogy divx filmre feliratat sikerüljön tenni, nekem így sikerült:A feliratnak eggyeznie kell a film nevével.Majd a filmet is és a feliratot is társitottam a windows média playerrel és már rajta is van a felirat a filmen.Kipróbáltam asztali lejátszón is ott is műkszik igaz nekem a lejátszóm:Pana ha ez számit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Asztali dvd-t használóknak ajánlom a AVIAddXSubs 9.3 ingyenes progit. Nagyon egyszerű a használata

(még nekem is sikerült). A lényege,hogy pillanatok alatt ráégeti a feliratot a filmre és máris nézhető

asztali lejátszón is. Tudod állítani a betű nagyságát,színét és a típusát is. Egy dolog van,amire még nem jöttem

rá, a kész feliratozott film ellenőrzése pc-n. Ha valaki netán rájön,akkor publikálja legyen szíves.Ha meg nincs

ilyen lehetőség,akkor viszont ez hiányossága a proginak.Mondjuk nekem még nem volt vele gondom.

Kiírtam dvd-re és tökéletes volt a felirat.

http://www.ipon.hu/utils/AVIAddXSubs

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Tündérvirágok, azt mondjátok el nekem, hogyan lehet a felirat méretét átszerkeszteni nagyobbra, hogy a dvd lejátszóm aviban nagyobb feliratot mutasson, mert kicsi a felirat.

Ezekkel a progikkal én csak a félkövér, dőlt meg aláhúzott dolgokat tudom szerkeszteni, de ez kevés, de a felirat méretét nem.

 

Tehát egy felirat szerkesztő, átalakító kéne amivel átállítom a felirat méretét.

 

Vagy ha ezek is jók erre akkor írjátok már le lépésenként, köszi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...